Reklama

Autotrakční lehátko

Radka (Ne, 13. 1. 2013 - 14:01)

Radko, dik za zkusenost. Co...Ahoj,zatím o mojí ploténce žádné přesnější údaje nemám,jsem štastná,že zase žiji bez bolesti,ale taky by mě zajímalo,co se s tou plotnou vlastně stalo,jestli se vrátila zpět na místo :). Jinak to lehátko má mít údajně mnoho využití(abych zase nebyla nazvaná dealerkou),
okysličuje mozek,i prokrvuje kůži,takže na vrásky,atd..Za tím účelem jsem si ho FAKT nepořizovala,ale může to být dobrý bonus,ne?:-) Jinak je prý dobré dostat se až na 15 min. ve visu...to prý je od bolesti zad navždy pokoj..

pepa (So, 19. 12. 2009 - 15:12)

Pro Petra,lékaře.Souhlasím!Já...Prosím o zaslání nákresů k výrobě lehátka, cena od českého výrobce je příliš velká, navíc nosnost je dosti malá. S páteří má problémy spouta lidí s nadváhou, což lehátko od firmy Dolejší neřeší. Je vyrobeno z tenkostěnných trubek.

Renata (Čt, 10. 12. 2009 - 20:12)

Ahoj Lidko, jak to u Tebe pokračuje s autotrakčním lehátkem? Je to už měsíc od posledního příspěvku, tak jsem zvědavá. Díky, že se ozveš.

Lidka (So, 7. 11. 2009 - 19:11)

Jsem s lehatkem teprve na zacatku nevim jak se to bude vyvijet dale ale s urcitosti muzu rict ze co ho pouzivam nemusela jsem uzivat zadne prasky od bolesti coz je poprve za tri roky.Takze nazory tech co si to nezkusili a nic otom nevi nemuzu prijmout za duveryhodne.

Kroupa (Po, 26. 10. 2009 - 10:10)

Pro Petra,lékaře.Souhlasím!Já ale trpím Bechtěrevem a Scheuermanem,takže se mi protahování tímto způsobem zamlouvá.Protože jsem ale strojař,zhotovil jsem si "lehátko" vlastnoručně,za minimální částku.

petr, lékař (Ne, 25. 10. 2009 - 15:10)

Dobrý den, neměl by někdo z...Vážení, toto lehátko slouží jako pouhá záminka vybrat u důvěřivých a trpících lidí peníze. trakce je samozřejmě jednou z rehablitačních metod, ale zdaleka ne jediná a jako samostatná rozhodně nemusí přispívat k léčbě. u bolestí zad je totiž základem udržování svalového korzetu cvičením, nikoliv jeho relaxací. Proto jako lékař nemohu tuto pomůcku jako spásné řešení bolestí zad doporučit.

Miloš (Pá, 3. 9. 2021 - 02:09)

Nevím jestli slouží jako záminka na peníze, ale mě velice rychle a skvěle pomohlo tam ,kde mi lékaři předepsali doživotně prášky. Od té doby už nevím co je bolest zad a potíže s páteří. Doporučila mi to žena o které tvrdím , že jsem v životě nepoznal nikoho lepšího na řešení na i problémů se zády a s páteří. Jenže mi její pomoc přinesla úlevu vždy pouze na určitou dobu . Nyní už ji ani nemusím navštěvovat.

Kroupa (Čt, 22. 10. 2009 - 15:10)

Nevím,nevím,ale já jsem ještě v podobných tiskovinách žádnou celebritu nenašel.Ujasněte si prosím,čtenáři těchto tiskovin,co výraz celebrita vůbec znamená a neužívejte ho nadbytečně!Pomůžete tak kultivaci národa.Děkuji Vám.

Petr (Čt, 22. 10. 2009 - 13:10)

Lindo dnes jsem si zakoupil Pestrý svět a přesně jsem tam četl že lehátko je pouhý BLUD pro lidi na tahání peněz z peněženky!!!!!Jo to je reklama koupí si to celebrita a už to jede to je jak u KOSMODISKU taky lidi vidí celebritu a pak se jdou zbláznit po koéupi ale zázrak žádnej!!!!to se člověk jen diví co je mezi námi lidí kteří hned skočí na reklamu jo důvěřiví pitomí ČEŠI.

Lidka Zlin (Čt, 22. 10. 2009 - 13:10)

Kdyz uz jsem se rozhodla a objednala si to lehatko tak jsem se nasledne docetla v Pestrem svete ze herecka Cibulkova ktera lehatko chvali naletela SARLATANUM.A MUDr. Hert.DrSe.tam pise ze je to jen nejaka mystifikace a zadne lecebne ucinky to nema.Ja osobne takove pomucky nezatracuji i kdyz je to opravdu draha zalezitost.Hodnota tohoto vyrobku je urcite premrstena.Presto vsechno si myslim ze lecba zad praktickymi a nekdy i odbornymi lekari kteri jen zkousi na nemocnem ruzne leky tak aby tam musel nemocny stale chodit a platit poplatky je OD NICH daleko vetsi -SARLATANSTVI-

www.tojesila.c (Út, 13. 10. 2009 - 20:10)

vice hledejte na www.tojesila.cz

Věra (Út, 13. 10. 2009 - 16:10)

Autotrakční léhátko mohu vřele dopručit.Manžel má vyhřezlou plotýnku a vychylenou páteř.Na léhatku je téměř denně a co je bolest zad je pro něj minulost.Ajestliže se trochu přetahne prací ihned se natáne na lehátku a je mu zase dobře.Určitě to za ty peníze stojí.Lehátko si koupil napřed syn a potom manžel a nelituje.

lidka zlin (Út, 13. 10. 2009 - 10:10)

uz nekolik let mam potize se zady ana vysetreni v Olomouci mi rekli ze se s bolesti musim naucit zit a ze budu uzivat prasky od bolesti az do smrti.Je tam problem s vyhrezlou plotynkou vyrustky skolioza ale uz vtakovem stavu ze mi operaci uz nedoporucuji.Proto mam zajem o AU LEHATKO ale nevim zda mu muzu verit.Poradi mi nekdo zkuseny

nada (So, 12. 9. 2009 - 18:09)

Mam A,L,5roků od te doby...Mám problém s mezilopatkovou a krční páteří,už 8 let.Rehabilituji,cvičím a nic moc.Myslíte ,že by mohlo leh. pomoci?Díky

B,KOD, (Út, 4. 8. 2009 - 14:08)

Mam A,L,5roků od te doby nevim co je bolest patere,Chce si to vyzkouset poznate ze prasky jsou na nic,

Zuzka (Čt, 26. 2. 2009 - 21:02)

já nad tím lehátkem vážně uvažuji.Zkoušela jsem ho na veletrhu v Brně a úplně mě nadchlo.Když jsem na něm visela hlavou dolů tak jsem se natáhla aspoň o 10 cm.Byl to nádherný pocit.

hmm hmm (St, 26. 12. 2012 - 11:12)

Radko, dik za zkusenost. Co...Lehátko jsem vyzkoušela. Dobré, ale opravdu ne pro každého. Já mám třeba problém s kyčlema. Když jsem je konečně dala trošku dokupy, tak jsem vlezla na lehátko...a můžu si je dávat dokupy znova. Mrzí mě to, protože jinak je to velice dobrá věc.

alt1 (St, 26. 12. 2012 - 11:12)

Karmo,jsi zřejmě zdravá...Radko, dik za zkusenost. Co ta tvoje plotenka, pises, ze byla vyhrezla 6 mm. Uz neni vyhrazla vubec nebo min?

Ja mam lehatko par tydnu. Zatim se mi velice libi a pouzivam ho kazdy den. Zada mam v poradku, ale dodava to energii, usetrim za kafe:-))) A ma to byt i na pamet, coz se taky hodi.

Radka (St, 26. 12. 2012 - 10:12)

Karmo,jsi zřejmě zdravá jako řípa,jinak bys takovou hloupost,že jsem dealer nemohla napsat.Chtěla jsem jen přidat vlastní zkušenost,což lidé, co trpí hroznými bolestmi kvůli vyhřezlé ploténce jistě ocení.Třeba i Ty budeš někdy zoufalá bolestí a oceníš jakoukoliv radu.A když už jsi mě nazvala dealerkou,udělám reklamu i Mckenziově metodě,ta mi totiž taky hodně pomohla.Přeji Ti,at jsi hodně dlouho zdravá.

Deni (Čt, 6. 12. 2012 - 19:12)

Dalibore, nauč se gramatiku. Tři hrubky v jedné větě jsou moc.

Reklama

Přidat komentář