Reklama

klystýr, výplach střev

Návštěvník (Čt, 13. 6. 2002 - 15:06)

Měla bych zájem o nástavec na klystýr inzerovaný Vámi zde na těchto stránkáchděkuji

Návštěvník (Ne, 9. 6. 2002 - 13:06)

Jano, klystýr, klasický Vám určitě pomůže, Zkuste to ,nebojte se.Použijte tak 1 litr teplé vody s přísadou mýdla. s pozdravem Petr

Návštěvník (St, 5. 6. 2002 - 16:06)

Mam podobné problémy jako vy.Trpim asi pul roku nadměrnou plynatostí.Nejhorší je to vždy po ránu.Užívám léky na trávení,které mě předepsal lékař,ale nepomáhá to. Absolovala jsem rtg žlučníku,endoskopii žaludku.Nyní mám za necelý měsíc jet na dovolenou.Jsem z toho nešťastná.Jak tu cestu zvládnu.Myslíte že by mi od plynatosti střev pomohl klystýr?Děkuji,

Návštěvník (Po, 3. 6. 2002 - 16:06)

Jedná se o nástavec dlouhý 20cm a široký cca 3cm. Tekutina do Vás vtéká, když už je jí hodně sestra zastaví přívod a zapne vypouštění.Nebolí to. Co se tyká studu, tak jte celou dobu zakrytá. Jen při zavádění do konečníku ležíte na boku odhalená.

Návštěvník (Po, 3. 6. 2002 - 09:06)

Prosím někoho, kdo již absolvoval střevní sprchu u paní doktorky Kohoutové ve Frenštátě pod Radhoštěm-mohl by mi sdělit podrobnosti, jak to tam probíhá a zda je to bolestivá záležitost-hlavně co se vlastně zavádí do konečníku-vydržím to?Chtěla bych si tam nechat pročistit střevo, ale hrozně se stydím a bojím, zda výplach udržím...

Návštěvník (St, 22. 5. 2002 - 12:05)

Ahoj Markéto!Pokud máš střeva vyčištěna, což by Ti mohli říci na colon hydro terapii, nabízí se možnost čištění dalších orgánů těla (např. viz "Sám sobě doktorem" p.Cingroš). Vyžaduje to silnou vůli a tu si myslím, že máš. Neočekávej rychlé změny a vytrvej. Sám to cítím tak, že všechny nemoci mají hlubší příčiny. Pokud by nepomohla ani celková očista těla, možná nastal čas aby ses začala zabývat těmito příčinami. Volba je jen na Tobě, pokud budeš chtít, v rámci svých možností Ti pomohu. S pozdravem Tomáš

Návštěvník (St, 22. 5. 2002 - 09:05)

Ahoj Soňo,no pravě že jsem byla snad na všech vyšetřeních střeva co můžou být,vlastně na vyšetření celého trávicího traktu..a stále nemůžu přijít na to, kde je chyba,doktoři už mi poradit nedokážou,a abych pravdu řekla, berou to docela na lehkou váhu.Zatim ahoj

Návštěvník (St, 22. 5. 2002 - 06:05)

Markéto, byla jsi u nějakého odborníka??? Ty plyny Ti pomalu, ale jistě otravují tělo, jsou jedovaté, a to musí z těla ven. Byla jsi na vyštření střev?? Myslím, že na to tröchu také trpím, dost často mě bolí břicho, jednou mě v nemocnici v Brně dělaly ultrazvuk, a doktor psal na papír, že jsem také samý plyn. nevím co s tím, třeba poradí doktorka, jak se těch plynů zbavit. ahoj Sona

Návštěvník (Út, 21. 5. 2002 - 15:05)

Ahoj,no klistyry jsem taky zkoušela, ale je to ještě horši..jo a ja jsem za tu křeč da se řict vděčna, protože bez ni bych ze sebe vubec nic nedostala.Leky jsem brala (medrol,imuran)Jenomže jsem je vysadila už před dvěma roky,a moje potiže byly už i před tim.A jsem něco jako vegetarianka,jim hodně ovoce a zeleniny,skoro žadne maso,piju asi 3 litry denně...opravdu nevim jak dal.

Mejdlo (Po, 20. 5. 2002 - 01:05)

jestli to nekomu pomuze, tak tady je takovy maly shrnuti kontaktu z tyhle diskuse,urcite tu neni vsechno, aspon neco, klistyru zdarColon-hydro-terapie:telefon je 05/48538243, adresa: M.Kazdová, Slatinská 72, Brno-Židenice. informace bys mohl najít v časopise Regenerace (stojí asi 25,- Kč) nebo v Seznamu léčitelů, který tento časopis vydal - obrať se na redakci, nebo někde v časopise najdeš informaci, jak si ten seznam můžeš objednat. P.S. Cena za jeden zákrok by měla být kolem 500,- Kč.Nasla jsem v casopise Regenerace 1 z tohoto roku na strane 25 /dole/ nabidku tohoto zneni :PROVADIM COLON-HYDRO-TERAPII.....Info: tel./zazn. 05/48538243ut-pa 14-17 hod./Brno/Vážení přátelé,zjistil jsem, že se v Plzni v domě U Slunce nově dělá colon hydro terapie. tel. 0728/281241 mezi 16. a 20. hodinou. TomášNabízím odborné provedení klystýru nebo i colonhydroterapie zdarma. Dále mohu poskytnout i poradenskou činnost v oblasti zdravé výživy,též zdarma. Kontaktní adresu získáte kliknutím na moje jméno. rlapes"quick.cz Poradí mi někdo, kde se dá absolvovat colon-hydro terapie v Ústí nad Labem a okolí nebo v Praze?V Praze se provádí v Dolních Měcholupech. Pro bližší informace mi jestli chceš majlni matouskova"metrostav.cz Hydrocolon colon terapii by měli zahájit v nejbližší době v Lázních Bludov. Možná, že už to tam rozjeli. Kontakt je na http://www.riedl.cz/kontakt/index.htmPrej vsechno o klistyru :videa a tak

Návštěvník (So, 18. 5. 2002 - 18:05)

Markéto - co jíš? Nejsi vegetariánka? Jaké bereš léky?

Návštěvník (So, 18. 5. 2002 - 11:05)

Pro Markétu:Zkus opakovaně menší klystýry -klasické s teplou mýdlovou vodou,jinak křeč po klystýru může být v důsledku podráždění střev

Návštěvník (Pá, 17. 5. 2002 - 22:05)

Ahoj všichni,přečetla jsem si celou diskuzi,ale odpověď na svou otázku jsem nenašla..mám problém s plynatostí ve střevech,takže nemohu vůbec chodit na velkou stolici, jde to jedine se sennou,kterou si vařím obden,jinak se to nedá vydržet.Byla jsem dnes už po čtvrté na colon-hydro therapy ale bez výsledku,nepomáhá to,mám moc plynů ve střevech a prototo nemůže voda do nich vůbec natéct,a když už se to aspoň trochu podaří,tak zase nemůže ven..až dostanu křeč,a voda vyjde i s plyny,někdy i trochu stolice,ale to vůbec není pravidlem..jsem úplně zoufalá,věřila jsem že mi to pomůže!!Nevíte někdo o tom něco,stalo se to už někomu,nemohl by mi někdo poradit???Prosíííím Jinak se mějte všichni moc hezky a PA

Návštěvník (So, 4. 5. 2002 - 07:05)

Milá Michaelo,musela jsi se určitě splést v tom,že ti doktoři dali 5 litrový klystýr. Takovýto objem by se do tebe určitě nemohl vejít. Jsem si jist,že kdybys dostala jenom 3 litry vody,prasknuly by ti střeva a nepřežila bys to. Celých pět litrů žádný člověk na světě do svých střev nemůže pojmout,tomu nevěřím. Má snad někdo na věc jiný názor???

Mark PhD PhD (St, 24. 4. 2002 - 12:04)

Pro Michaelu: Jednalo se skutečně o klystýr? Nešlo spíše o kontrastní vyšetření trávicího traktu (t.j. nějaký nálev kontrastní látky - příp. plynu)? Lidé, kteří praktikují výplachy jako součást sexuálních praktik uvádějí, že za hrdinství je možné považovat cca. gallon vody. Chápu to jako sexuální praktiku, ale nikoli jako léčbu nebo lékařský zákrok. Pokud tedy šlo o vyšetření, nikoli vyčištění střev, je uvedený objem zřejmě v pořádku. Pro Tomáše: Já jsem první nákup maskoval neexistující přítelkyní, která si chce vyplachovat pochvu a obdržel jsem žádané. Dokonce jsem se při té lži ani nečervenal. Zkus se tvářit zasvěceně a chytře, tak zlé to není.

PTF (Po, 22. 4. 2002 - 19:04)

Mám střevní potíže (plynatost, průjem,...) Pomůže projímadlo a následné nasazení léčivy střevní flóry?? Děkuji

Návštěvník (Ne, 21. 4. 2002 - 05:04)

Dobrý den. Mám takový problém se zakoupením klystýru. Za 1, nevím, kde to ve svém okolí schánět a za 2, abych pravdu řekl jsem asi trochu stydlivý člověk a byl bych raději kdyby mi to někdo koupil. Mám zájem o ten klasický klystýr cca 200 Kč + popřípadě i tu hadičku s tím nafukovacím balónkem z PVC. Za ochotu nabízím 200 Kč + cenu toho klystýru +(té hadičky s balónkem). Doufám, že se někdo nadjde a pomůže zoufalci ..

Návštěvník (Ne, 21. 4. 2002 - 03:04)

Ahoj. Napiš moji e-mailovou adresu a pokecáme. Mám stejné problémy

Návštěvník (St, 17. 4. 2002 - 18:04)

Nedávno mi v Bohunické nemocnici v Brně dělali vyšetření střev,před tím mi ale pročišťovali střeva klystýrem. Když do mě nalili celých 5 litrů vody,protestovala jsemže to bolí. Byl to obrovský a bolestivý tlak,myslela jsem si,že mi prasknou střeva. Měla jsem nafouknuté břicho,jako kdybych byla těhotná. Doktoři mě během klystýru ujišťovali,že 5 litrů musí každý vydrže a že to není nebezpečné. Chci se zeptat,má někdo podobné zkušenosti? Je skutečně pravda,že 5 litrů musí vydržet každý pacient? Mně je 20 let,vážím 55 kilogramů a zdá se mi,že 5 litrů bylo pro moji postavu nebezpečné. Má někdo taky osobní zkušenost s takto velikým klystýrem???

Návštěvník (Po, 15. 4. 2002 - 08:04)

Hydrocolon colon terapii by měli zahájit v nejbližší době v Lázních Bludov. Možná, že už to tam rozjeli. Kontakt je na http://www.riedl.cz/kontakt/index.htm

Reklama

Přidat komentář