Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

nona (So, 4. 8. 2012 - 11:08)

Široké zdroje,to jo.Až v...Díky, datumko, já pátrat nebudu, není to pro mě důležité. Jen mě to zajímalo z hlediska psychologie, osobnostního profilu...

nona (So, 4. 8. 2012 - 11:08)

Těmi blázny je myšlen ten...Acharys, únavový syndrom je peklo, u mě se to projevuje vyčerpaností organismu, únavou, což je pro mě velký problém, sama vyhodnocuji, že toho nezvládám tolik jako dříve a jak bych chtěla, z toho má člověk samozřejmě depku. Na jaře jsem "padla" a měla pocit, že je po mně, spojilo se to s dlouhodobě zanedbávaným fyzickým stavem.. Ta AD jsou vpořádku, ono to stejně v malých dávkách funguje jako placebo...mám dojem, že je to nanic. Tam na tu diskuzi Rivotril chodí lidé, kteří jsou opravdu nemocní, závislí atd a za každé dobré slovo jsou vděčni. Je to jiný svět

A stydět se za AD, únavu, deprese z tohoto světa, to Acharys, ani náhodou. Víte, kolik gaunerů je zdravých, čerstvých a všeho schopných? Hodně :¨)

Anna (So, 4. 8. 2012 - 10:08)

Anno důvěřuj Bohu Jehovovi...Pavle, ja milujem Jehovu, aj jeho ľud. Tiež potrebujem nápravné kroky, pretože "život je skutočne boj", a predomnou opäť veľmi-skutočne veľmi ťažký na životnej ceste, nezmeniteľnej a neodvratiteľnej /ani ľud YHWH tomu neporozumel, nemohol a preto ani nepomohol, ba naopak/.Aj preto "musím" byť len takto, pretože ide aj o "čistotu YHWH ľudu". Mojej rodiny sa totižto dotklo niečo, čo by pravdepodobne urobilo čmuhu na čistom obraze, tak radšej nech je čmuha len na mne samotnej, a SOM ZADRŽIAVANÁ AJ SAMOTNÝM YHWH. Musím takto sama, neide to odvrátiť, bolo to dávno "vyrobené" a súvisia aj súvislosti,všetko čo človeka nielen ničí, ale aj nastálo pošpiní, pretože na PIESKU SA STAVIAŤ NEDALO.
Človek vchádza do BK cez mnohé súženia /alebo aj nie/, a niekoho dostihne to Veľké súženie /alebo aj nie.
Pavle, buď si istý, že 100 % verím YHWH, a PRAVDE, ktorú som rada, že som mala možnosť poznať a vnieslo mi to mnoho pochopenia pre život samotný, a aj tu na tejto diskusii, od toho je to skutočne Doktorka.
Ja Pavle neberiem lieky, ja niesom psychicky chorá. Jedine slabšia hypertenzia. Som v epicentre /ohnuté perá, šrubovák, napadalo ma to,vyhrážalo,ničí nás to/. A to ani YHWH ľud nebol schopný pochopiť:(
A máme správcu bytovky /a on = vymetá démony, predtým študoval s YHWH ľudom/. Rozumieš vôbec ? NEDALO SA ODSŤAHOVAŤ, všetko má byť len tak, ako to je. TAKŽE NEMAJTE ZA CHORÝCH ĽUDÍ, KTORÍ MAJÚ SKUTOČNÉ PROBLÉMY OD VTS, NEMÁŠ a ani blízky vo viere NEMALI ani tušenia čo sa im snažím vysvetliť... / aj o tom to je Pavle/.
Miesto pomoci bol za mnou starší, že mu je smutno za manželkou, pretože MU umrela /a ja som to ani netušila,že bola nemocná a netušila som, že umrela, obviňujú NEPRÁVOM/... a pod. a pritom prichádzali do kontaktu s oným démonickým spoločenstvom OSOBNE /NECHÁPU, NECHÁPU/.:(
Pavle, PRAVDA je od toho pravdou, že výjde na svetlo. A YHWH je Bohom môjho života :)

Pro nonu (So, 4. 8. 2012 - 10:08)

Díky Datumko. Nemohla by ses...myslím, že Ti co Tě kritizují, by si měli uvědomit, že pokud milují Krista měli by milovat i Tebe s tím jaká jsi. Dnes již z našich rozhovorů víš, že co zaséváš to také sklidíš.
Ježíš nepřišel soudit, ale zachránit. Radil člověku aby se obrátil, aby zanechal všech věcí, které druhým ubližují a které je ničí. Přišel pro to, aby člověk pochopil a mohl být tak zachráněn. Vždyť je to tak prosté
" člověče jednej s druhým, tak jak by jsi chtěl, aby on jednal s Tebou. Miluj bližního svého jako sebe samého".

4.8. (So, 4. 8. 2012 - 10:08)

Díky Datumko. Nemohla by ses...Široké zdroje,to jo.Až v Americe. My spolu chodíme do náboženství. Vypadá jako Cikán,tak koukni na Cikány...

Acharys (So, 4. 8. 2012 - 09:08)

Díky Datumko. Nemohla by ses...Těmi blázny je myšlen ten kdo Vás napadá.Ne ten kdo je nemocný.Muj manžel má sindrom unavový.A s tím i poruchu uzkosti...náladovost.Což já mám také díky maželi předchozímu.

Manželství s ním bylo peklo.Přišla jsem o vše i za pomocí tehdejších svědku.Doslova.Následky si nesu.Do toho ještě ta víra sektářská.No chaoz byl ve mne jak prase.Ale ted je to Das is Good :-DDDJá sem bojovnice...Réna Xééna...mám povahu po Otci...Dominatní ...a nerada ukazuji slabinu.Nikdy mě muj manžel neviděl zcela poraženou stáhnutou .V době soudu které byly vyčeprávající.A toho ho dožíralo.On vypadal jak schlíplí psík Já pvždy Pěkná a upravená:-D...Muj bere léky na uzkost.Já také ,ale nejnižší gramáž.Dnes víte si myslím to už není Tabu,jako dříve.Je to bohužel vliv a následek té doby.

nona (So, 4. 8. 2012 - 09:08)

Nono,nic si z něho nedělej....Díky Datumko. Nemohla by ses kouknout do svých zdrojů, co je to za člověka ten René? (Je to starší muž, žije a pracuje na Moravě..)

A ještě bych se chtěla věřících zeptat opět jednou konfrontační otázkou. Kdybych opravdu byla zjednodušeně, blázen (nespavost, únavový syndrom) Změnilo by se nějak vaše vidění mé osoby :))?

Řekly byste si, bůhví, kolik bláznů nás tady je? To je jedno, každý má něco, jedeme dál?

Spojili byste si obsah mých někdy pobuřujících příspěvků s tím, že aha ona je nona blázen, tak klid, nechte se ji vykecat.

Řekli byste mi, jako včera jedna přispěvatelka po prvním agresivním příspěvku,: jsi nějaká divná

Jak moc můžou taková agresorova přinejmenším nesvatá slova ovlivnit váš názor???Pokud budete mít čas se vyjádřit, budu ráda

Acharys (So, 4. 8. 2012 - 09:08)

1.5.2012 19:19 -...Jdi spátttttttt :-D Jak by řekla má mamka...

Tady je blázinku co?...:-DDDA pak nemám milovat více zvířata...šááák ty nemaj rozum,ale co dokazuje někdy člověk :-D

Pavel z Čech (So, 4. 8. 2012 - 08:08)

Anno důvěřuj Bohu Jehovovi a jeho Synu Ježíši Kristu. Bůh Jehova je blízko těm kdo mají zlomené srdce.
Žalm 34:18
18 Jehova je blízko těm, kdo mají zlomené srdce,
a ty, kdo jsou zdrcení na duchu, zachraňuje.
Pomáhají li tě nějaké léky tak je ber.
Zatím se měj pěkně.

4.8. (So, 4. 8. 2012 - 06:08)

Nono,nic si z něho nedělej. Mě se Tvoje pomoc bližnímu svému líbí...

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 01:08)

1.5.2012 19:19 - Nono

Noninko,špatně jsi mě asi...

Helenko, omlouvám se, jestli jsem se tě dotkla. Sama trpím středně těžkou depresí a poruchou, o kterí mám ostych i tady mluvit

Aleno (So, 4. 8. 2012 - 01:08)

Alespoň uvidí co jsi zač! To je o tobě pravdivé, sama jsi to napsala. Ale na druhé hážeš špínu a výmysly.

Se podívej (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

A ty si příště rozmysli,...co si tady za poslední tři čtvrtě hodiny nablil. Připadne ti normální trávit takovýma hovadinama čas? Vzpamatuj se, dokud je čas!

a že (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

Takže to byly ukázky toho,...to tady tak René kopíruješ? Šplouchá ti na maják? Jenom magor by to takhle vyhledal a kopíroval to sem (teda jestli nemáš archiv, to bys byl ještě větší magor než jsme si mysleli).

NONO (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

A ty si příště rozmysli, koho budeš nazývat bláznem nebo magorem. Ty jsi blázen!

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

Takže to byly ukázky toho, co je NONa zač!

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

5.5.2012 08:32 - Nono

Nono,já taky ráda...

Ještě jsem chtěla dodat k těm BZD, co mě donutilo s nimi bojovat. Moje rodina. jejich postoj vůči mě se pohyboval mezi soucitem a vztekem a zděšením (obzvlášť, když jsem přetáhla usnutí po hypnogenu a začala říkat nebo dělat blbiny, což se mi několikrát opravdu stalo).

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

5.5.2012 15:46 - Nono

Ilonko,také trpím na tu...

Alenko, to je milé, že jsi si zapamatovala, že jsme jmenovkyně :).

Ili, zvolila jsem si nick Nono, jako zdvojenou poslední slabiku svého jména při oslovení

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

5.5.2012 22:04 - Nono

jak vás čtu začínám mit...

Feťáku, za mě druhý den třetinka 75 Trittica. A pak (po deseti dnech) mi k tomu nasadil mozkoškrab SNRI argofan. BZD nic. Jak to vidíš v těch svých tabulkách")?

Povídej a přeháněj:)

ukázka (So, 4. 8. 2012 - 00:08)

7.5.2012 12:28 - Nono

Přidám, co pomáhalo mně, když jsem před měsícem vysadila neurol a zůstala na hypnogenu, nesmějte se, byla to pro mě velká změna

Reklama

Přidat komentář