Reklama

CHYBÍ MI SEX A UŽ MI BYLO 70roků

sestra (Út, 24. 4. 2018 - 15:04)

Pracuji v domově seniorů a musím potvrdit, že někteří dědci jsou sexuálně pořád aktivní. Mám tam jedoho tomu už je přes 80. Chodit nemůže, takže ho musíme koupat. Vždycky řekne, sestři pořádně mi ho umyjte. Když mu stáhnu předkožku postaví se mu jak ve dvaceti. Co sním? Nakonec mu ho vyhoním a děda má dokonce výstřik, jaký nemá ani můj padesátiletý manžel.

Iva (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

Takovou sestru která mu ho večer při koupání vyhoní to je zlatá ženská.

Iva (St, 8. 7. 2020 - 11:07)

Takovou sestru která mu ho večer při koupání vyhoní to je zlatá ženská.

40cše (Út, 10. 4. 2018 - 07:04)

Tady je vidět to...Nejde a nejde a nechce jít, si s tou mou starou vzrnout chtít.

Páprda70 (Po, 9. 4. 2018 - 09:04)

Já bych chtěl být mladý a zdravý a mít sex.

Sašenka (Ne, 8. 4. 2018 - 22:04)

V tomhle věku bych měl...Tady je vidět to nepochopení. Je vám 40 a štve vás asi že pro samou práci a nervíky už nemůžete a tady někdo v 70 by chtěl?

nóóó (Ne, 8. 4. 2018 - 10:04)

´jistěěééé

Rikitan60 (Ne, 8. 4. 2018 - 10:04)

Jo komu sex vleze na mozek, tak nemá pokoj. Já jsem rád a spokojenej, že mě to už nebere.

pecnenec (So, 7. 4. 2018 - 20:04)

V tomhle věku bych měl úplně jiné starosti, než kam vrazit ptáka. Hlavně chodit na preventivní prohlídky k lékaři, abych měl zdravé srdce, udržel moč, mohl chodit, neměl šedý zákal, dobře slyšel, měl dobré trávení a vyprazdňování, dobrou stolici a dobrý krevní tlak.

tak (So, 7. 4. 2018 - 19:04)

Je mi 70, jsem vdovec dva...řekni ňáký bábě ať ti do něj kopne a uvidíš ten hukot.

Dědku (So, 7. 4. 2018 - 14:04)

Je mi 70, jsem vdovec dva...Neotravuj a jdi sypat ptačkům do parku. A nebo prcej do klobouku, ať se ti uleví. Znáš to:
Prci, práci na ulici,
stáli tam dva kominíci,
druhej neměl holku,
prcal do klobouku.

josef (So, 7. 4. 2018 - 08:04)

Omlouvám se. Máte pravdu....Je mi 70, jsem vdovec dva roky. Zajištěný s vilou, děti už v velké a ve světě .Bylo mi smutno a tak jsem si dal inzerát na seznámení. Kupodivu se mi ozvalo docela dost žen, některé byly jasné o co jim jde,
tedy o barák a majetek. Nakonec jsem se seznámil se starší solidní paní, taky vdovou, věkem odpovídající. Po nějakém čase se ke mě nastěhovala a dokonce jsme se vzali. A tady došlo k mému největšímu překvapení. Moje nová manželka začala po mě vyžadovat manželský sex. Když jsem jí řekl,že na takové věci nuž jsem zapoměl, řekla mi, že to je právě to, co jí chybělo a proto se vlastně se mnou seznámila a jako počestná starší dáma nechce provozovat mimomanželský sex. Zcela mě šokovala, když mě orálně uspokojila a časem i já ji, O vlastní soulož už se nepokoušímě, ale jiné aktivity moje niv á žena dokonale ovládá. Je vidět, že to není jen o tom věku. Rozjel jsem se tak, že po pár dnech už po ní sám vyjedu, jak mi to chybí.

Eduard Nud (So, 24. 2. 2018 - 15:02)

Omlouvám se. Máte pravdu. Najdu si na internetu jinou rubriku. A na Doktorku budu chodit jenom když mi bude moc smutno nebo moc veselo nebo skoro vůbec. Ještě nevím.

Eduard Nud (So, 24. 2. 2018 - 13:02)

Jé! Do jiné rubriky? A co je to? To se maže na chleba nebo sype slepicím? A to já už jsem veselý. Dnes v noci do mne vstoupil duch svatý a udělal mi bolístku. Moc se mi to líbilo, no bylo to prima jako na Nově. Ale to vám jako ženě nemusím zrovna dvakrát vysvětlovat.

Starý Jan (Pá, 23. 2. 2018 - 20:02)

V 70 každému něco chybí, sex je to nejmenší....

Dagmar (Pá, 23. 2. 2018 - 13:02)

Já vím. Psát vzkazy po...Je Vám Eduarde smutno,nikdy jste nepoznal něhu, chcete být lepší... Co pro Vás znamenají pojmy.... láska, něha, vlídnost, pohlazení, polibek... Pokud Vám tyto pojmy nejsou cizí, pokuste se nahlédnout do jiné rubriky. Život nemusí být pouze černobílý.

Eduard Nud (St, 21. 2. 2018 - 10:02)

Patnáctky? To je číslo bot nebo síla dřevotřísky?

Mno (Út, 20. 2. 2018 - 00:02)

Ty mladé patnácky jsou dostupné již jen pro Macka,to je jisté.

Eduard Nud (Po, 19. 2. 2018 - 18:02)

Já vím. Psát vzkazy po internetu. Zapomeňte na to a raději mi poraďte. Jak to dát najevo, abych neurazil? Je mi smutno. Vybuchl jsem. A teď píši komentáře jako Jan Tleskač deník. Celý život jsem nepoznal něhu. Částečně svojí vinou. Taky bych chtěl být jiný, lepší, ale já to nedokážu. Něco je ve mně pokažené.

Eduard Nud (Po, 19. 2. 2018 - 15:02)

Existuje vůbec ženská po...To mě by spíš zajímala sestřička, která nepřišla do domova důchodců jenom vytřít zadky a utřít stolky.

Reklama

Přidat komentář