Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

. (Út, 24. 7. 2012 - 16:07)

podle 15.58 přispívájícího, by jsi měla milovat i ty co ti ubližili. Tedy sj.

. (Út, 24. 7. 2012 - 16:07)

Navštívila sem stránky té...A jak je to u tebe s láskou k bližnímu svému?
i když jiného smyšlení?

Acharys (Út, 24. 7. 2012 - 16:07)

podívejte se na přednášky...Navštívila sem stránky té Paní.
Děkuji za sebe říkám.Nemám zájem investovat
a polemizovat o učení či předávání zkušeností o Auře...Ta paní je dle mého jinak duchovně laděná.Tudíž pro mě nepřínosná.

. (Út, 24. 7. 2012 - 16:07)

Mare, prosím tě, jak to, že Bůh miluje jen čisté. Kdysi jsi psala, že jsi čistá. Vra´t se k tomu, vysvětli.
A vím, že mě miluješ :-)

ach jo (Út, 24. 7. 2012 - 16:07)

lidi, co vy dokážete splácat kolem pojmu láska

Pro Mare (Út, 24. 7. 2012 - 15:07)

Tuto definici lásky nemůžu...Je pravdivé, že Bůh miluje všechny, dobré, zkažené i zvrácené? Co je to tedy za lásku, když milujeme jen ty co s námi souhlasí. Není tedy možné k druhým přistupovat s podobným pochopením, neboť Bůh všechny miluje, právě protože rozumí jejich motivům jednání, kterými si ubližují, proto chce aby mu důvěřovali a řídili se podle jeho rad či přikázání, které je vyvedou z jejich omylů. Proto nepotřebují, žádného prostředníka kromě Krista, jak správně uvádíš, ale to Tě neopravňuje k tomu aby jsi s druhými jednala tvrdě pokud mají na to jiný názor. Jedině pochopení v Tobě probudí lásku, která je přivede k Bohu. A když někdo si přeje prožít pravý opak, pak s tím stejně nic nenaděláš a on tu zkušenost potřebuje, aby se z ní poučil. Někomu stačí naznačit aby pochopil až přijde jeho čas probuzení duše a někdo musí ještě prožívat, vždyť to byl důvod, proč Ježíš k ostatním kromě učedníků mluvil v podobenstvích.
Je pravdou, že Ježíš mluvil velice tvrdě k zákoníkům a farizeům, což bylo na místě a plně oprávněné, protože překrucovali Boží zákon a dělali z novověrců dvakrát horší syny pekla než byli oni sami. Vlastnili klíče od Království Nebeského, kam sami nevcházeli a druhým zabraňovali vstoupit. Asi není jednoduché plně do důsledku hned pochopit závažnost tohoto zdělení, proto je psáno, hledejte a naleznete, ptejte se a dostane se vám odpovědi. Učte se milovat a buďte milosrdní jako váš Nebeský Otec.
Když tedy víme, že druzí jsou pouhou obětí těchto zákoníků a farizeů, jsme schopni je milovat a ochotni jim pomoci s láskou to pochopit. Pak to bude Boží láska, která je změní, nikoliv naše snaha je změnit.

jiný názor (Út, 24. 7. 2012 - 13:07)

Nezáleží na čase nebo na...Stejný (názor).Dobré př.jsou tady velmi vzacne a proto si je stahují.

Mare (Út, 24. 7. 2012 - 13:07)

Nezáleží na čase nebo na...Tuto definici lásky nemůžu přijmout.

My nemůžeme být ve stejném vztahu se všemi. Jsou lidé, kteří se chovají tak nepřípustně, že je zapotřebí říct pravda a pokud se ti lidé nezmění, je lepší s takovým člověkem nebýt v kontaktu, nablízko.

Je to ničivé, mnohdy, /vždy je zapotřebí rozlišovat individuálně/, pro člověka, který se ničivě chová i pro toho, na koho to aplikuje.

Ničivě chovající člověk se může zastavit a zamyslet, a třeba ho bude trápit to, že nemůže být s těmi, které poškozuje a má přece jen šanci si to uvědomit a změnit to. Ale je svobodný a nemusí se změnit a já jsem ale chráněná.

Není možné všechny, kdo se špatně chovají usměrnit jen jemně, zvláště ne tehdy, když je to ničivé chování a popírající druhého....

Jemně to můžu řict, ale pokud to nefunguje a jsem dále ničená,....musím dovolit, aby si ten člověk nesl důsledky svého chování a do té doby, než bude změna, se v krajním případě i oddělit...!

To neznamená nedostatek lásky, naopak, jestli budu podporovat ničivé chování, onen člověk tím také trpí, nepomáhám mu v lásce...!

Ta definice lásky je velmi líbivá, ale není to láska se vším všudy...

Jestliže se jedná o názor, pak má tato definice pravdu.

VRO svědků Jehovy, se chová ničivě, manipulace lidí, netož v tomto měřítku jim bere lidství v základu člověčenství.

Svědkové jsou manipulováni a oklamáni, velmi trpí, i když by to oni nikdy neřekli.
Je jim úpírána rovněž záchrana , svobodné rozhodnutí pro Krista a pro věčný život !

Tady na netu je specifická situace, píšu tady dále, i když Pavel a Anna nereagují pozitivně. Ale čtou to tady i ti, kteří třeba nejsou aktivní, takže to píšu spíše pro ně. Takže je těžké oddělit hranici vnucování...

Láska je naprosto něco jiného.

Já mohu mít názor a musí mně zajímat minulost a přesto se jedná o lásku.

Tahle definice lásky , nějaké ženy, je strašně ničivá, pokud podle ní budete žít, nedojdete daleko. Budete duševně velmi trpět.

Vím co říkám, žila jsem v manželství lásku tak neuvěřitelnou, že jsem nic takového u nikoho ani nikde neviděla ani nečetla.

S lety jsme se pořád více milovali. Bohužel mi manžel před několika měsíci zemřel.
Manžel i lékaři neustále vyprávěl na chemoterapiích, dva roky, o naší lásce.

Nečtu nějaké smyšlenky, žila jsem to. A prožila jsem si před tím i špatné vztahy, takže vím co říkám.

STOP FANATIKŮM (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

STOP FANATIKŮM (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

STOP FANATIKŮM (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

STOP FANATIKŮM (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

STOP FANATIKŮM (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

. (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

. (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

. (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

. (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

. (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

. (Út, 24. 7. 2012 - 12:07)

.

Reklama

Přidat komentář