Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

nezavisly (So, 23. 5. 2009 - 05:05)

Proč se nebojím lidi:
28. A nebojte se těch, kdo zabíjejí tělo, ale duši zabít nemohou, ale raději se bojte Toho, který může duši i tělo zahubit v pekle.
Avšak:
Bázen před Jehovou znamená nenávidět zlo. Proč se nebojím Ježíše:
8. V lásce není žádný strach, ale dokonalá láska vyhání strach ven, neboť strach má muka. Kdo se však bojí, nedošel k dokonalosti v lásce.
Ostatně že se mám bat Ježíše,slyším prvně.

Mare (So, 23. 5. 2009 - 01:05)

Jak skvělé je číst vše, co žijete s Pánem,...Milko a Romane......

Není nic lepšího na světě, ať se děje cokoliv.....

Nic nás nemůže oddělit od lásky Kristovy.....

Jen ten, kdo je v Kristu,...ví, co to znamená.......

Bůh vás provázej na každém kroku......

Vytrvejte a nestrachujte se ničeho...., co vám může učinit člověk......!

Já vím, že jste v Duchu svatém, ukryti ve jménu Kristově.....a nebojím se o vás.....

A smekám znovu a znovu před ohromnou moudrostí, láskou a silou, kterou je náš Bůh, který vám dává tak ohromný růst v Kristu....

Žádný člověk tomu nemůže čelit......

A právě teď zaplavuje moje srce přívalem lásky a pokorou před něčím tak neuvěřitelným, jako je být s Bohem s naším Stvořitelem, ...což opakovaně a nově znovu a znovu vidím v životech těch, kteří jsou ochotní přijmout to, že Bůh sám za nás zaplatil svojí krví, abychom nemuseli meditovat padesát let na stromě, a pak mohli vejít do předsíně démonů,....my můžeme rovnou vejít do Božím náruče, do jeho lásky,...protože on zaplatil za nás, za náš hřích......

Lidé stavěli pyramidy, vymysleli milióny způsobů, jak se Bohu přiblížit, jak žít věčně........

Nebo jako svědkové vymysleli důmyslný způsob, plný úžasné rádoby biblické moudrosti, takže by si člověk až sednul na zadek, tak jak se o to snažili..Řekové i Židé....a mnoho a mnoho jiných.....

A přesto, Bohu se zalíbilo zachránit svět bláznovskou zvěstí,....právě proto , že lidé nepoznali Boha v jeho moudrosti.....

Takže dnes je marná snaha, nejen stavět pyramidy, pokud mi to peníze umožňují, ale zrovna tak vymýšlet a nalézat velkou biblickou moudrost,.a poznání....toto není způsob, který Bůh volí k záchraně.....

Takže Kateřino i Kubrte, pokud se ošklíbáte nad biblickým poznání Romama i Milky a také samozřejmě mojí,.......tak věřte, že o tom to není....

Dítě není dítětem, protože je nejchytřejší, ani nejschopnější,.....ale protože je milováno, a miluje,...že je vylita Boží láska do našeho srdce, skrze Ducha, který nám byl dán......., ta biblická informovanost je druhořadá a určiě se jí časem nevyrovnáte...., myslím tak, že i vy to budete vidět a vědět,......protože já už to vidím dávno a vím, že Bůh také......

Kleo (So, 23. 5. 2009 - 00:05)

.....drazi svedci a ostatni tapajici a poblouzneni, nalezl jsem pro Vas uzasny website, jez zodpovi vsechny Vase otazky a pochybnosti, tak tedy:

- www.bohnice.com -

Roman (So, 23. 5. 2009 - 00:05)

Je-li Ježíš Kristus Bůh nebo ne, není podstatné jako to, že máme před ním klekat a prosit o odpuštění a vzývat Ježíšovo jméno...
Klekat neboli dle PNS vrhat milí SJ, nestačí? Ostatní překlady zní: padali...

Ježíš je hlavou sboru, ano? Proč se bojíš lidi spíš než Ježíše?

nemo (Pá, 22. 5. 2009 - 23:05)

Kolik lidí, tolik bohů. Jak se domlouvají, když chtějí něco stvořit, losují a nebo bylo již vše stvořeno?

Kubrt (Pá, 22. 5. 2009 - 22:05)

Omlouvám se, nějak jsem nedopatřením napsal i jméno Gabriela, které tam samozřejmě nepatří. Ještě jednou se omlouvám.

Poustevník (Pá, 22. 5. 2009 - 21:05)

Jestli přijde konec světa za tři a půl roku tak to tedy přestanu chodit do práce a začnu chlastat.

L (Pá, 22. 5. 2009 - 20:05)

Pavel je sám démon protože je ovládá démon z nejhroznějších Choronzon... démon všech komplexů naší osobnosti, který jej utvrzuje v jeho slepé víře

L (Pá, 22. 5. 2009 - 20:05)

Pavle já jsem démonickej jako prase....to si piš

tak a už aby (Pá, 22. 5. 2009 - 20:05)

tady byl ježíšek,těším se a můžu tě pozvat drahá Ilonko,tak jako v loni-bude i stromeček

kubrte???? (Pá, 22. 5. 2009 - 20:05)

BOHA A JEHO SYNA MICHAELA GABRIELA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kubrt (Pá, 22. 5. 2009 - 17:05)

Někdo se tu zajímal kdy přijde konec světa. Tentokrát to vzali do ruk světští vědci a ti odhadují konec světa 21. 12. 2012 tedy přibližně za 3 a půl roku. Víš L. je dobře, že netrpíš ztrátou sebedůvěry a důvěrou v tvého pána satana ďábla Lucifera; ALE JEŠTĚ LEPŠÍ JE DOUFAT V JEHOVU BOHA A JEHO SYNA MICHAELA GABRIELA (JK), podle Přísloví 3:5,6 - Důvěřuj v Jehovu celým svým srdcem a neopírej se o své vlastní porozumění. Všímej si ho na všech svých cestách, a sám napřímí tvé stezky. Navíc biblické proroctví se splňuje takže věřím, že se splní Zjevení 20:1-3 A viděl jsem anděla (archanděla Michaela, protože žadný jiný anděl takovou výsadu od Jehovy Boha nedostal), jak sestupuje z nebe s klíčem od propasti a s velkým řetězem v ruce. A zmocnil se draka, prahada, který je Ďábel a Satan, a spoutal ho na tisíc let. A uvrhl ho do propasti a zavřel ji a zapečetil ji nad ním, aby již nezáváděl na scestí národy, dokud neskončí tisíc let. Potom musí být na malou chvíli uvolněn. Já sám jsem psal satana ďábla malými počatečními písmi, protože pro mě je tato bytostpouhým póvlem. A ještě k tomu vzývání JK nebo Jehovy. Vy musíte mít Romane a Mare hříšné srdce, a vaše svědomí vám ani nedovolí vzývat Jehovu Boha, a právě vy jste ti kteří sami nevcházejí a druhým nedovolí vejít.

milka (Pá, 22. 5. 2009 - 16:05)

Pavle prosím přečti si tyto verše :
Matouš, 4. kapitola
10. Tehdy mu Ježíš řekl: "Odejdi, Satane! Vždyť je napsáno: 'Pánu, svému Bohu, se budeš klanět a jemu jedinému budeš sloužit.'"
VERSUS
11. Tehdy ho ďábel opustil a hle, přistoupili andělé a sloužili mu.
Marek 3:11-12:
11. A nečistí duchové, jakmile ho uviděli, padali před ním a křičeli: "Ty jsi ten Boží Syn!"
12. Ale on jim velmi hrozil, aby ho neuváděli ve známost.

Mr. Prejudice t (Pá, 22. 5. 2009 - 13:05)

.....bravo, bravisimo :-))

OCELOVEJ (Pá, 22. 5. 2009 - 08:05)

To sou hrozny hovna co sem pisete!!!!!Bezte si lecit ty palice vymasteny!!!

L (Pá, 22. 5. 2009 - 07:05)

haha Kubrte Co je to pravda? Klidně si hledejte to vaše spasení je to ale jen marná práce... Kniha zákona totiž praví:

Zrušeny jsou všechny rituály, všechny ordálie všechna slova a znamení....

Zde jsou hluboká mysteria neboť ke svým přátelům počítám ty kdož jsou poustevníci. Nemysli ted? že je najdeš v lesích nebo na horách ale na ložích z purpuru, jak je laskají nádherné ženské bestie... Uvidíte je vládnout v čele vítězných vojsk...

Nejprve vězte že jsem bůh války a pomsty. Budu s nimi nakládat tvrdě...

Vyberte si ostrov
Opevněte jej
Roztrušte kol válečné stroje
Dám vám válečné stroje...

Jsem tajným čtyřnásobným slovem. Rouháním proti bohům celého světa...
Svoji hlavou sokolí vyklovám oči Ježíšovi an visí na kříži
Svými křídly dám políček Mohamedovi
Svými pařáty roztrhám těla Indů, buddhistů a mongolů
Marie ať je lámána v kole, právě kvůli ní pohrdejte všemi cudnými ženami...

NENÍ JINÉHO ZÁKONA NEŽ DĚLEJ CO TY CHCEŠ

Moudry (Pá, 22. 5. 2009 - 00:05)

.....Romane a zkusil jsi jiz psychyatra ?!
Myslis, ze by nepomohl ?

p.s......ovsem to se tyka i Vas ostatnich panbickaru :-)), nad svedky jsem jiz zlomil hul :-))))

Roman (Čt, 21. 5. 2009 - 23:05)

Oprava: Vzývejte Ježíšovo jméno TŘEBA vskrytu.

Roman (Čt, 21. 5. 2009 - 23:05)

Ježíš nebyl dokonalý člověk, narodil se z ženy. Též nedokonalá... Ovšem Ježíš nepoznal hřích, byl spravedlivý. Toť se ví, vykonal zázraky, nezáleží na tom, je-li někdo dokonalý, ale v Duchu svatém neboli svatém duchu od Otce. Spravedlivý je živ z víry v Duchu, tělo je chabé, marné. Tak jako Ježíš, ne dokonalý, krásný, svalnatý jak vidíme na obrázcích s krásným účesem... současnosti. Kdo nemá Ducha, sotva plní Boží vůli, leda unavující...
,Víme, že žádný, kdo se narodil z Boha, nepáchá hřích, ale Ten, kdo se narodil z Boha, na něj dává pozor, a ten ničemný se ho nechopí.... Proto musíme být v Kristu neboli ve spojení s Kristem svatým duchem.
Vzývejte Ježíšovo jméno vskrytu.
,Žádný, kdo se tlačí dopředu a nezůstává v Kristově učení, nemá Boha. Kdo v tomto učení zůstává, ten má Otce i Syna. Jestliže k vám někdo přichází a nepřináší toto učení, nepřijímejte ho nikdy do svých domovů ani ho nezdravte.

Milí SJ, máme být v Kristu a vzývat ho pro slávu Boha Otce dle Písem...

Ateista (Čt, 21. 5. 2009 - 22:05)

.....jdete jiz spat drazi, zrejme jste velice unaveni :-)))), snad nez se opet probudite stane se zazrak a budete uvazovat jako "normalni lide"..........:-))))))))))))

Reklama

Přidat komentář