Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

ale jdi paní Acharys, ty...Na Paní si nepotrpím.:-DDDJemi 36 ,ale vypadám tak 28

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

ale jdi paní Acharys, ty...nechápu wo co tady přesně ,jako jdeeeeeee:-D

Je to soukromá věc.Nemíním se chlubyt jak a komu Já, čili křestan má pomáhat či zastat.
Ale sem od mala k tomu si myslím dobře vybavena.Empatická.Z PC mě těžko poznáte.Ale Mare např. ta mě poznala...někdo to třetí oko má od Pána a někdo dává jen na projev.Ale to není muj problém.?Neznáme se osobně.Prostě dokáže mě vnímat ,jaká jsem.A i já jí.Navíc se obávám,že ještě se s Váma neznám ...A neznám Vaše názory všeobecně.Z Mare se znám více než tři roky.

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

pomáhám svým blízkým...ale jdi paní Acharys, ty zřejmě mluvíš o charitě nebo almužně. To je něco jako alibi. Opravdový skutek je tehdy, kdy se o něm sakra ví, neseš kůži na trh, postavíš se bezcitnému amanipulujícímu sytemu.... a nějakým způsobem se sama dostateš do nepohodlí, do průšvihu s zažitým maloměšťáctvím, karierismem, Takový skutek není alibi, ty ho prostě nemůžeš neudělat at tě to stojí, co to stojí.

A víš, že JK to měl podobně, taky to byl bojovník proti prasárnám světa

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

takže tobě mám taky vykat...mě je to šumák.Tykat, vykat.Neřeším nemsysli.Nono neurážíte mě ,takže co řešíte.Já sice netykám ,protože nevím neznám Vás

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

A jakˇse, paní Acharyse...pomáhám svým blízkým .Své dlouholeté kamarádce např. potravinama.Ale to jsou věci Paní Nono,které se nemají vyzdvihovat.Toto Pán říkal ,at děláme skrytě...těm co to potřebují ne to hlásat ,jako trouba...JÁ POMÁHÁM JÁ...PŘIPSÍVÁM...
Ne ani Kristus to nechtěl ,aby se to šířilo co konal.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Pavle, aj keď neurčené...životná cesta, ktorá je PREDOM DANÁ/ťažký náklad, skutočne ťažký/. A zároveň DUCHOVNÁ, ktorá je slobodná/ľahký náklad= aj MILOVAŤ/. A zároveň aj možnosť človeku sa zlepšovať na tej duchovnej ceste, možnosť dôjsť ku pokániu, porozumeniu, pochopeniu= neopustiť JHWH a na sebe pracovať vo zmysle NIE JE KAMEŇ POTKNUTIA pre toho človeka, ktorý má VIERU.=== NEOPUSTIŤ JHWH :)

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Odkud nono, pořád bereš,...Mare, ono to sem moc nepatří, tak jen krátce. Bylo mi jasné, že jsi normální, s lidmi na netu si tykáš a to vyknutí v posledním příspěvku vůči mně, byl je překlep.
Pamatuji si, že jsi na mě několikrát i kladně reagovala a bylo to milé, konečně, jsem zde jen na návštěvě

Acharys mi včera začala vykat a oznámila mi, že si s cizími lidmi netyká.. Tož jsem cizá,no..

Jinak co se týká zastávání se tebe,Acharys i Anny, měla bys číst mezi řádkami. Zastávání nemusí být jen přímý protiútok, ale může se projevit mezi řádkami v textu . U mě to bylo naposledy, když jsem mluvila o vyšší Pravdě a o tom, že kdybych byla objektivně přesvědčena o její existenci rvala bych se za ni (už jsem nedodala jako např ty ale zasvěcení do diskuze si domysleli). Hned se objevila narážka, že jsem další ovce do stáda?) a jindy a jindy

Sorry všem za OT

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Nono pěkně jsi to řekla o...Pavle, aj keď neurčené mne, zareagujem. Áno, skutky viery./Bolo mi povedané niečo hanebné pred vylučovanou na pastierskej návšteve-niečo pred ich skončením som prišla/Úprimný kajúcnik=mala:Prečo NA SEBA NEDALA VRECOVINU A POPOL?Ale akoby sa šla vydávať vyčančaná,zmaľovaná=PASTIERI mlčia, nedobré, veľmi nedobré:(Miesto toho zaznelo na moje oblečenie, pretože cestujúci dozorca začal rozoberať ošatenie:"Čím sa od nás odlišujete?"
A dotyčná, niečo pred vylúčením so mnou študovala:SME JEDINE PRE DUCHOVNÚ VÝPOMOC :(pritom ich nikto nič nepýtal, len asi ich škrela naša chudoba, TAK ODPOVEDALI SVOJMU SVEDOMIU:(
Podávajú ruky vylúčeným, len nevideli, že som tam s mou ratolestí v hypermarketu /starší,manželka,alkoh/
Zúčastňujú sa pohostení,robia hostiny vo zmysle=ja tebe ty mne.KDE JE POZVANÝ TEN, ktorý nemá čím odplatiť? Aj starší, aj ostatní v róbach vychádzali neskoro v noci z grilčeka= bola som v noci na zľavách v hypermarketu aj s ratolesťou zastajúc pred onými dverami a zvestujúc posolstvo jednej katolíčke /nieje pozvaný chudobný, ale v biede odchádza=neunesie tzv.skutky lásky/.
A v začiatkoch mojích s jedným manželským párom od detstva v pravde, čo som študovala zaznelo/dnes cestujúci dozorca, inak milí ľudia/: Pôjdeš si potom-Armagedone k susedom pre hifivežu :( A hneď pýtali sa ma, že kde by som chcela bývať? Tak ma tá hifi veža dojala k plaču, že som odpovedala DO JASKYNE.=== A po dlhom čase prišla za mnou pozerajúc sa na mňa, že jej manžel bol operovaný /mňa vinia,že som to ja,lebo keď chodili ku mne na štúdiá, tak ju boleli zuby:( A to preto, lebo ja som zažívala hrozné veci...
Jednoducho:Vládca tohto sveta zariadil všetko tak,ako to je.Ja som duchovne ochorela :( a zároveň to aj tak všetko musí byť len tak ako to je:)
A PRAVDA TO JE, pre mnohé čím som bola a som školená viem,že BUDE VEĽMI ŤAŽKO VOJSŤ=VEĽMI SA BUDE TREBA NAMÁHAŤ.Zároveň mnohým sa nebude dať VYDRŽAŤ,hlavne jednoduchým a chudobným.Ale je tu predsa JHWH a Jeho spravodlivosť a rozlišovacia schopnosť:)A

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Odkud nono, pořád bereš, že nám máš vykat....já jsem nikde nic nepsala a ani Acharys....., pokud vím...

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Nono, měla jste pravdu, že...takže tobě mám taky vykat a říkat ti najednou paní Mare? Holky s vámi je sranda

Pro Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 13:08)

Dnes jsi psala o poznání toto:
"Sama Bible říká, že ....POZNÁNÍ....nadýmá, čili vede k pýše. Nikdo nemůže být snad pyšnější, než SJ !" Pouze jsem reagoval, ale nikoliv podle těch které jsi uváděla.

Reklama

Přidat komentář