Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Pavel z Čech (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

Každý tady vyjadřuje čemu věří a jaké má pocity. Každý máme jiné zkušenosti. I když máme opačné názory na cokoli, tak přesto se nesnažíme ty druhé umlčet. Jedině ten spamer nevyjadřuje nic. Přemýšlím, proč je takový. Myslím si, že ten spamer není zlí. Spíš asi moc lásky ve svém životě neměl. Potřeboval by asi nějak pomoci, ale nevím jak. Na internetu to nejde a osobně se s ním neznám. Svůj podrobný osobní život bych moc tady na internetu zveřejňovat nedoporučoval nikomu. Někdo by toho mohl zneužít. Radši se svěřit v soukromí někomu, komu důvěřuji a koho znám. Něco zde můžu ze svého soukromí zveřejnit, ale opatrně.

Mare (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

Pavle, mně je ještě víc líto tebe. Tolik potřebuješ Boha a někdo ti dává......jen stín budoucích věcí.....

Ale skutečnost je Kristus.

Znáš tento verš ?

Ne pro ty Pavle, kteří nevěří ve Stvořitele, ale ti, kteří nepřijali vykoupení Stvořitele skrze krev jeho Syna, to bude beznadějné......!

Bůh nechal zemřít svého Syna a někdo to má ....za nic.....?!

Ty si myslíš, že Bůh to přejde a přehlédne !

Vy nemáte Syna a kdo nemá Syna, nemá ani Otce....., je psáno.....

Nestačí jen věřit ve Stvořitele....!

To bylo možné po celou dobu Starého zákona,........a přesto to nestačilo , jinak by Kristus nemusel umírat....!

Pavle, máš pravdu, člověk na to nemá, aby vládnul tomuto světu, aby žil bez Boha.....

Ale způsobem, který ti vtloukl do hlavy VRO nikdo zachráněný nebude ! ! !

Je mi to tak líto, když někdo takhle strašlivě zneužije potřebu člověka po Bohu, po spravedlnosti, po dobru, a zabrání mu skutečně vejít.....

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

.

Pavel z Čech (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

To mohl napsat jedině...Já to myslel tak, že k životu nutně nepotřebuji nějaký luxusní auta, vilu a nejnovější elektroniku. Proč se zbytečně honit za majetkem, když si to do hrobu nikdo neveme. Člověku stačí, když si vydělá na zaplacení nájmu a jídlo. Bohužel někomu nestačí ani miliony a někdo nemá ani na zaplacení nájmu a jídla. Proto tento systém v celém světě se hroutí a žádná lidská vláda ho nezachrání. Bohužel mi lidé na to nemáme, abychom si sami vládli. Jedině ten kdo vytvořil tento vesmír i nás lidi Bůh Jehova může zachránit tuto planetu před zničením a dosadit spravedlivou vládu. Brzy nám všem bude hodně úzko. Pro ty co nevěří ve Stvořitele vesmíru to bude beznadějné. Je mi jich upřímně líto. O nikoho se nebudou moci opřít. Ani těm kdo mají tučná konta jim ta konta nepomohou, jak o tom hovoří Bible.

Ezekiel 7:19
19 Své stříbro, to vyházejí do ulic a jejich vlastní zlato se stane něčím odpuzujícím. Ani jejich stříbro, ani jejich zlato je nebudou schopny osvobodit v den Jehovova rozlícení.

Pavel z Čech (Út, 17. 7. 2012 - 19:07)

To mohl napsat jedině...Já to myslel tak, že k životu nutně nepotřebuji nějaký luxusní auta, vilu a nejnovější elektroniku. Proč se zbytečně honit za majetkem, když si to do hrobu nikdo neveme. Člověku stačí, když si vydělá na zaplacení nájmu a jídlo. Bohužel někomu nestačí ani miliony a někdo nemá ani na zaplacení nájmu a jídla. Proto tento systém v celém světě se hroutí a žádná lidská vláda ho nezachrání. Bohužel mi lidé na to nemáme, abychom si sami vládli. Jedině ten kdo vytvořil tento vesmír i nás lidi Bůh Jehova může zachránit tuto planetu před zničením a dosadit spravedlivou vládu. Brzy nám všem bude hodně úzko. Pro ty co nevěří ve Stvořitele vesmíru to bude beznadějné. Je mi jich upřímně líto. O nikoho se nebudou moci opřít. Ani těm kdo mají tučná konta jim ta konta nepomohou, jak o tom hovoří Bible.

Ezekiel 7:19
19 Své stříbro, to vyházejí do ulic a jejich vlastní zlato se stane něčím odpuzujícím. Ani jejich stříbro, ani jejich zlato je nebudou schopny osvobodit v den Jehovova rozlícení.

nona (Út, 17. 7. 2012 - 17:07)

.hele nech toho nebo nás zas začne Venca léčit Eusebiem

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 17:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 17:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 17:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 17:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 17:07)

.

Jehovisté nepat (Út, 17. 7. 2012 - 17:07)

.

Lorak (Út, 17. 7. 2012 - 17:07)

"Naproti tomu OVOCE DUCHA je láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrota, víra,  mírnost, sebeovládání...Jestliže žijeme duchem, také dál řádně duchem choďme. Nestaňme se samolibými, nevyvolávejme mezi sebou soutěživost a jeden druhému nezáviďme." (Galatanum 5:22,23,25,26)

"Vždyť ani KRISTUS SE NELÍBIL SÁM SOBĚ, ale právě jak je napsáno: „Pohany těch, kdo hanili tebe, padly na mne.“ Všechno, co bylo napsáno dříve, bylo totiž napsáno pro naše poučení, abychom měli naději prostřednictvím své vytrvalosti a prostřednictvím útěchy z Písem. KÉŽ DÁ BŮH, který poskytuje vytrvalost a útěchu, abyste mezi sebou měli STEJNÝ MYŠLENKOVÝ POSTOJ, JAKO MĚL KRISTUS JEŽÍŠ, abyste JEDNOMYSLNĚ, JEDNĚMI ÚSTY OSLAVOVALI BOHA a OTCE NAŠEHO PÁNA Ježíše Krista.
Vítejte se proto navzájem, právě jako i KRISTUS uvítal nás, ABY TO BOHU [přineslo] SLÁVU. Říkám totiž, že se KRISTUS VE PROSPĚCH BOŽÍ PRAVDIVOSTI SKUTEČNE STAL SLUŽEBNÍKEM těch, kdo jsou obřezáni, ABY POTVRDIL SLIBY, KTERÉ ON (JEHO OTEC) učinil jejich praotcům, a ABY NÁRODY OSLAVOVALI BOHA pro jeho milosrdenství." (Rimanum 15:3-9)

"ZACHOVEJTE SI TAKOVÝ MYŠLENKOVÝ POSTOJ, JAKÝ MĚL I KRISTUS JEŽÍŠ, který, ačkoli existoval v Boží podobě, neuvažoval o tom, že by něco uchvátil, totiž aby byl roven Bohu. Ne, ale ZŘEKL SE SÁM SEBE, PŘIJAL PODOBU OTROKA a stal se podobným lidem. Více než to: Když se nalézal v lidské podobě, POKOŘIL SE A STAL SE POSLUŠNÝM až do smrti, ano, smrti na mučednickém kůlu. Právě proto ho také Bůh vyvýšil do nadřazeného postavení a laskavě mu dal jméno, které je nad každým jiným jménem, aby v Ježíšově jménu klekalo každé koleno těch v nebi a těch na zemi a těch pod zemskou půdou a aby každý jazyk otevřeně uznával, že JEŽÍŠ KRISTUS JE PÁNEM KE SLÁVĚ BOHA, OTCE." (Filipanum 2:5-11)

Lorak (Út, 17. 7. 2012 - 16:07)

Mare svymi slovy dokazujes to jakym duchem si skutecne veden. Slova plne lzi a nenavisti nesvedci o tom, ze si veden Bozim duchem.

"Způsob uctívání, který je čistý a neposkvrněný ze stanoviska našeho Boha a Otce...zachovávat se bez poskvrny od světa." (Jakub 1:27)

Jak muze krestan tuhle vec uplatnit ve svem osobnim zivote ?

"Přesto kdosi řekne: „Ty máš víru a já mám skutky. Ukaž mi svou víru odděleně od skutků a já ti ukážu svou víru svými skutky.“ Věříš, že je jeden Bůh, že? Děláš zcela dobře. Ale i démoni věří, a třesou se. Chceš vědět, prázdný člověče, že víra odděleně od skutků je nečinná?...Vidíte, že člověk má být prohlášen za spravedlivého skutky(ne skutky mojzisoveho zakona, ale skutky, co potvrzuji viru), a ne samotnou vírou...Vskutku, jako je tělo bez ducha mrtvé, tak je i víra bez skutků mrtvá.(Jakub 2:18-20,24,26)

Jake ovoci a skutky prinaseji ve vojnach politice a jinych svetskych konfliktech JS a jake skutky je videt u vacsiny vericich z jinych nabozentvych ? (Matous 7:12-23 )

Kdo skutecne svym konanim dokazuje lasku k Bohu (k jeho zakonum 1 Jana 5:3) a k bliznim ?

Mare (Út, 17. 7. 2012 - 12:07)

Zjišťuji, že člověku...
Pavle,
říkala jsem, že vím, že se svědkové snaží žít podle Bible, snaží se být hodní a naplňovat Bibli i v tomto "přátelství", které popisuješ, i ty se snažíš.....
Ale věř mi, že to nedokážou, není v silách člověka změnit své srdce, s v rozenými defekty a získaným ztvrdnutím skrze zranění lidmi,......srdce člověka je zničené, zpustošené a okoralé a při největší snaze jde změnit hodně málo......
Snažit se je hezké, ale my ani nevíme, kde to srdce nefunguje....., nerozlišíme to ani s Biblí v ruce !
Vzpomeň si na Ilonu tady, která toto téma tady na fóru založila,....ona svědek je a snad ani nechápala jak jedná podle, pomstychtivě, jak špinavě intrikuje, je je neúpřímná, podlá, zneužívá naše nicky a píše pod našimi jmény a pak udává na policii...., je zákeřná , nepoctivá atd.
A přitom měla plnou pusu, jak svědkové jsou jediná praví a jediní žijí podle Bible a správně !
Nedalo se jí to ani vysvětlit !
A ty očekáváš, že tě nezklamou v těžké chvíli....!

To není selhání jednoho člověka, Pavle,.......to vyplývá z učení SJ. Protože učí, že lze žít podle Bible, znát ji a mohou být spravedliví a přijatelní pro Boha a pro věčný život.
Že je to dostačující k tomu, aby naivové jako ty věřili, že mají přátele po celé republice i v cizině.
Nejsou to přátelé, jsou to jen komplicové ve stejné organizaci. Srdce těch lidí se nezměnilo, někteří byli lepší, takže když se snaží, mohou ti i pomoci, zvláště když věří, že díky tomu je Bůh přijme do věčného života...!
Ale nemůžeš v žádném případě na to sázet a spoléhat !

A zase znovu, člověk není pro Boha přijatelný jen svojí snahou změnit svůj život podle Bible, protože při nejlepší snaze to není možné a hlavně je to pýcha před Bohem mu říkat: můžeš si strčit toho tvýho mrtvýho Syna někam, já to zvádnu sám, se očistit a být pro tebe přijatelný....! ! !

Tvůj Syn mně sice vykoupil, moc tomu sice nerozuimím, ale neboj se já to zvládnu dobře sám, mám toho úžasnýho vůdce v Brooklynu........ten mně tak zamanipuluje, že už to nebudu já......

Jsi naiva Pavle, a jsi na tom hůž než byli komunisti se svou iluzí......probuď se....!

Reklama

Přidat komentář