Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Když (Pá, 24. 8. 2012 - 19:08)

Jo Vendelíne,aby nás taky...Tě zavřou datumečko, budu ti nosit do kriminálu cigarety. Tajně.

24.8. (Pá, 24. 8. 2012 - 19:08)

Jo Vendelíne,aby nás taky nezavřeli za ty výmysle na Sex a vztahy...

Venca (Pá, 24. 8. 2012 - 18:08)

Islamisti, nebo fanatičtí katolíci? Jak je vidět, mnohdy tam rozdíl ani není vidět:

http://zpravy.idnes.cz/pussy-riot-prisnejsi-trest-rekl-carnogursky-fan-/zahranicni.aspx?c=A120824_164706_zahranicni_brm

M. (Pá, 24. 8. 2012 - 14:08)

Zatím tomu nerozumím

M. (Pá, 24. 8. 2012 - 14:08)

Děkuji za odpověď Mare.
Čtu si časáky už déle,ničemu jsem nepropadla,ale někdy nám pocit že bych měla možná proto něco udělat když bych chtěla být taky zachráněna.
Jana/tak se jmenuje ta co za mnou chodí/taky říká že záchrana je ve víře krista.a 1jana si klidně přečtu bibli jsem dostala.

jinak nevím kdo je Ilona,ale očividně je těžké věřit někomu koho člověk nevidí.

Mare (Pá, 24. 8. 2012 - 14:08)

M.,

znám velmi dobře...M., doufám, že nejsi Ilona a že zase tady nezkoušíš rozmychat diskusi podvodem a pod jiným nickem..., jak to Ilonka často dělala!

Mare (Pá, 24. 8. 2012 - 14:08)

Anno,jen jsem přečetla pár...M.,

znám velmi dobře učení svědků a jsem ale křestanka, nejsem svědek.

Věřím, že Bůh existuje a že bude samozřejmě řešit problémy nejen světové, ale i naše osobní.

Bohužel svědkové, ale špatně vyučují, jak je možné, aby člověk nezahynul, ale aby byl Bohem přijat. Ať už při příchodu Krista a nebo po smrti a následném vzkříšení.

Oni vyučují, že člověk přežije, když bude ZNÁT Bibli / a to jedině skrze naprosto špatný výklad Věrného a rozvážného otroka v Brooklynu/, a bude se podle ní ...PŘESNĚ chovat.
/Samozřejmě, že nejen podle ní, ale taky podle VRO a to hlavně/.

Nikdo kdo...ZNÁ ...Bibli a...CHOVÁ se podle ní NEBUDE NIKDY ZACHRÁNĚNÝ !

To nestačí !

Takže nepropadni, prosím tě, příliš jejich literatuře !

Když budeš chtít vědět, jak může člověk být zachráněný, napíšu ti to.

Jednoduše je zatím zmíním, že je to Kristus, kdo zachraňuje, jen on jediný !

Ovšem nestačí si o něm jen číst v Bibli a věřit, že je to pravda !

Je zapotřebí ho přijmout ! Podle Jana 1.kapitoly.

A jak se to dělá, ti napíšu, jen když si to budeš přát.

M. (Pá, 24. 8. 2012 - 12:08)

Anno,jen jsem přečetla pár tvých úryvků,nechce se mi pročítat celou diskusi.
Ty patříš ke svědkům jehovovým?
Myslíš si že opravdu příjde armagedon?
zajímalo by mě kdo z vás co tu píšou jste věřící,k čemuž patří věřit že bůh stvořil tento svět a že tedy existuje a že opravdu si nenechá tuto zem zničit,a brzy zasáhne....
čtu si časopisy a je to opravdu moc zajímavé,ale nechce se mi být v uzavřené skupině a dělat jen to co oni můžou,ale to že bůh je a že zničí škodnou z této země a budou tu jen ti co si to zaslouží se mi líbí.otázkou je,kdo si to zaslouží.

Jehovisté nepat (Pá, 24. 8. 2012 - 06:08)

OK- všetko je len do času,...dva roky? Tak to máš spočítané? Tak jsi si to vysnila?
Tak ano, připravuj se, boj se nebo těš, ale pozor.

Jehovisté nepatří na doktorku a hlavně jejich přesvědčování!

Anna (Pá, 24. 8. 2012 - 00:08)

Já bych se do bratislavské...:)))

Anna (Pá, 24. 8. 2012 - 00:08)

Anno, je to tu...Nie, ja nepresviedčam, ani nekážem.
Tiež niekedy nerozumiem, len to proste mám napísať.
Ale jedno viem určite, že si pamätám detaily VS ako to tam bolo, takže viem pochopiť Zjavenie Jána. A otázka s výkričníkom potom skutočne zaznela: Či mi potom nebude ľúto tých ľudí ?

Áno, mám to v živote ťažké, ale to čo som videla a aké to bude sa nedá, skutočne nedá ani prirovnať. Bolo mi tu raz napísané, že tu niesú srandy. Nebrala som nikdy nič ako srandu, ale začalo mi byť už všetko jedno, nech to dade dôjde, do koncov koncatých a ja to ukončím.

No a ak mi skutočne potom bude ľúto tých ľudí/čiže zrejme dožijem sa toho/, tak už tu nikto z nás na tejto Zemi nieje v srande, ale je to hodně vážne a zastihne to všetkých ako veľké nemilé prekvapenie a mnohí si možno spomenú, alebo len niekto. Možno aj len jeden človek.

Nič nepovažujem za náhodu.Ak stále usadnem za PC, a nieje to moja priorita, tak je tu niekto, len ja to neviem, a vie to niekto iný-"tých sedem Božích očí" a mala som zrejme písať, aj kôli sebe, pretože sedem Božích očí sa túla a pozoruje.

Venca (Pá, 24. 8. 2012 - 00:08)

Venco, prepáč ak sa ťa to...Já bych se do bratislavské češtiny nepouštěl:)

Anna (Čt, 23. 8. 2012 - 23:08)

Moje řeč.OK- všetko je len do času, nič nieje večné.
Možno si mal aj ty niečo práve z mojích slov počuť. To človek zhodnotí, ak príde určitá chvíľa v živote a človek si pak spomenie.
Nevieš, že či práve o dva roky už aj nie?

Anna (Čt, 23. 8. 2012 - 23:08)

Ovečko pomatená,...Tak, napríklad, ak človek o sebe napíše, že je povedzme zmrd, tak určite ním nieje.
Ale kto sa chváli a druhého haní, no neviem, neviem :(
A kto je vlastne chudák?

Anna (Čt, 23. 8. 2012 - 23:08)

Ten úryvek tady měl k být...Venco, prepáč ak sa ťa to dotklo. Nechcela som. Myslíš to dobre. Viem to.
Zaujímavá by bola tvoja bratislavská čeština :)

23.8. (Čt, 23. 8. 2012 - 19:08)

Ty nešťastné ovečky by si...V dnešní době nemají Ženy pás cudnosti.

Valentýn (Čt, 23. 8. 2012 - 18:08)

No a našel jsi něco?...Zbyvají tak asi tři měsice.Ještě zitra a o vikendu budu pryč.Tak že to vidim na přiští vikend, to tak počitam.A ještě k těm nickum.Psal tady jan,sportovec.A byl tady i pepa,psal jako katolik.Jméno někdy nic neznamená,jde o obsah.A napodobit našeho pepu,nevím nevím.
Kratička poznámka.
To ˇsetkániˇ, mě budu bolet,ale musí to být.

mamut (Čt, 23. 8. 2012 - 14:08)

Ty nešťastné ovečky by si potřebovali pořádně zasouložit a hned by přišli na jiné myšlenky. Většina z nich je jen frustrovaná z nedostatku sexu, i když se to snaží popírat. Včera jsem zrovna viděl na fajli nějaké adventisty (nebo co to bylo za pošuky) a docela pěknou mladou holku, která se tam svěřovala se svým trablem. Prý ji opustil kluk a tak procitla v utrpení a dala se na víru. Měl jsem chuť se jí zeptat, jestli by procitla, kdyby s ní ten chlapec dál souložil. Nevím, co by mi odpověděla. Docela by mne to zajímalo. (To jsem ale úchylný neznaboh, co ?!).

Venca (Čt, 23. 8. 2012 - 12:08)

Venco,no ano, my pudem...Ten úryvek tady měl k být k pousmání, ne jako prokovace nějakého kázání. A nezlob se na mne, ale Tvoje pražská slovenčina je úděsná.

Jehovisté nepat (Čt, 23. 8. 2012 - 11:08)

.

Reklama

Přidat komentář