Reklama

klystýr, výplach střev

jira (Po, 17. 3. 2008 - 18:03)

Ahojky!To není chyba že jsi nevydržela ani vteřinku. Musíš se napouštět pomalu a být trpělivá a zkoušet po malých dávkách a pak si přidávat a pak uvidíš,že lehce v sobě udržíš 1,5 či 2l delší dobu. Čím déle v sobě udržíš nálev tím lépe.

jira (Po, 17. 3. 2008 - 17:03)

Ahoj Evo! Půst držet nemusíš vše Ti řeknou až tam kde Ti ho budou dělat.Ale musí jich být více 3-4 v něklikadenním rozmezí.Vše se dozvíš tam kde hydrocolon provvádějí nebo na internetových stránkách o hydrocolonu.

jira (Po, 17. 3. 2008 - 17:03)

Ahoj Hano! Ano dá se po klystýru zhubnout obzvlaště když si ho budeš dělat pravidelně.Před začátkem redukční kůry si lze provést důkladné vyčištění tlustého střeva tím,že si 3dny po sobě aplikujete hluboký klystýr. První den s předčištěním pak už bez něj.

Hana (Po, 17. 3. 2008 - 16:03)

Prosim, dá se po klystýru zhubnout? Pokouším se už o to celkem dlouhou dobu a nic. přitom až příliš sportuji, dodržuji správnou životosprávu,denně nesmím sníst více jak 2500kJ, jinak hned přiberu, tak newím, často trpím zácpou. Tak newím, jestli nemam třeba zanesená střeva. tak by me zajimalo, jestli bych po klistýru zhubla. Jestli ano, tak asi kolik. Měřím 165 a vážím 62

Mirek (Po, 17. 3. 2008 - 12:03)

Pavle, tlakoměr na hydrocolonu se dá nahradit právě tím, jak vysoko dáš irigátor. Nevím, proč přepočítáváš tlak na atmosféry. Při hydrocolonu se používá tlak mezi 50 až 100 milibarů, což odpovídá tlaku vody při klystýru zavěšeného ve výšce 50 až 100 centimetrů nad konečník. Zjednodušeně řečeno, každý centimetr o který zavěsíš irigátor víš zvedně tlak o 1 milibar. Úplně jednoduché řešení, jak si kontrolovat při klystýru talk vody je dát si k irigátoru metr.

Eva (Po, 17. 3. 2008 - 10:03)

Myslíte, že při hydrocolonu se má držet půst?

Pavel (Po, 17. 3. 2008 - 07:03)

Autor příspěvku * z 13.3. asi na hydrocolonu nikdy nebyl. Na přístroji je tlakoměr. Obsluha musí dbát na to, aby tlak vody nepřestoupil 0,1 atm, obvykle kolísá mezi 0,05 a 0,1. 0,1 atm odpovídá výšce nádobky na klystýr 1m. Vlastní peristaltický tlak střev je asi 0,25 atm. Proto se nedoporučuje plnit střevo vyšším tlakem než 0,1 atm, aby tam byla dostatečná bezpečnostní rezerva.

lb (Ne, 16. 3. 2008 - 16:03)

Ano,žádný problém v tom není.Nic nebezpečného.Obzvláště když jsi dlouho nevydržela.A kterápak ty jsi?Už jsi sem psala?

Návštěvník (Ne, 16. 3. 2008 - 13:03)

Ahoj,udělala jsem si první výplach,jen půllitr,víc jsem nedala a nevydržela jsem to ani vteřinu.Ale měla jsem pak dopoledne křeče a kručení ve střevech,může to být normální reakce?

longin (Čt, 13. 3. 2008 - 18:03)

Poradí mě někdo koněčně úprosím kdo by mě v Brně aplikoval klystýr bez finančních nároků.Jsem po těžkém ůrazu páteře a sám to nezvládnu.Můžete psát na klasikahudba"centrum.cz nebo psát a volat na 721 182817.Děkuji moc

Samo (Čt, 13. 3. 2008 - 14:03)

S prominutím. autor, či autorka příspěvku s * asi neví, že ten tlak u hydrocollonu je srovnatelý s tlakem při jakém si většina lidí dává klystýr. Jinak by totiž klieti z míst, kde se hydrocollon dělá, houfně prchali. A jen tak mimocodem, Mrs. Talmanová a Miss. Mišutka jsou inteligentní děvčata a jako taková umí šetřit. Pokud si někdo (bez ohledu na věk nebo pohlaví) dopřává pořádný klystýr, řekněme třikrát a třeba čtyřikrát do měsíce, tak se nmůže stát , že by zjistil, že z něho padají nějaké kameny nebo jiné děsivé předměty.

Samo (Čt, 13. 3. 2008 - 14:03)

S prominutím. autor, či autorka příspěvku s * asi neví, že ten tlak u hydrocollonu je srovnatelý s tlakem při jakém si většina lidí dává klystýr. Jinak by totiž klieti z míst, kde se hydrocollon dělá, houfně prchali. A jen tak mimocodem, Mrs. Talmanová a Miss. Mišutka jsou inteligentní děvčata a jako taková umí šetřit. Pokud si někdo (bez ohledu na věk nebo pohlaví) dopřává pořádný klystýr, řekněme třikrát a třeba čtyřikrát do měsíce, tak se nmůže stát , že by zjistil, že z něho padají nějaké kameny nebo jiné děsivé předměty.

Návštěvník (Čt, 13. 3. 2008 - 14:03)

S prominutím. autor, či autorka příspěvku s * asi neví, že ten tlak u hydrocollonu je srovnatelý s tlakem při jakém si většina lidí dává klystýr. Jinak by totiž klieti z míst, kde se hydrocollon dělá, houfně prchali. A jen tak mimocodem, Mrs. Talmanová a Miss. Mišutka jsou inteligentní děvčata a jako taková umí šetřit. Pokud si někdo (bez ohledu na věk nebo pohlaví) dopřává pořádný klystýr, řekněme třikrát a třeba čtyřikrát do měsíce, tak se nmůže stát , že by zjistil, že z něho padají nějaké kameny nebo jiné děsivé předměty.

* (Čt, 13. 3. 2008 - 11:03)

Při hydrocolonu je do střev vpravována voda pod tlakem takže se to s klystýrem nedá srovnat.Zkus vzít hadici od sprchy, pustit vodu na plno a propláchnout vanový odpad. Je to úplně o něčem jiném než jen tak prolít tím odpadem vodu.

Mišutka (Čt, 13. 3. 2008 - 09:03)

To je fakt, proč vyhazovat 700 Kč za hydrocolon někde v ordinaci, když si to doma můžu udělat zadarmo???

Talmanová (Čt, 13. 3. 2008 - 07:03)

Mony, rozdíl mezi klystýrem a hydrocolonem je v tom, že hydrocolon napouští a vypouští vodu do střev a několikrát po sobě, přičemž klystýr se obvykle dělá jenom jedno napuštění a vypuštění. Když se ale klystýr opakuje několikrát za sebou, tedy napusí, vypustí a zase napustí a vypustí voda, tak je to úplně stejné, jako hydrocolon+ jenom s tím rozdílem, že klystýr je zadarmo a hydrocolon stojí kolem 700 Kč!!!!!!!!!!!

Mony (St, 12. 3. 2008 - 17:03)

Ib:Já nemám takovou pevnou vůli:-))Musím vařit a nejde to neokusit.Ale jednou za týden si chci dát půst,to by taky mohlo ke zdraví přispět,ne?Jinak zdraví jde a musí jít.....

Lenko,to je fajn,že se mamince daří,já o tom slyšela taky hodně plusů,ale myslela jsem že je to jak klystýr?

Lenka (St, 12. 3. 2008 - 12:03)

Moje maminka před časem prodělala zákrok, kdy jí do tepny byla vpichem vpravena kontrastní látka, abyse zjistilo, které místo má ucpané. Nakonec bylo zjištěno místo v oblasti krku, pravá karotida, která jí byla posléze operována.
Můj dotaz zní: Moje maminka (chudák) v průběhu této procedury celá zmodrala, po celém těle měla krevní výrony
CO SE STALO A PROČ?
Dnes je maminka OK po operaci, úspěšně rehabilituje, a všechna rezidua z operací a léky které jí způsobily exémy v posledních letech, jí VYLÉČILA ALTERNATIVNÍ MEDICÍNA METODOU HYDROCOLONU. Nevěřili byste, kolik kil usazenin, kamenů, plísní a kvasinek jí odešlo ze střev, a jak její nyní skvěle. Jsem moc ráda
Mi hydrocolon taky moc pomohl!
P.S. NEZAMĚŇUJTE PROSÍM S KLYSTÝREM!

Zdravím Lenka, Ostrava

lb (Út, 11. 3. 2008 - 19:03)

No to víš,v Egyptě ještě nejsem.Docela mě zajímá,jak pokračuješ se zdravíčkem.Ptala ses mě,jak se snáší hlad.Zvyknout si je těžké.Hlavně psychycky.Ale potom naprostá pohoda.Pio 6. dnu hladovění vůbec nevíš,a nechceš vědět,že nějaké jídlo existuje.Kdo nevyzkouší,nepochopí.

Mony (Út, 11. 3. 2008 - 19:03)

Ahoj Ib:-)
Mám se fajn,už jsem byla naladěná na jaro a má se to zase zkazit:-(Ale sazeničky mám zasazené:-)
No jo,sama všude radím že se člověk nemá dát vyprovokovat a nereagovat......potěšil jsi mě,díky:-)
A jak se máš ty?

Reklama

Přidat komentář