Reklama

Autotrakční lehátko

jitka (Po, 18. 10. 2010 - 17:10)

Dobrý den, prodám...jak prosím vapadá lehátko- je několik druhů- nemáte foto
díky jitka
[email protected]

Lenka (Út, 12. 10. 2010 - 20:10)

Dobrý den, prodám autotrakční lehátko, bohužel neni místo pro jeho používání. Nejlépe osobní odběr - Brno. Cena 3800 Kč. Telefon 777807729, mail [email protected]

Kasparova (Út, 12. 10. 2010 - 17:10)

Prodam temer nepouzivane autotrakcni lehatko. Cena 4500,- Telefon 776002345, [email protected]

miloš (Pá, 27. 8. 2010 - 14:08)

Koupím autotrakční lehátko do 3500 Kč.
Děkuji za odpovědi. 777186551

jarmilka (So, 21. 8. 2010 - 15:08)

Při bolestech zad a kloubů používejte masážní gel,výrobce Hodonín.Hydratuje a vyživuje (promazává)a tím snižuje bolestivé tření kloubů.Pomáhá i při vyskočených ploténkách.Než se pověsíte na cokoli(já se věším na sušák na prádlo,mám na mysli ten veliký venkovní z trubek,v zimě cvičím na koberci)tak je potřeba svaly zahřát,aby byli poddajné a uvolnili se,jinak se mohou bloknout a to může naopak bolet ještě více. Info na Brno 545241303.

Roman (Pá, 20. 8. 2010 - 19:08)

Prodám autotrakční lehátko AL 200 vínové barvy, preventivní a léčebné využití při bolestech a onemocnění zad, páteře a pohybového systému. Použití doma i v rehabilitačních a rekondičních zařízeních.Ještě rok záruka,málo používané.Pc 5400 Kč,nyní 3800 Kč,tel.732 355 986

JIří Švára (Út, 20. 4. 2010 - 02:04)

Dobrý den, neměl by někdo...Dobrý den. Zkušenost mám a lehátko nedoporučuji. Vzhledem k tomu, že jste fixována za spodní část holeních kostí, dochází k nadměrnému prohnutí v oblasi bederní páteře. Lehátko jsem zkoušel používat asi půl roku, ale vzhledem k tomu, že po použití se mi bolest spíše zvětšila, jsem jej prodal. Ale toto je jen můj subjektivní názor na základě mé osobní zkušenosti. Možná to bylo také tím, že mám bederní lordozu...

Dalibor (Čt, 25. 2. 2010 - 00:02)

S tím pověšením za něco,to je...Dost o tom přemýšlím a došel jsem k závěru.Dobře vím,jak pomůže se na chvíli pověsit za ruce,ale asi jen když je bolest nahoře,dole by to asi chtělo naopak,za nohy.
Proto si myslím,že by asi víc pomohlo,autotrakční lehátko,zkusím si ho vyrobit,je to jen pár trubek,věřím,že každý šikula to zvládne,trochu mě pobolívá i bederní páteř a jelikož se za nohy nemám jak věsit,vyrobím si ho sám a pak napíšu jak to dopadlo.

Aleš (Ne, 21. 2. 2010 - 23:02)

S tím pověšením za něco,to je dobrý nápad!Já se zásadně věsím za vodovodní trubku(dokud se se mnou neurve),jelikož viset na větvi,mám vlasy plné kůry...Ještě něco:kdesi jsem viděl takové háky na ruce,které obepnou zápěstí jako smyčka a můžeme se "věšet" libovolně dlouho.Staré prostěradlo ale poslouží stejně.

Dalibor (Ne, 21. 2. 2010 - 16:02)

Podle toho co o tom lehádku vím,dám všem,co mají potíže s ploténkami jednu jednoduchou radu,než utratíte hromadu peněz.Zkuste se pověsit za ruce(jedno kde,třeba na zahradě za haluz,ale vodorovnou)snažte se uvolnít tělo a vydržet co nejdéle,já vydržím tak minutu,poradil mi to jeden léčitel,jde o to,že se vám může podařit oddálit obratle od sebe a ploténka se sama vrátí na své místo,ale lepší je napřed páteř uvolnit nějakými cviky,mě tady tato jednoduchá finta zachránila před operací.

Hynek (Čt, 11. 2. 2010 - 22:02)

Po několikaleté bolesti bederní páteře jsem narazil na AL, a bylo mi jasné, že je to jedna z mála věcí, která jde po prvotní příčině bolesti. Potom, co jsem to koupil a začal používat, tak bolesti ještě zesílily, ale po krátké době (cca týden) začaly ustupovat. Alespoň do té míry, že jsem nepotřeboval žádné prášky. Po půl roce každodenního používání bolest úplně zmizela. To bylo před třemi lety a od té doby mám lehátko stále nachystané a když cítím nějaké píchnutí v zádech, tak se převrátím a je klid. Rozhodně doporučuji.

Lidka pro Renat (Čt, 21. 1. 2010 - 09:01)

Lehatko pouzivam denne ale uz nejenom k vuli zadum ale i k celkovemu protahnuti celeho tela coz je mi velmi prijemne.Je asi pravda ze zada nevyleci ale at mi nekdo ukaze co ano.I to cviceni nevyleci jenom zpevni svalstvo ale plotynky zpet neda a pri spatnem pohybu jste zas tam kde jste byli.Pravdou ale je ze co lehatko pouzivam tak prasek jsem si jeste nevzala.Myslim si ze cviceni a lehatko dohomady jsou dobry par

Jitka (St, 17. 4. 2013 - 12:04)

Prodám autotrakční lehátko -fa-Dolejší,hnědá barva.....Minim.používané,100procent.stav..
cena 4000kč.
[email protected]

Slávek (Po, 11. 3. 2013 - 09:03)

Prodám autotrakční lehátko od fa. Dolejší AL200 v bílé barvě používané asi měsíc,perfektně mi pomohlo na vyhřezlou plotýnku,nyní jsem v pohodě a v bytě jen zabírá místo.Cena 4000kč [email protected]

Miroslav Ottmar (Po, 4. 3. 2013 - 13:03)

Prodám Autotrakční...Kopím, zda ještě je
email: [email protected]
tel.: 777 304 923

Radka (So, 26. 1. 2013 - 15:01)

Já se teda do každého prověšení dostávám postupně přes všechny úhly.A po návratu zůstávám v horizontální poloze tak 3 minuty,až pak úplně slezu.Dřív jsem tlak v hlavě pocitovala,po nějaké době to úplně odeznělo..v každém případě je to dobrá připomínka..

alt1 (Čt, 24. 1. 2013 - 11:01)

BACHA na oči - mně se urhly...To jsi asi visela uplne dolu? Dik za varovani.

Ja jsem mel tak nejak tlak v hlave a pan Dolejsi pry taky doporucoval jen tu nejvyssi polohu, takze pouzivam jen tu. Asi tak 30 stupnu. Tam zadny tlak na oci necitim. Pri vetsim uhlu jsem se taky trochu bal o krcni pater.

Zdeny (Čt, 24. 1. 2013 - 08:01)

Dík Radko, tak až budeš...BACHA na oči - mně se urhly obě sítnice a vis hlavou dolů k tomu mohl docela přispět

Radka (Čt, 17. 1. 2013 - 17:01)

Ahoj,určitě je to na mozek to nejlepší,prokrvit ho.Mrkni na jogínské pozice, ta nejtěžší je právě stoj na hlavě,a co si budeme povídat,jogíni nikdy neměli problémy skoro s ničím a to jenom proto, že mají důkladně prokrvené všechny orgány.Takže to lehátko bude určitě dobré i pro tohle.Rozhodně pomáhá i na nespavost,protože kamarádka po dlouhé době vysadila díky lehátku prášky na spaní a ted zase není k probuzení:)..a tak je pořád co řešit...

alt1 (Ne, 13. 1. 2013 - 17:01)

Ahoj,zatím o mojí ploténce...Dík Radko, tak až budeš mít nějaký nález jak to je s plotýnkou, tak dej vědět.

A i tvé zkušenosti s tím prokrvováním. Já to mám pouze kvůli tomu prokrvení a odkrvení. A je to i velice příjemný pocit.

Hledal jsem něco na špatnou krátkodobou paměť mé mámy. Dočetl jsem se, že nejlepší je prokrvení mozku a že se mozek nejlépe prokrví při obrácené poloze.

Reklama

Přidat komentář