Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Floutek (Po, 11. 5. 2009 - 16:05)

Pavel vem si provaz a běž si to hodit MAGORE .-)))

Návštěvník (Po, 11. 5. 2009 - 13:05)

Přesně tak.

Jára (Po, 11. 5. 2009 - 13:05)

Souhlasím plně s příspěvky nademnou! Je to jedna z nejhorších sekt na světě!

Floutek (Po, 11. 5. 2009 - 12:05)

Jehovisty nakopat do prdele a pak poslat s cigánama něco dělat ,FŮJ

Návštěvník (Po, 11. 5. 2009 - 12:05)

CHYBA 0,09%

Návštěvník (Po, 11. 5. 2009 - 12:05)

0,0009%Lidí jsou SJ.

honza (Po, 11. 5. 2009 - 14:05)

Tato sekta by se měla zrušit,stejně tak by se měla zrušit KSČM

M. (Po, 11. 5. 2009 - 11:05)

Mare,v žalmu 37:7 je psáno:Ztiš se před Hospodinem a čekej na něj. Nevzrušuj se kvůli tomu, kdo jde úspěšně svou cestou, nad tím, kdo strojí pikle.
Tento text jsem napsala Kubrtovi,proto,že se rozčiloval nad druhými,napsala jsem že se nemá cenu rozčilovat nad někým,kdo si myslí že jde svou cestou správnou.A samozřejmě nad tím,kdo strojí pikle,jako tady jak se snažíte všichni špinit SJ.
Takže líp čti,než začneš kritizovat a poučovat jak ty zase víš vše nejlíp.Nepříjmeš od člověk vůbec žádný názor,je mi jedno v co kdo věří,já mám svou víru,ty máš svou,ale tady je to o tom jak ponížit SJ,to je očividné.
SJ jako organizace funguje docela dlouho,a i když lidé odchází,mnozí přichází,a vzrůstá spíš než aby ubývala.Pokud je otrok takový jak ho popisujete,je zajímavé že se SJ neskládají jen z pár lidí,nikdo tam nic nedostává,tak proč tolik lidí uznává že SJ mají pravdu?Omyly otroka se nedají přehlídnout,ale každý normální člověk ví,že jsou to nedokonalí lidé,a ponesou zodpovědnost před bohem za svá rozhodnutí.Ano kdysi bylo víc rozkazů,a příkazů,ale byla to jejich horlivost,a proto jsou teď opatrnější,a nevydavají žádné své názory za podložené biblí s vyhrůžkou vyloučení.Nejsem fanatik,který když něco řekne otrok,tak skáču,ale vše si prověřuji,a ověřuji.A tak to máme dělat všichni.

Pavel (Po, 11. 5. 2009 - 14:05)

Nyní začínají ekonomové přiznávat, že tržní hospodářství byl tragickej omyl. Spousta lidí začíná věřit, že jediné řešení dnešní krize je jedině válka, protože při ní se rychle zničí většina věcí a po válce bude hodně práce, protože se bude muset všechno postavit a udělat znova. Možná, že k té válce dojde, ale není to konečné řešení. Řešení je jedno. Boží Království na celé zemi. Majitel této planety to nyní udělá. Už má dost lidí, kteří mu ničí jeho majetek a vzájemně se zabíjejí. Pravidla za jakých podmínek nechá lidi žít na této planetě jsou zapsána v Bibli. Každý má možnost si je přečíst a snažit se jimi řídit. Proto se po celé zemi káže dobrá zpráva o příchodu Božího Království, kde nebudou války, nemoce a ani smrt. Studium Bible je na celý život. Některé věci už chápu dopředu a pak se za čas o nich dočtu ve "Strážné věži". Něčemu ještě tak dobře nerozumím a ve "Strážné věži " vyjde článek, který mě osloví a já si řeknu. Takhle to přesně vystihuje co tímto textem bylo řečeno.
Nikdo my nic nenařizuje, jen lidi mimo organizaci se mě snaží ovládnout a ponížit, protože ví, že jsem mírné povahy. Někteří přímo zuří, když se jim to nedaří a nechci s nimi souhlasit s jejich špatným jednáním.
Od podzimu a příští rok se ekonomická situace hodně zhorší v celém světě, protože není co vyrábět. Jsou obrovské zásoby zboží ve skladech. Někteří lidé už odstavují auta protože nemají na provoz. Já ho nemám 3 roky a jezdím nakupovat na kole a nebo městskou dopravou. Možná, že taky časem zruším internet, protože ho nepotřebuju. Pro mne je akorát dobrej na zjištění dopravních spojů. Na těchto stránkách hodně diskutují děti v pubertě. Hodně nadávají a vyhrožují. Viz třeba Floutek a spol. Podle jejich řečí je jim tak 12 až 16 let. Radši hovořím s lidma přímo z očí do očí a vidím s kým mluvím. Tady na internetu to nevím. Je vidět zoufalství těch lidí, protože jim zbývá už jen nadávat a vyhrožovat. Toto je také znak času konce.
Každý den přibude přes 700 nových členů organizace Svědků Jehovových. Lidé už nechtějí vládu lidí, která totálně zklamala, ale chtějí spravedlivou vládu, kterou ukázal Ježíš Kristus svým životem zde na zemi.

Stručný obsah V (Ne, 10. 5. 2009 - 23:05)

Guiseppe Verdi zhudebnil biblický námět ze Starého zákona: Babylóňané pod vedením krále Nabucca vtrhnou do Jerusaléma, zničí Šalamounův chrám a židovský národ odvlečou do zajetí. Bůh židů Jehova však krále potrestá tím, že na něho sešle šílenství. Nabucco, který musí čelit i ntrikám své domnělé dcery Abigaille, přesto pozná svoji vinu, uzná sílu a velikost boha Jehova a vrátí židům svobodu.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2009 - 20:05)

Romane...boha jim nepůjčuj...

Roman (Ne, 10. 5. 2009 - 20:05)

Dnes byli u nás na návštěvě dva neslyšící křesťané v Kristu. Též dostali pomazaní od Otce Duchem svatým, prožili totéž co jsem prožil.

Milí SJ, je mi vás líto, jste horliví a přece nemáte Krista v srdci. Jste politovánihodní. Kristus je v Bohu Otci, proč se bráníte Ježíše sem do srdce pozvat? Znáte ho ale marně, protože odmítáte jeho pozvat. Duch svatý vám pomůže rozvíjet ovoce a poznání...

Nebuďte slepí, ale buďte pokorní, že neznáte pravého Boha a Ježíše Krista, a Otec se vám dá poznat. Usilujte o tento drahocenný poklad, otevřete své srdce a litujte svých hříchů a věřte, že Ježíš je Pán.

Bůh s vámi!

. Kup si nějako (Ne, 10. 5. 2009 - 19:05)

Nějakou,Jakou.?

milka (Ne, 10. 5. 2009 - 16:05)

kopíruji
Ve skutečnosti na světě vždycky existovala a bude existovat pouze jedna pravá církev. Když Ježíš mluví o církvi, nikdy neříká

Vladimír (Ne, 10. 5. 2009 - 16:05)

Jak si tak čtu některé předchozí příspěvky tak si říkám že jsem rád že nejsem věřící. Nemusím se tak hádat a diskutovat o tom koho víra je ta pravá a kdo věří v něco co pravda není a který Bůh je ten pravý a který není. Myslím si ale že každý má právo věřit tomu co on uznává za vhodné a jak to cítí že to tak skutečně je a nemá smysl někoho druhého přesvědčovat o tom že zrovna ta moje víra je ta jediná skutečná pravdivá.

Roman (Ne, 10. 5. 2009 - 15:05)

Pavle, proč ale máte Věrného a rozvážného otroka, který se vyhýbá odpovědnosti za mnohé omyly v publikacích? Že šéfredaktor je Pán Jehova? Nejste podřízeni Ježíši Kristu, ale organizaci SJ, prý je rovena Bohu...
Seš tvrdohlavý. Víš dobře, prostě se nepřiznáš stejně jako Otrok...

Pavel (Ne, 10. 5. 2009 - 15:05)

Ježíš je Boží Syn jak to o něm prohlásil Bůh Jehova, když byl křtěn Janem v Jordánu:
Matouš 3:16,17
16 Když byl Ježíš pokřtěn, ihned vystoupil z vody; a pohleďme, otevřela se nebesa a viděl Božího ducha, jak sestupuje jako holubice a přichází na něj. 17 Pohleďme, byl také hlas z nebes, který řekl:

Roman (Ne, 10. 5. 2009 - 14:05)

Hádat nebudeme, jedno je jisté, nauka o trojici vznikla časem prý Duchem svatým a na příkaz ve 4.st.n.l. císařem Constantinem v nikajském koncilu uvedena v platnost. Tato nauka přejímala nauku pohanskou jako slavení vánoc, velikonoc (hody), uctívání božstev (Panny Marie a apoštolů atd.), nauka o nesmrtelné duši, hádes atd.

Pryč z toho! Až doteď ovlivňována jako nauka SJ. Byl jsem katolíkem, poznal nauku baptistů a 19 let svědkem JHVH.

Zastánci nauky o trojici vedou války, zakazovali osvojit Bibli chudým, pálili křesťany atd. atd. Proč stále berete tuto nauku? Tato nauka k ničemu nepřispěla, naopak poskvrnila Boží jméno...

Nepotřebuji teology, filozofy, učitele, ale ty kteří se nechají vést Duchem svatým, je-li ovoce pěstováno...

Řeknu na rovinu. Spaseni budete, jen přinesete-li ovoce Ducha a přijmete-li Krista jako Pána a uvěříte-li v něj a v Boha Otce. Kristus stále o svém Otci promlouval, chválil a s ním mluvil v modlitbě.

Jasně psáno, že Ježíš žije díky Otci a hlavou Krista (vzkříšeného) je Bůh. Kdo se chlubí, ať se chlubí v Pánu! To tam máte napsané!!!

Abyste věděli, nedokonalý duch s Duchem svatým vede k dokonalému člověku vždy? K přesnému poznání, vyjimečnému? Ne, k pravému poznání! A díky tomu k dokonalému člověku vedoucí Kristem Ježíšem k Bohu Otci s pomocí Ducha svatého! Nad to není, žádná trojice. Aby bylo jasno, toto je můj názor. Měli bychom získat všechny křesťany na stranu pravého Boha v Kristu, přivést je, aby viděli, že Kristus je cesta, život a pravda, ne ten pravý Bůh.

hm (Ne, 10. 5. 2009 - 13:05)

Romane Romane,kdopak ti to našeptává nestačí vzývat JHVH?hm?
Kdopak ti našeptává žij slušně,pomáhej,navštěvuj sirotky,pomáhej nemocným,přispěj na chudé?Že by tě satan odtahoval od boha?

Přeháníš stejně (Ne, 10. 5. 2009 - 13:05)

Romane,není tomu tak dávno,To co dnes hlásáš jako PRAVDU by si smetl rázně ze stolu.
A teť obhajuješ něco jiného.Zajímavé.Pohled druhého zavrhuješ slovy Přeháníš stejně jako nauka SJ, kteří odmítají Ježíše jako Boha.Dobrá,počkám,čas ukáže kam se posune TVOJE víra.Jen nebuď vůči druhému názoru tak radikální.Rozhodně jsi nesnědl Šalamounovo.....Hezký den

Reklama

Přidat komentář