Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Mare (Pá, 31. 8. 2012 - 19:08)

Tony,
podívej se na Grano Salis, téma ,volně řečeno že jsi kristovec a jsi sám. Přihlásila jsem se tam už, taky jako Mare.

Nějak jsem potkala poslední dobou hodně katolíků, až to na mně málem má dopad jako svědkové.

datume (Pá, 31. 8. 2012 - 19:08)

Tony a vytáhni někoho...Podle keců o smrti a zdechání, tě tipuji na satanistu....

datume (Pá, 31. 8. 2012 - 19:08)

Tony a vytáhni někoho...Ty jsi chtěl dělat dobré skutky. Měl by si všem jít příkladem a dát něco ze svého. Třeba ti pak bude odpuštěno. v co věříš ať víme.

31.8. (Pá, 31. 8. 2012 - 19:08)

V dnešní Kalouskodobě se...Tony a vytáhni někoho takového z průseru. Dej mu domov,pole a bude Ti líbat ruce...

Tony (Pá, 31. 8. 2012 - 19:08)

Na diskuzi Sebevražda tam to...V dnešní Kalouskodobě se nedivím. Mnozí lidé nemají ani na špagát, na kterém by se pověsili a tak zdržují veřejnou dopravu tím, že skáčou pod vlak.

Tony (Pá, 31. 8. 2012 - 18:08)

Koukam nějak mrtvo.Jestlí...Dle mne se to už vyčpělo, tak jsem jsem přešel dávno jinam, dnes to tam však bylo zrušeno.

pamětník (Pá, 31. 8. 2012 - 17:08)

Koukam nějak mrtvo.Jestlí to nebude tím, že internetovému křestanství dochází dech.Lidi už jsou otrávení,chce to změnu.Co tak začit lidem řikat pravdu.
Také pravda-Tím, že naše hříchy budou, vírou v něj, přibity spolu s ním.
To bude jako nová poprava,nebo co?Tak to dopadne, když někdo uvěří sam doma.

Kratičká poznámka.
Při procházení teto diskuse,jsem si nemohl nevzpomenout na toho kterého tu hledam.Řekl,mějme v sobě tu radost,že křestanská nesnašenlivost,netolerance,stejně jako absence zakl.slušného chování,zůstavají pouze zde, na tomto velikém pravdy psaní.Na druhé straně povšimněte sobě těch,kteřiš zde ve vši počestností a upřimností sobě vlastní,žertem se snaží přítomné rozveseliti.
Jo to byly časy,kdy žertovně zde psano.:-)

30.8. (Čt, 30. 8. 2012 - 07:08)

Jak prožíváš úplňky?...Ne, zamilovaně.Síly jsou pak silnější.

go hell (Čt, 30. 8. 2012 - 05:08)

Turecko hraje složitou hru a má nůž pod krkem. Není bláhové. Rusko, Írán a Sýrie jsou jeho nejdůležitější obchodní partneři. Bez Ruska a Íránu jsou bez plynu. Turci ale dostali již před časem výhružku v podobě uznání arménské genocidy, jejím jasné, že v případě neposlušnosti bude Západ podporovat Kurdy a zároveň i islámské "revolucionáře". Turecko poslouchá ze strachu. Tomu jistě pomáhají i jaderné zbraně v Turecku. K nehodě může dojít vždy. Známe případ z Rammsteinu, kdy se americká bomba kutálela po silnici a měla odjištěné tři ze čtyř roznětek. I když hrozba islámským a kurdským terorem je praktičtější a dostatečná.
Vy to furt nechápete. Nikdo nechce válku krom USA a přesto bude celý svět válčit proti sobě jen ne USA v USA.
USA organizují ultimátní souboj. Dají všem nůž na krk a řeknou, že se musíte všichni prát a přežije ten, kdo zabije druhého.
Co se týče F-4. Byla to prověrka reakcí syrské protivzdušné obrany. Syřani obstáli. Následné dementování, že šlo o nehodu bylo právě v zájmu turecko-syrských vztahů, aby se nenechali třetí stranou vyprovokovat.
Všichni teď musí dělat z donucení něco a snažit se to skrytě a tajně podkopávat. Nikdo tam není dementní všichni vědí, že velice snadno mohou být všichni obětí.
I Evropa.
Vzpomeňte si na Al-jazeeru před válkou v Iráku a po. Taky to bylo médium kritizující USA. Během války v Iráku ji Amíci na tři týdny vypnuli a Bush jim dal najevo, že když toho nenechají, že jim to rozmlátí. V té chvíli se z ní stala arabská CNN. Nyní Katar je zavlečen, aby dodával americké zbraně "rebelům".
Mohl bych pokračovat dál.
Ani Francouzi původně nechtěli do Libye ale po nejen mediální kampani, kdy i u nás na Nově se hned valili zprávy, jak se Sarközy objímal s Mubarakem a dalšími a jak všichni francoužští politici se, kdy objímali s kde jakým i lidožroutem z Afriky. V té chvili začali poslouchat taky.
Nikdo do války nechce a všichni vědí, že hrozí. Všichni porobení USA musí poslouchat. USA mají moc je k tomu donutit. Zpráva z USA je tako

Anna (Čt, 30. 8. 2012 - 01:08)

No to je diskuse......
tady...M.: tak to je pravda ztriasť prach z nôh,aj to, že nepomôže pri mojich životných problémoch-náklade. Ale mnohé som pochopila.
Je dobré prečítať si medzi riadkami.
So všetkým dobrom ide aj zlo ruka v ruke, pre naše poučenie, a pochopenie mnohého.
Len si nemyslieť, že človek stojí, lebo hneď padá a platí to aj naopak, ak človek mnohokrát padne, tak mu Boh na siedmy krát pomôže vstať.Pomoc príde v pravý čas, ak ju človek už nečaká/a tak to bolo aj so mnou/.

Anna (Čt, 30. 8. 2012 - 01:08)

Aničko,

nestačí se jen...Maruš, už s Tebou komunikovali obe strany? Ja viem, pri akej príležitosti jedna, pri akej druhá /tá sa týkala Diela/. Áno, aj keď som v osamotení, nazval to Venca správne individualista, mám mnoho chýb, ale bolo mi aj mnoho dané, akurát "spokojnosť s tým všetkým chýbala".

Na jednej strane je pravda a na druhej svätý pokoj /vybrať si ten pokoj nemôžem, lebo som na druhej strane- a ani na tej nie/. V STREDE /rozdelenie tela a ducha a inak nemôžem, lebo to telo potrebujú ešte dvaja spoluveriaci-netýka sa to rodinných príslušníkov/.
Viem, že nerozumieš, ale ja áno. A inak nemôžem, a aj preto som pol na pol a vlastne nijak, ale niejak.Vlastne Vš.Bohom dopúšťané. A ešteže tento život nieje ako za naších predkov niekoľko storočí...
A v blízkej rodine mám negatívum, všetko je naviazané, poprepájané. A inak to ani nebolo možné, stejne z toho všetkého zlého to najlepšie som od života dostala a predsi si toho cením, že to všetko bolo práve len tak. Nemenila by som.A to je to dobré,čo som pochopila a kde ma to doviedlo.ĎALEKO, kde mnohí nedôjdu,čo nepochopia, aj keby som im to vysvetlovala.Pretože som bola neveriaca, som rada, že verím a rozumiem tomu, aj keď sa s mnohým ťažko zmieruje.
Áno, nikto nieje až tak zlý, aby nemohol byť lepší. A nikto nieje až tak dobrý, aby neskĺzol, a nemohol byť horší.
POJEM DOBRA je relatívny a = sa vidieť seba tak, aby sme sa neporovnávali, lebo to je ľudské, kto akú má duchovnosť a kto koľko má hmoty.Robme všetci čo môžme, a snažme sa o to dobro našími vlastnými možnosťami a schopnosťami.Premáhajme zlo dobrom, tak sa priblížime k Bohu všetci a On si nás nájde sám a k sebe pritiahne/od toho má svojích verných anjelov,svätého ducha,Syna, a svojho vlastného Najsvätejšieho ducha/.
A Kristus neumrel, je tu pre nás, a umožnil vlastne, že vstanú všetci verní starozákonní a vykúpil ich z hriechu smrti a aj nás, kto v Neho uverí a v Jeho Otca, ktorý Ho tu poslal. V súdny deň. Alebo prejdú cez Armagedon všetci, ktorí budú vzývať Božie meno,Otca JK.

Anna (Čt, 30. 8. 2012 - 00:08)

TO JE ASI TÍM, ŽE ...Nebudú Ti predsa len chýbať ? Veď ty patríš k ním :) Určite áno, viem to.

Venca (St, 29. 8. 2012 - 23:08)

Tak trochu muziky: http://www.youtube.com/watch?v=Y_AFyNFYLuc&feature=share

hele datume (St, 29. 8. 2012 - 22:08)

Jelikož bude v srpnu už...Jak prožíváš úplňky? Měníš se v děsivého vlkodlaka. Haúúúúúúúúú

29.8. (St, 29. 8. 2012 - 20:08)

Neveř-znám předavače...Jelikož bude v srpnu už druhý úplněk.A k tomu ještě pátek,je třeba vykonat něco velkého,jedinečného...

29.8. (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

Budeš vyloučena duše...Na transfúzce vědí prd!

29.8. (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

Já krev chodím dávat,má to svůj účel.Genetické informace,bude nás víc...

Jehovisté nepat (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

je třeba přiostřit, jsou vtíraví jak indulona.

Jehovisté nepat (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

di s těma žalmama do prdele

Jehovisté nepat (St, 29. 8. 2012 - 19:08)

di s těma žalmama do prdele

Reklama

Přidat komentář