Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

17.7. (Út, 17. 7. 2012 - 11:07)

Mluvíš mi z duše.Několikrát v životě jsem se zařekla,už žádná charita...

nona (Út, 17. 7. 2012 - 11:07)

Zjišťuji, že člověku...A jak bys jim Pavle pomohl? Sehnal bys jim zaměstnání, lékaře, dal bys jim ubytování, pomohl bys jim z dluhů, nakrmil bys je nebo aspoň nějakou charitativní akcí?

A pomohl bys tak každému člověku nebo příslušníkům své církve? Ona totiž konkretní pomoc není nic jednoduchého, velkodušného a mnohdy je dost nevděčná. Zajímalo by mě jak jsi to myslel

kuš (Út, 17. 7. 2012 - 10:07)

Zjišťuji, že člověku...To mohl napsat jedině bl.b.Skus lidém stavět domy,podnikat v zemědělství,péct chleba a vůbec dělat to co lidé k obyčejnému životu potřebují.Pak zjistíš co všechno potřebují ti co se starají,aby bylo.Jsou to všechno jenom keci, zavist a já nic hlavně že se mám dobře.Maš se dobře,že.

Venca (Po, 16. 7. 2012 - 21:07)

Já zjišťuju, že je tady potřeba velmi důsledně nasadit léčbu Eusébiem. A nerad to říkám, možná ani ta nepomůže a bude potřeba nasadit ještě i další léčbu.

16.7. (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

Tony,proč se nepřihlašuješ pod svým Nickem?Mě se docela líbil.

Jehovisté nepat (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

..

Jehovisté nepat (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

..

Jehovisté nepat (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

..

Jehovisté nepat (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

..

Jehovisté nepat (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

..

Jehovisté nepat (Po, 16. 7. 2012 - 20:07)

..

Pavel z Čech (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

Zjišťuji, že člověku stačí jen, aby měl střechu nad hlavou, něco k jídlu a nějaké ošacení. Všechno ostaní je navíc. Není to tak nutné k životu. Když jsem byl mladý, tak jsem snažil mít co nejdřív nějaké věci. Ale zjistil jsem, že je lepší mít přátele s kterými si rozumím. Těch mám zatím dost po celé republice. Vím, že kdybych se dostal v zahraničí do nějakých velkých potíží, kdybych si opravdu nevěděl rady, tak se mohu obrátit o pomoc k SJ a oni se mi budou dle svých možností snažit pomoci. To samé bych udělal pro ně já a nebo i ostatní SJ u nás v Čechách. Největší pomoc je, ale od BOha Jehovy, kterého v modlitbě prosíme o pomoc ve jménu jeho Syna Ježíše Krista.

(Žalm 22:24) Neopovrhl totiž trápením ztrápeného, ani se mu nehnusilo; a neskryl před ním svůj obličej, a když k němu volal o pomoc, slyšel.

(Žalm 34:18) Jehova je blízko těm, kdo mají zlomené srdce, a ty, kdo jsou zdrcení na duchu, zachraňuje.

Pavel z Čech (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

Zjišťuji, že člověku stačí jen, aby měl střechu nad hlavou, něco k jídlu a nějaké ošacení. Všechno ostaní je navíc. Není to tak nutné k životu. Když jsem byl mladý, tak jsem snažil mít co nejdřív nějaké věci. Ale zjistil jsem, že je lepší mít přátele s kterými si rozumím. Těch mám zatím dost po celé republice. Vím, že kdybych se dostal v zahraničí do nějakých velkých potíží, kdybych si opravdu nevěděl rady, tak se mohu obrátit o pomoc k SJ a oni se mi budou dle svých možností snažit pomoci. To samé bych udělal pro ně já a nebo i ostatní SJ u nás v Čechách. Největší pomoc je, ale od BOha Jehovy, kterého v modlitbě prosíme o pomoc ve jménu jeho Syna Ježíše Krista.

(Žalm 22:24) Neopovrhl totiž trápením ztrápeného, ani se mu nehnusilo; a neskryl před ním svůj obličej, a když k němu volal o pomoc, slyšel.

(Žalm 34:18) Jehova je blízko těm, kdo mají zlomené srdce, a ty, kdo jsou zdrcení na duchu, zachraňuje.

STOP FANATIKŮM (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

..

STOP FANATIKŮM (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

..

STOP FANATIKŮM (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

..

STOP FANATIKŮM (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

..

STOP FANATIKŮM (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

..

STOP FANATIKŮM (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

..

Mare (Po, 16. 7. 2012 - 19:07)

Pavle,

milovat bližního jako sám sebe...

Ano to je skvělá myšlenka, ale nestačí znát skvělou myšlenku, byť je Kristova !

Žádný člověk na téhle zemi, i když by stokrát chtěl,...a já věřím že svědkové fakt chtějí,........ji nemůže dodržet, není to v silách člověka.....! ! ! !

Už to píšu po sto první,.......

Musí být vírou v Krista proměněn duch člověka, tím, že hříchy jsou přibity spolu sním...!

Pak, když je obnoven náš duch a přebývá v něm, podle zaslíbení, zase jen vírou v Krista Duch svatý, pak je člověk uschopněn milovat bližního jako sám sebe....! ! !

Takže svědkové, věřím, to myslí dobře, ale nemají šanci nejen na změnu země, ale taky na věčný život s Bohem......!

Pavle čteš vůbec co píše někdo jiný....?

Nebo posloucháš jen sám sebe !

Reklama

Přidat komentář