Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

nezavisly (Út, 5. 5. 2009 - 17:05)

Milka mimo jiné napsala: když(jak tak uvažuji) někdy jednáš až agresivně a pohrdavě,
A to zase ne,to spíše takto:
To však máš k dobru,že nenávidíš skutky Nikolaitů stejně jako já.

milka (Út, 5. 5. 2009 - 17:05)

Pro nezávislý.

Znáš přísloví podle sebe soudím tebe???Neboli autoprojekce???(moje reakce na tvé úvahy o Romanovi)

Človíčku ty jsi závislý a to ne k tobě vůbec nepatří.
Víš,pokud je někdo nezávislý,tak má otázky a hledá koho se zastat,ty od začátku preferuješ SJ,je citelně vidět,že jsi jeden z nich,proč tak podcenuješ naši inteligenci?Proč se za to stydíš a nepřiznáš se ke své víře?
I když(jak tak uvažuji) někdy jednáš až agresivně a pohrdavě,takže asi opravdu nejsi věřící.

nezavisly (Út, 5. 5. 2009 - 16:05)

kŘESTANE Mezku,jak jsi napsal:
Pro Who,Seš hlupák a hlupákem zůstaneš.
Já pak asi tak.
Pro Who,víš on ma určité zdravotní problémy jak psal a tak proto píše jak píše,stejně si ale myslím že nejde ani tak o pravopis ale o obsah.a tak podobně bych napsal,chlope.

Mezek nezávisl (Út, 5. 5. 2009 - 16:05)

Jen si i nadále utužuj EGO synku.
I křesťan je jen nedokonalý člověk.
A hlupákem je u mě ten,kdo poukazuje z nedostatku argumentů na nedokonalost druhého.V tomto případě neslyšícího.

slusny clovek (Út, 5. 5. 2009 - 16:05)

.....jehovisto Romane, ze Williamsky jsou SJ snad vi kazdy, to je velice stara zprava, alespon zde, miluji tennis, ovsem jsem znechucen timto faktem, nybrze vsim co souvisi s bohem a jinymy hloupimi dogmaty.....

ateista (Út, 5. 5. 2009 - 16:05)

.....znakova rec, ci ne.....
.....hlupak jest pouze jehovista !
:-)))

Návštěvník (Út, 5. 5. 2009 - 15:05)

Melbourne (Od zvláštního zpravodaje MF DNES) - Nedivte se, až vám jednou zazvoní u dveří. Americká tenistka Serena Williamsová patří ke svědkům Jehovovým. A je na to patřičně hrdá. "Občas chodím dům od domu. Tak jak to u svědků Jehovových znáte," přiznává 27letá hráčka.
Mýlím-li se, dokažte! Roman

nezavisly (Út, 5. 5. 2009 - 15:05)

Pro Who,Seš hlupák a hlupákem zůstaneš.
Takto osočujé kristovec milosrdný a laskavě vše vysvětlujicí.Pořad to říkam odpadlici nic víc,nic mín.Tato diskuse je o tom kdo co čte,ne čemu věří a uplatnuje v každodenním životě.S.J.at jsou vám příkladem,dobrým příkladem.Podle O V O C E,je poznáte!!

Kateřina (Út, 5. 5. 2009 - 15:05)

O těch sestrách Wiliamsových jsem slyšela jen to, že je to snad zajímá a fandí tomu, ale nemyslím si, že by SJ byly.

Pro Who (Út, 5. 5. 2009 - 14:05)

4. 5. 2009 23:52:58, Who
Kdyz uz zde chces kazat dej si do poradku alespon sklonovani a terminologii, mas v tom bordel,

Seš hlupák a hlupákem zůstaneš.Kdybys četl pořádně,tak budeš vědět že Roman je závislý na znakové řeči.
Jestli to ovšem chápeš.Mezek

Světové tenistk (Út, 5. 5. 2009 - 14:05)

To víš sponzoři!!!

jan (Út, 5. 5. 2009 - 14:05)

Jehovisti-můžete souložit každý den?Já bych se k vám dal,ale tohle mě fakt zajímá.

Abel (Út, 5. 5. 2009 - 14:05)

.....no potes prso 32 let bez sexu !
I ty kozo blazniva ! :-)))))

Mare (Út, 5. 5. 2009 - 11:05)

Moc se omlouvám za překlepy a vynechávání písmen, píšu ve velkém spěchu.....

Mare (Út, 5. 5. 2009 - 11:05)

Romane, je mi jasné, že mi stále víc rozumíš...
Přitom ti Bůh otevírý místa v Písmech, o kterých jsem já nemluvila, i když o nich samozřejmě ví,...která říkají o Kristu něco naprosto jiného, než vyučují svědkové...! Jako jsi třeba použil...

Samozřejmě je to správně, jak to chápeš a vidíš z Písem.....

Skoro vám s Milkou závidím tu první lásku, jak dychtivě pijete....., jak se utvrzujete v pravdě,....jak mohutně rostete v poznání,..co pro vás Boží slovo znamená....!

Je to úchvatné se dívat, jak to malé hořčičné semínko, ...které mnozí tak kvapem přehlédli,....protože je nejmenší ze všech semínek,....ale tak ohromně rychle z něho roste a mohutní strom,...na kterém už ptáci mohu nalézat úkryt.....

Bůh vám oběma žehnej.....

Mare (Út, 5. 5. 2009 - 11:05)

Ještě bych upřesnila k těm předpisům....

Nejde o to, že je nebudu respektova,... Když ,mně mé svědomí obviní, že pořád nosím kalhoty a Boha to trápí, protože si tím můžu ubližovat ve vztazích mezi lidmi, tak budu nosit sukně....protože bych měl jednat podle své víry a svého svědomí....a také podle toho, co Bůh u mně vidí třeba prioritní.....Nemusí to tak vidět v čase u mně vždy nebo to také souběžně nemusí platit pro více lidí.....

Dokonce to Boží slovo popisuje jako slabé svědomí....

Řím. 14: 13-15:
Nesuďme už tedy jeden druhého, ale raději posuďte, jak jednat, abyste nekladli bratru do cesty kámen úrazu a nepůsobili pohoršení.
Vím a jsem přesvědčen v Pánu Ježíši, že nic není nečisté samo v sobě, ale tomu, kdo něco pokládá za nečisté, je to nečisté.
Trápí-li se tvůj bratr pro to, co jíš, nežiješ už v lásce. Neuváděj tedy svým jídlem do záhuby toho, za nějž Kristus umřel!
Nevydávej v potupu to dobré, co jste přijali.
Vždyť království Boží není v tom, co jíte a pijete, nýbrž ve spravedlnosti, pokoji a radosti z Ducha svatého.

Mimochodem, to nejezení a nepití se týká také ..krve "....

Čili v nové smluvě je to nastaveno naopak na braní ohledu na slabšího bratra, který jí a slaví svátky, abychom my třeba jedli s ním, aby jeho svědomí nebylo znásilněné.....! ! Čili velmi jednotlivě, a na to je právě určen Duch svatý a skrze něho individuální vedení , to jenozákonní princip vedení a prokazování lásky....!!

A svědkové , také všichni zákoníci, to mají nastaveno obráceně, ...ty svátky slavíš, ty jíš krev....., takže ty jsi zatracený a já jsem ten čictší a věrný v málu,.....takže já jsem v té pravé organizaci, která toto vyučuje, já mám to čisté chování , takže JÁ budu zachráněný,...ty ne....!

Takže je na mém slabém svědomí, nebo na silném svědomí,.....na míře mé zralosti, co budu dodržovat a co ne.

Takže mi prosím, neříkejte, že nežiju podle Božího slova.
Kdo z vás, k vůli Božím přikázáním byl 32 let bez sexu, protože neměl manžela.....?

Ale o co Bohu jde pod Novou smlouvou, je aby lidé pochopili, že tím, že budou dodržovat Boží příkazy, včetně předpisů,....a dalších vlastních předpisů,....jako u farizejů to byl předpis o desátcích z máty a kopru a kmínu,....u svědků zase předpis, že nikdo v obleku a kravatě nesmí vstoupit do sálu království.....a tisíce dalších.....nikoho neočistí, tak, aby byli Bohem přijati, smíření s ním a tudíž zachránění........!!!

To je princip světa....láska za výkon...!

Ale my jsme zemřeli principům světa:

Kol.2:20:
Jestliže jste spolu s Kristem zemřeli mocnostem světa, proč si necháváte předpisovat: neber, nejez,.....

Zachráněný pro věčný život může být člověk jen a jen a jen Ježíšem Kristem....!

Ale jak na to, abych mohl jím být zachráněn......?

Když se topím a vidím na břehu Tomáše, tak křičím Tomáši, Tomáši....zachraň mně....!

Tak prosté to je,....jen člověk musí být v situaci, kdy se topí a ví, že už ten svůj život nechce v tom bahně ve kterém je, a světě ve kterém je,.....a zoufale bude volat Ježíši zachraň mně......! Jako křičel na Ježíš slepec v Jerichu ....a jiní mu zabraňovali na něj mluvit, tak jak to dělají dne svědkové.....a mnozí jiní.....!

Marek 10:46-52:
Přišli do Jericha. A když vycházel s učedníky a s velkým zástupem z Jericha, seděl u cesty syn Timaiův, Bartimaios, slepý žebrák.
Když uslyšel, že je to Ježíš Nazaretský, dal se do křiku: 'Ježíši, Synu Davidův, smiluj se nade mnou!'
Mnozí ho napomínali, aby mlčel. On však tím více křičel: 'Synu Davidův, smiluj se nade mnou!'
Ježíš se zastavil a řekl: 'Zavolejte ho!' I zavolali toho slepého a řekli mu: 'Vzchop se, vstaň, volá tě!'
Odhodil svůj plášť, vykročil a přišel k Ježíšovi.
Ježíš mu řekl: 'Jdi, víra tvá tě zachránila.' Hned prohlédl a šel tou cestou za ním.

Co udělal Ježíš,...řekl jim....nemůžete mně oslovovat,...naopak poručil těm, kteří bránili lidem, aby ho oslovili a volali o pomoc, aby ho pozvali k němu! ! !

Takže , rozhodně si nemyslím, že člověk nemá žít i podle předpisů, jestliže mu to říká svědomí a svobodně se pro to rozhodne, ....ale podstatné je, že ...ani dodržování zákonů a všeho, co je v Bibli, člověka nezachraňuje k věčnému životu !!

Zachraňuje jen Kristus, tak, že ho o tu záchranu požádám, ....!
Tak je to prosté.....!

P.S. Jestliže budete hovořit o příkazu zdržování se krve ve skutcích,....nakopíruju sem už dávno napsáné obšírné vysvětlování, jak je to s těmito verši i v souvislosti s poradou v Jeruzalémě, na základě které jste si vyvodili vy vedoucí sbor v Brooklynu a katolíci Papeže...!

Řím.:10:9:
Vyznáš-li svými ústy Ježíše jako Pána a uvěříš-li ve svém srdci, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2009 - 00:05)

Simoně
V novém světě se už tato záležitost řešit nebude, neboť jak píše Bible u Izajáše 11:9 - Nebudou nijak škodit ani působit zkázu na celé mé svaté hoře, protože země jistě bude naplněna poznáním JEHOVY, jako vody pokrývají samotné moře. Opět zde není napsáno že země bude naplněna poznáním JK. Proč asi ? Odpovím vám. Protože JK není Bůh, který by měl být uctíván. Je to jedna ze Satanových lží, aby odvedl spravedlivé lidstvo od uctívání jediného pravého Boha Jehovy. Díky němu jsou na světě nemoci, hladomory, války a smrt. A já znovu opakuji, že nepřestanu nikdy uctívat Jehovu Boha skrze jeho Syna archanděla Michaela(JK), který od roku 1914 zřídil v nebesích království a panuje společně s Jehovou Bohem. To, že spolu panují neznamená, že jsou si rovní. Podle Jana 14:28 - Slyšeli jste, že jsem vám řekl: Odcházím, a přijdu k vám zpět. Kdybyste mě MILOVALI , radovali byste se že jdu k Otci, protože Otec je VĚTŠÍ než já. Další text z Křesťanských řeckých písem (NZ): A jeden z nich, zběhlý v Zákoně, se zeptal, aby ho zkoušel: " Učiteli, které je největší přikázání v Zákoně ?" Řekl mu: ",Budeš milovat JEHOVU, svého Boha, celým svým srdcem a celousvou dušía celou svou myslí´ To je NEJVĚTŠÍ a první přikázání. To druhé, jemu podobné, je :,Budeš milovat svého bližního jako sám sebe.´ (Matouš 22:35-39). Kdo miluje archanděla Michaela (JK) musí milovat taky Jehovu Boha. Jinak uslyší jeho slova: Mnozí mi v onen den řeknou:, Pane, Pane, což jsme neprorokovali v TVÉM jménu a v TVÉM jménu nevyháněli démony a v TVÉM jménu neprováděli mnoho mocných skutků ?´ A přece jim pak chci vyznat: Nikdy jsem vás neznal ! Pryč ode mne, vy, kteří činite bezzákonnost. SJ SJEDNOCENĚ uctívají JEHOVU BOHA a tato jednota bude i v novém světě zde na zemi v rajských podmínkách. Svět bez válek, nemocí a chudoby. Nejsem jeden ze 24 starších, ale přesto si dovolím říct jako oni: ...a řekli : " Děkujeme ti, JEHOVO Bože, Všemohoucí, Tobě, který jsi a který jsi byl, protože ses ujal své velké moci a začal jsi kralovat. (Zjevení 11:17).

Holden Caulfiel (Út, 5. 5. 2009 - 00:05)

.....well, speaking of Williams sisters.....
The issue is quite simple, either communists or jehovas witneses, they all love money.....
Did you get it you brainwashed shithead ?

Who (Po, 4. 5. 2009 - 23:05)

Kdyz uz zde chces kazat dej si do poradku alespon sklonovani a terminologii, mas v tom bordel, ovsem na tom nesejde beztak je to o hovnu, moulo.....

Roman (Po, 4. 5. 2009 - 23:05)

Světové tenistky Williamsovy jsou prý svědkyně JHVH. Nechápu, jak milují prvenství, slávu, peníze, popichují soupeřkám, nemají dobrou pověst, a nejsou vylučovány ze sboru SJ.
Nemám pravdu?

Reklama

Přidat komentář