Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

M. (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

A bylo pokřtěno 68nových lidí,když jsou tak špatní,proč dávno jejich organizace nepadla???Už proto je to vidět že je to boží vedení!!!
Bůh měl svůj vyvolený lid v minulosti a má ho i v dnešní době,a které je to správné náboženství??to poznáte podle toho že mají mezi sbou lásku a že vykonavají dílo kázání tak jak to chtěl Kristus,toto pověření dal svým učedníkům a mají kázat než příjde konec a tímto pověřením se řídí jen svědkové jehovovi!!!kdo jiný takhle chodí k lidem a snaží se jim pomoci aby poznali Boha???
Prý v Praze byl sjezd v červenci,kolik tam bylo pokřtěných lidí??Anno,byla jsi v Praze?

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

M. (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

Ahojte,tak jsem byla na sjezdě v Ostravě a musím říct že nic úžanějšího jsem neviděla!!Tolik lidí a všichni tak jednotní,tomuhle říkám náboženství v lásce.
A moc krásné témata,vše jsem si vyhledavala v bibli ,nevidím zatím nic co by mi nesedělo jak tady něktěří píšou.Naopak člověk ,který neustále nadává a uráží druhé pro mne není křesťan,takhle se nemá chovat!!
Není možné aby jen nějaké lidské vedení z brooklinu mělo takovou moc!!V tomhle musí být svatý duch.A jestli se najdou jedinci,kteří se vymykají pravidlům,tak je to možné,neříkám že jsou mi všichni sympatičtí,ale o to nejde,jde o ten soulad,jednotu,a stejný cíl!!!
Vy co tu píšete nesmysly o sj,měli byste si zajít na sjezd,jste zapčklí,závistiví lidé,nic víc.

Mare (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

A dokonce tento způsob obvinění druhého vás učí VRO !

To není jen tvá nectnost Pavle !

Jak by to mohl být Boží služebník !

Mare (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

Acharys, Acharys ty nevíš o...Pavle,

není tomu tak, že by Acharys byla individualistka a sobec.

Proč musíš obviňovat ji, proč se raději nezamyslíš, jestli něco není v podstatě vašeho náboženství špatné.

Člověk by měl začít nejdříve od sebe.

A ne se očišťovat tím, že druhého ušpiním, ponížím, obviním...!

Už toto samotné tvé chování svědčí o tom,....že je něco zkaženého ve státě Dánském....u svědků...

Svědkové nejsou křesťané, nejsou očištěni Kristem, ale starozákonním způsobem, že znají Bibli a chovají se podle ní.

Starozákonní záchranný princip je,....když toto budeš činit, budeš živ.
Takto to dělají svědkové.

Podívej se do Galatským do 3.kapitoly, jak to dopadá s těmi, kteří se navracejí pod zákon.

V reálném životě to dopadá tak, že se lidé možná mění navenek, ale uvnitř jsou ještě horší. Protože, jak říká ap. Pavel:....zákon ROZHOJŇUJE HŘÍCH ...a vede ke smrti.

Starozákonní princip nemůže nikoho zachránit, sloužil Bohu tím, že si to lidé měli uvědomit, že nemohou naplnit dokonalý Boží zákon a tudíž, že na jeho základě nemohou být nikdy zachráněni !

Aby hledali lepší záchranu, aby mohli nalézt Krista, až přijde !

Ale nalézt ho, znamená se nechat očistit jeho krví, takže pochybné znalosti o Kristu rozhodně Pavle k očištění nestačí.

A zákon vypůsobuje strašlivě tvrdý
přístup k sobě a k jiným. Nezná ...VYLITÍ bOŽÍ LÁSKY DO NAŠICH SRDCÍ, SKRZE dUCHA, KTERÝ NÁM JE DÁN..../5.KAP.řÍM./.

Pavle, Acharys má smyty hříchy přijetím Krista.

To jediné je u ní jiné a co ji můžeš vyčítat !

Ale Bůh ji to rozhodně nevyčte, naopka , díky tomu ji přijal do své rodiny s otevřenou náručí.

A to, že si zažila určitě neuvěřitelně tvrdé peklo u svědků, to mi nemusí ani říkat, stačí mi, že vím, že žila mezi lidmi pod zákonem.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Reklama

Přidat komentář