Reklama

klystýr, výplach střev

Návštěvník (So, 2. 11. 2002 - 18:11)

hydrocolon terapie v Dolnich Mecholupech tel.0603 356 746

Návštěvník (St, 30. 10. 2002 - 10:10)

Prosím dandu o kontakt na Dolní Měcholupy. Díky!!K.

Návštěvník (Út, 29. 10. 2002 - 14:10)

Pro Žanetu-Ahoj Žaneto-tel. 577542540 /pan Libor/ ahoj Dana

Návštěvník (Po, 28. 10. 2002 - 11:10)

Lupénka je pravděpodobně způsobena (dle Dr. Clarkové) škrkavkami. Látky které škrkavky produkují způsobují alergie a ty se projevují na kůži. Používejte ZAPPER. /www.zapper.cz/a samozřejmě si nechte udělat výplachy střev. Je to nutné.

Návštěvník (Ne, 27. 10. 2002 - 10:10)

Ahoj Jani,bud tak hodna a napis mi na mail vice podrobnosti o lecitelovi, ktereho jsi tady uvedla.Velice by me to zajimalo.Mam 10 let lupenku a chtela bych s ni trosku vic pobojovat.Zajimalo by me,jak dlouho mas lupenku, v jake rozsahu, kolik vyplachu jsi musela absovovat a po jake dobe lupenka zmizela.Podporovala jsi "ocistu" i jinym zpusobem? Bylinky apod.Dekuji Simona

Návštěvník (Ne, 27. 10. 2002 - 08:10)

Zde je kontakt na velmi šikovného léčitele,který mi pomocí klystýru vyléčil,lupenku,sennou rýmu i astma!!! Tento léčitel je z Brna a jeho číslo na mobil je 776 366 313. Je nejlepší poslat mu SMS,protože má z důvodu časového vytížení často vypnutý mobil.

Návštěvník (So, 26. 10. 2002 - 21:10)

Prosím paní Danu o kontakt na léčitele, který ji "akné" léčil pomoci klystýru. Chtela bych to taky skusit.Ďekuji.

Návštěvník (St, 23. 10. 2002 - 17:10)

Ahoj Markéto, četla jsem všechny články této sekce a musím přiznat, že jsem měla stejné problémy jako Ty. Dost jsem se zajímala o klystýr, výplachy střev atd. Nicméně jsem dospěla k názoru, že i na takovou věc vzniká závislost stejně jako na odvary ze seny. Rozhodla jsem se totálně změnit jídelníček a totálně eliminovat stravu pro mě nepřijatelnou. Budeš se asi divit, ale co je pro mě největší beton stolice, tak je to celozrné pečivo tj. nerozpustná vláknina. Začala jsem jíst zejména ovoce, zeleninu, jogurty, sýry, ryby, ze sladkostí pouze med. K tomu jsem přidala cviky podporující střevní činnost. Tyto cviky najdeš na strankach http://hka.cz v podsekci strašák dnešní doby - ZÁCPA. Držím Ti pěsti, protože jsem zažila stejné trápení se stolicí jako Ty.

Návštěvník (Út, 22. 10. 2002 - 21:10)

Absolvoval jsem nekolik vyplachu na hydrocolon terapii v Dolnich Mecholupech u Prahy a citim se fantasticky. Odesla ze mne spousta stare , usazene stolice, ktere se nezbavite domacimi nalevy a klystyry. Moje problemy s plynatosti a kandidou, jakoby zmizely. Vrele vsem doporucuju tuto udrzbu tela, kterou budu odted vykonavat pravidelne jednou za pul roku. Vsem rad odpovim na dotazy pres mail. Zdravim

Návštěvník (Po, 21. 10. 2002 - 13:10)

Žaneto,opravdu to pomáhá. Měla jsem s tím velké problémy a byla moc nešťastná. Myslela jsem, že se to po pubertě ztratí, ale bylo mi 19 a stále jsem to měla. Náhodou jsem narazila na jednoho lečitele . Docházela jsem k němu 2x týdně a dostávala vždy dva klystýry. jeden byl očitný /dost velký/ a druhý byl /myslím/ výluh z kopřiv. Za měsíc jsem byla úplně v pohodě. Nevim Kačko odkud jsi, jsem ze Zlína , pokud bys chtěla mohla bych Ti dát kontakt. Dana

Návštěvník (Po, 21. 10. 2002 - 11:10)

Ahoj všichni diskutující,zajímalo by mne, zda má někdo zkušenosti s klystýrem při léčbě akné. Opravdu to pomáhá???Dík z odpovědi,Žaneta

Návštěvník (Po, 21. 10. 2002 - 09:10)

Ahoj lidi,prosím o radu. Minulý týden jsem si začala dělat klystýry (jsem tedy úplný začátečník amatér). Můj problém je v tom, že jakmile to do sebe naleju, hned musím běžet na záchod, protože to v sobě neudržím snad ani minutu a přitom jsem se zde i jinde dočetla, že bych to v sobě měla udržet minimálně 5 - 10 minut, aby to mělo nějaký efekt. Jenže mě to nutí hned, mám křeče v břiše, břicho mám jak balón a musí to prostě ven. Je to normální? Nebo co s tím?? Podotýkám, že jsem si zatím dala poprvé dávku 0,5 l, podruhé 1 litr.Káča

Návštěvník (So, 19. 10. 2002 - 22:10)

Ahoj Jindro, klystyr si urcite udelej, neuskodi Ti, ba naopak prospeje. Ja si ho delam pravidelne a 1. uspech byl zlepseni pleti a 2.-pravidelna stolice. Chodim co 1,5-2 dny. Pred tim jsem mela vetsi problemy. A na strevni sprchu se chystam take, ale nyni jsem v zahranici, takze az po navratu. Shodou okolnosti, Frenstat je take jednim z nejblizsich mist od meho bydliste, kde se sprcha provadi. takze jdi do toho!!! Zdravi Hanka

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 16:10)

Co jsem třeba ještě našel: http://dr-kohoutova.frenstat.cz/.

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 16:10)

Dobrý den. Můj problém: ze začátku mi to nepřišlo divné, ale na velkou chodím tak 1x za 3 dny. Vůbec jsem nepředpokládal, že je na tom něco špatného. Postupně se ale přidávaly problémy: angíny, bolení a škrábaní v krku, bolesti břicha, senná i klasická rýma a v poslední době - špatné spaní se špatnými sny, bolesti svalů, celková únava apod. Řešení doktorů: chtěli mi trhat mandle, cpali do mě léky na spaní apod. Nakonec jsem šel na krevní testy - v pořádku, až na možný problém se štítnou žlázou. Nerozumím tomu, ale hladina byla v oblasti šedé zóny

Návštěvník (Po, 30. 9. 2002 - 15:09)

Dobrý den,prosím vás mohl by mi nekdo poradit cviky a podporu ci znovuobnovení střevní peristaltiky ci nejaky odkaz na stránku s temito cviky.Moc dekuji

Návštěvník (Út, 24. 9. 2002 - 07:09)

Nezůčaťňuji se těchto diskusí ale 2x jsem absolvovala odborný výplach střev tzv. sprchu a tak trochu vím co to obnáší, k tomu výše uvedenému bych uvedla že ať to rozhodně zkusí a hlavně jde o alternativní způsob prevence tydíž vysokoškolsky kvalifikovaní doktoři tyto procedury neuznávají, vím o čem mluvím, měla jsem též výstup se svým praktickým lékařem, oni by do každého rvali jen prášky a myslí si že snědli moudrost světa, pokud s tím nemáte zkušenosti obraťte se na někoho kdo provádí colonhydroterapii - opravdu doporučuji

Návštěvník (Po, 23. 9. 2002 - 00:09)

Aniž bych se chtěl nějak vyjadřovat k Vašemu konkrétnímu problému, určitě bych si dal pozor na toho Vašeho gastroenterologa. Pokud lékař, který by se měl zabývat trávicím traktem nechápe smysl klystýru v rovině prevence, nejsem si jist (z čistě laického pohledu), zda je opravdu lékařem na svém místě.

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2002 - 23:09)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat paní doktorky, jestli je použití klystýru vhodné v mém případě. Pročetl jsem si celý obsah téhle disk. skupiny a utvrdil se v názoru, že bych to rozhodně měl zkusit. Nejsem si ale stoprocentně jistý, protože: před několika lety se mi začala objevovat krev při stolici. Spíše PO stolici, protože podle mého názoru pochází spíš z konečníku, není do stolice přimíchaná, je spíše zvlášť. Trvá to třeba několik dní a pak je několik týdnů pokoj. Prošel jsem všechny možné vyšetření a nic se nenašlo (kromě jednoho divertikulu v tlustém střevě), což mě trochu uklidnilo, protože mé obavy byly velmi černé. Takže výsledek: patrně nějaký nespecifický střevní zánět, omezený prozatím na konečník, snad ulcerozní kolitida v lehké formě. Léčba: denně Salofalk 500 čípky, bez vysazování. Mé problémy opravdu nejsou velké, kromě onoho občasného krvácení, sem tam nevýrazná bolest v břiše, někdy mě trápí plynatost. Mám ale trochu problémy se stolicí, v podstatě prosedím 15 min. na WC a odcházím s pocitem, že jsem se úplně nevyprázdnil a mnoho toho ve mně zůstalo. Mám stolici pravidelně 1x denně, ale víckrát se bojím jít, aby namáháním konečník zase nezačal krvácet. Domnívám se, že pokus s občasným výplachem by mi neměl nijak uškodit

Návštěvník (So, 21. 9. 2002 - 00:09)

To zařízení je v budově ministerstvaškolství. Jmenuje se SOLCOR.Radek

Reklama

Přidat komentář