Reklama

Nystatin/ Nystaderm

Objednávka Nyst (Pá, 25. 2. 2011 - 14:02)

Ahoj, budu objednávat Nystatin z Německa. Měl by někdo zájem o lék, že bych ho objednal víc?

Cena by byla za 100 tablet s množstvím účinné látky 500000 IE. kolem 33 eur:

http://www.pharmeo.de/product_info.php/products_id/892375/XTCsid/037f0ac0c6a9dc5190261b7217947886

Případně mi napište na [email protected]

jan (So, 12. 2. 2011 - 17:02)

Dobrý den, již delší dobu...Dobrý den,
dovolte mi reagovat na váš dotaz ohledně candidozy pracuji v jedné nejmenované laboratoři test na candidu běžně děláme termín výsledku je cca 14 dnů. Protilátky zjištujeme z krve. Cena pro samoplátce je cca 1400Kč nebo lze na zdravotní pojiš´tovnu. Jinak candidou jsem prošel měl jsem jí ve střevech a lečba je zdlouhavá více informací na emailu [email protected]

Jana (So, 12. 2. 2011 - 17:02)

Dobrý den, již delší dobu si myslím, že trpím tímto problémem. Neustálé nadýmání, bolesti hlavy,migrény, slabost, následně návaly horka.Zeptala jsem se své lékařky, zda by se nedalo zjistit, zda opravdu kandidozou trpím. Prý se toto vyšetření nedělá. Sama bych si nyastin koupila, ale je to antibiotikum, a já jsem na většinu antibiotik alergická. Nevím, zda bych ho snášela..nevíte něco o tom, zda se projevuje alergie u některých pacientů? Za případnou odpověď děkuji. Jana

milan (Po, 3. 1. 2011 - 10:01)

...Ahoj,
nevite kde se da jeste levne koupit tbl. nystatin, ta stranka pharmacy1010.com tusim nefunguje. Klidne odkoupim baleni, kdybyste nekdo objednaval muj email [email protected]
Dekuji

plesen (So, 20. 12. 2008 - 19:12)

tak co teda pomohol ten nistatin alebo nie??? nejprv sa to vzdy zacne a potom nic???

elsa (St, 17. 12. 2008 - 00:12)

Ahoj Báro,gyn.problémy jsem trpěla fůru let.Má teta mi řekla že je to na celý život-měla je má mamka i babička.Jako mladá jsem té hrůze ani nemohla uvěřit,ale bylo to tak.Stále dokola-prášky,mast,sex-candida-i když se souběžně léčil muž.Vyváření ručníků,úzkostlivá hygiena-nic platné.teprve po čtyřicítce jsem bez problémů po gyn.stránce-nebo jsou totálně utlumené,vystačím občas s mastičkou když se necítím akorát.Jinak mám candidu asi v těle aktivní přese všechnu snahu ji zlikvidovat,tak v tom bruslím pouze s přísnou dietou,zeleninou,ovocem a kyselými věcmi-jabl.ocet,rakytník,citron.V každém případě úlet do sladkého je problematický,a střeva hodně protestují.Ahoj a ať se ti daří lépe.V každém případě taky mrkni,jestli nemáš plíseň i jinde po těle-v podpaží,nehty,nebo manžel na nohách-tam může být příčina pokud jsi to svinstvo nezdědíla,a pořádná kůra B-komplexu forte -co to jde nejvíc podle návodu by ti třeba taky odlevila,ahojky

Chuck Norris (Po, 15. 12. 2008 - 09:12)

Než začnete užívat Nystatin doporučuji prostudovat WWW.zdravinadlani.zde.cz lze to i stáhnout v Pdf. Nebo pijte aspoň horký čaj s 1 vymačkaným citronem.

jan (So, 13. 12. 2008 - 11:12)

mam zajem o nystatin adr. voprsalekk"seznam.cz

bára (Po, 1. 12. 2008 - 18:12)

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli také máte gynekologické problémy (tj kvasinky) úmorné a neustále se vracející??? Také jsem četla něco o kandidové autovaccine, neslyšeli jste, mrkněte na net, možná je to konečně spása a možná s tím také máte nějaké zkušenosti, děkuji za odpověď

misa (St, 12. 11. 2008 - 09:11)

Ahoj všem spolutrpícím,
po delším pátrání jsem narazila na tento odkaz:
http://www.pharmacy1010.com/search_result.asp
Objednání je otázkou 10 min., zvládne i začátečník AJ. 4 balení po 20 tbl mě přišly i s poštovným na "směšných" 410 Kč. Výrobce je z Ruska, obchod zřejmě funguje formou skladů a přeposilatelů v Evropě. Balíček mi přišel z Ukrajiny, asi 8 dní od objednání, platila jsem normální kartou Visa electron.

Jana (St, 1. 10. 2008 - 09:10)

Věro, záleží jaká je příčina tvých kvasinek, pomoct by ti nystatin mohl, ale taky nemusel. Pokud máš například candidu kvůli skryté potravinové alergii, žádný lék ti nepomůže, dokud ten konkrétní alergen nevyřadíš úplně ze stravy. Přitom skrytá potravinová alergie je nejčastější příčinou candidy.

Věra (Út, 30. 9. 2008 - 09:09)

Nemohu se kvasinek zbavit už 16 let. Myslíte, že nystatin by mi mohl pomoci???

esterka1980"ema (St, 17. 9. 2008 - 13:09)

Prodám nystatin kapsle za výhodnou cenu. Musela jsem objednat velké množství, aby to vyšlo levně, ale sama ho nespotřebuji.

Návštěvník (Út, 16. 9. 2008 - 15:09)

Nemyslím korupci, to je na jiné povídání, ale zahraniční farmaceutické firmy si také tvrdě konkurují, možná, že jsou pružnější, rychle dodat na trh, když z toho bude větší zisk.

Lenka (Út, 16. 9. 2008 - 15:09)

Osobně si myslím, že v Česku je větší korupce, než v zahraničí, myslím vyspělé země.

Návštěvník (Út, 16. 9. 2008 - 13:09)

A myslíte, že v zahraničí jsou motivováni něčím jiným?

Eva (Út, 16. 9. 2008 - 13:09)

Protože lidé, co schvalují registraci léků v ČR jsou motivováni úplně něčím jiným, než prospěchem léku pro pacienty. Hádej, jaká je jejich skutečná motivace?

Irča (So, 13. 9. 2008 - 07:09)

Proč se nystatin normálně neprodává v ČR?

Magda (Po, 8. 9. 2008 - 09:09)

Taky mám s nystatinem dobré zkušenosti. Už mi kdysi jednou opmohl, jenže když už jsem byla zdravá, tak jsem si myslela, že už se to nikdy nevrátí a znovu jsem začala bašti sladkosti, což po roce způsobilo, že se mi candida vrátila. Takže nystatin doporučuji, ale s cukrem opatrně.

David (Pá, 5. 9. 2008 - 17:09)

Jano, Petr má pravdu, nystatin je vážně nejleší lék na candiu. Já kvůli této chorobě trpěl 10 let těžkými depresemi, žádná antidepresiva nezabírala. Teprve až jsem zjistil, že mám candidu tak jsem nasadil nystatin a za dva týdny jsem byl vyléčený.

Reklama

Přidat komentář