216 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Taky Karel (anonym)
To Karel: Dobry den Karle, uz jsem taky patral a ani v Rakousku neni pres internet k dostani. Nejspis bude take jen na predpis. Ovsem nasel jsem Nystatin u jedne nemecke internetove lekarny. Baleni po 100 tabletach u nich vychazi na cca 30 eur a postovne na 15 eur (tzn. cca 750kc za baleni a cca 400kc za postovne). Hledam ted nekoho kdo by mel o nystatin zajem, dala by se pak udelat objednavka naraz a postovne by ti padem vychazelo na jednoho cloveka levneji. Pokud by jste mel zajem, pak se mi ozvete na muj mail karel.karmasin"centrum.cz
3. Září 2008 - 10:46
Taky Karel (anonym)
Pro vsechny zajemce o Nystatin: Mam moznost objednat Nystatin z Nemecka za cenu 750kc za baleni (obsahuje 100 tablet), postovne vychazi na cca 400kc.Pri 4 zajemcich by pak postovne vychazelo na 100kc na jednoho. Pokud mate zajem, tak se mi prosim ozvete na cislo 606711585. Karel Karmasin.
3. Září 2008 - 10:55
Taky Karel (anonym)
Pozor!!!! Predchazejici nabidka uz neplati. Objednavku Nystatinu jsem uz uskutecnil. Ale nezoufejte, pro ty z vas, kteri mate stale zajem o Nystatin tady mam odkaz: www.onlinepharma48.de Na teto adrese si muzete za vyse uvedenou cenu Nystatin objednat. A s trochou trpelivosti se vas sejde vic a budete mit tim padem levnejsi postovne.
4. Září 2008 - 12:54
Barbara (anonym)
Dá se nystatin koupit v Rakousku bez předpisu?
4. Září 2008 - 14:57
Dita (anonym)
V Rakousku se prý koupit nedá, ale v Německu je momentálně ve slevě. 100 tablet za 20 eur. Jak píše Karel, tak by se dala udělat společná objednávka- ušetřilo by se za poštovné. www.onlinepharma48.
4. Září 2008 - 16:20
Robert (anonym)
Dito, jsi na omylu. Cena ve slevě je 29,95 EUR, tech 20 EUR je sleva, protože normálně stál nystatin 50 EUR za 100 tablet.
4. Září 2008 - 17:16
Majka (anonym)
Takže nystatin stojí v německu při aktuáílním kurzu koruny 24 Kč za Euro přibližně 720 Kč. To je za 100 tablet docela dost, protože v Bulharsku to stojí třetinu, nějakých 250 Kč. V Polsku je nystatin rovněž takto levný, ale musíte mít známého polského doktora, protože tam je to na předpis.
5. Září 2008 - 8:11
Jana (anonym)
Nystatin = Fungicidin, což všichni víte. Jen nevídím příliš rozumné užívání těchto léků bez porady s lékařem a hlavně dlouhodobě,nemusí vždy každému prospět. Majísamozřejmě vedlejší účinky stejně jako léky obecně, některé větší, jiné menší, ale mají. Navíc protiplísňových a protikvasinkvých léků už existuje mnohem víc, nystatin patří k těm starším.
5. Září 2008 - 9:06
Petr (anonym)
Milá Jano, je vidět, že tomu vůbec nerozumíš. Nystatin má ze všech protiplísňových léků nejméně vedlejších účinků, dá se užívat klidně i půl roku. Lepší lék na například candidu neexistuje. Nechápu, proč se snažíš dělat rozumy, když nemáš ani základní informace.
5. Září 2008 - 17:21
David (anonym)
Jano, Petr má pravdu, nystatin je vážně nejleší lék na candiu. Já kvůli této chorobě trpěl 10 let těžkými depresemi, žádná antidepresiva nezabírala. Teprve až jsem zjistil, že mám candidu tak jsem nasadil nystatin a za dva týdny jsem byl vyléčený.
5. Září 2008 - 17:30
Magda (anonym)
Taky mám s nystatinem dobré zkušenosti. Už mi kdysi jednou opmohl, jenže když už jsem byla zdravá, tak jsem si myslela, že už se to nikdy nevrátí a znovu jsem začala bašti sladkosti, což po roce způsobilo, že se mi candida vrátila. Takže nystatin doporučuji, ale s cukrem opatrně.
8. Září 2008 - 9:29
Irča (anonym)
Proč se nystatin normálně neprodává v ČR?
13. Září 2008 - 7:02
Eva (anonym)
Protože lidé, co schvalují registraci léků v ČR jsou motivováni úplně něčím jiným, než prospěchem léku pro pacienty. Hádej, jaká je jejich skutečná motivace?
16. Září 2008 - 13:11
Návštěvník (anonym)
A myslíte, že v zahraničí jsou motivováni něčím jiným?
16. Září 2008 - 13:25
Lenka (anonym)
Osobně si myslím, že v Česku je větší korupce, než v zahraničí, myslím vyspělé země.
16. Září 2008 - 15:25
Návštěvník (anonym)
Nemyslím korupci, to je na jiné povídání, ale zahraniční farmaceutické firmy si také tvrdě konkurují, možná, že jsou pružnější, rychle dodat na trh, když z toho bude větší zisk.
16. Září 2008 - 15:40
esterka1980"ema (anonym)
Prodám nystatin kapsle za výhodnou cenu. Musela jsem objednat velké množství, aby to vyšlo levně, ale sama ho nespotřebuji.
17. Září 2008 - 13:58
Věra (anonym)
Nemohu se kvasinek zbavit už 16 let. Myslíte, že nystatin by mi mohl pomoci???
30. Září 2008 - 9:33
Jana (anonym)
Věro, záleží jaká je příčina tvých kvasinek, pomoct by ti nystatin mohl, ale taky nemusel. Pokud máš například candidu kvůli skryté potravinové alergii, žádný lék ti nepomůže, dokud ten konkrétní alergen nevyřadíš úplně ze stravy. Přitom skrytá potravinová alergie je nejčastější příčinou candidy.
1. Říjen 2008 - 9:24
misa (anonym)
Ahoj všem spolutrpícím, po delším pátrání jsem narazila na tento odkaz: http://www.pharmacy1010.com/search_result.asp Objednání je otázkou 10 min., zvládne i začátečník AJ. 4 balení po 20 tbl mě přišly i s poštovným na "směšných" 410 Kč. Výrobce je z Ruska, obchod zřejmě funguje formou skladů a přeposilatelů v Evropě. Balíček mi přišel z Ukrajiny, asi 8 dní od objednání, platila jsem normální kartou Visa electron.
12. Listopad 2008 - 9:59
bára (anonym)
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli také máte gynekologické problémy (tj kvasinky) úmorné a neustále se vracející??? Také jsem četla něco o kandidové autovaccine, neslyšeli jste, mrkněte na net, možná je to konečně spása a možná s tím také máte nějaké zkušenosti, děkuji za odpověď
1. Prosinec 2008 - 18:17
jan (anonym)
mam zajem o nystatin adr. voprsalekk"seznam.cz
13. Prosinec 2008 - 11:33
Chuck Norris (anonym)
Než začnete užívat Nystatin doporučuji prostudovat WWW.zdravinadlani.zde.cz lze to i stáhnout v Pdf. Nebo pijte aspoň horký čaj s 1 vymačkaným citronem.
15. Prosinec 2008 - 9:28
elsa (anonym)
Ahoj Báro,gyn.problémy jsem trpěla fůru let.Má teta mi řekla že je to na celý život-měla je má mamka i babička.Jako mladá jsem té hrůze ani nemohla uvěřit,ale bylo to tak.Stále dokola-prášky,mast,sex-candida-i když se souběžně léčil muž.Vyváření ručníků,úzkostlivá hygiena-nic platné.teprve po čtyřicítce jsem bez problémů po gyn.stránce-nebo jsou totálně utlumené,vystačím občas s mastičkou když se necítím akorát.Jinak mám candidu asi v těle aktivní přese všechnu snahu ji zlikvidovat,tak v tom bruslím pouze s přísnou dietou,zeleninou,ovocem a kyselými věcmi-jabl.ocet,rakytník,citron.V každém případě úlet do sladkého je problematický,a střeva hodně protestují.Ahoj a ať se ti daří lépe.V každém případě taky mrkni,jestli nemáš plíseň i jinde po těle-v podpaží,nehty,nebo manžel na nohách-tam může být příčina pokud jsi to svinstvo nezdědíla,a pořádná kůra B-komplexu forte -co to jde nejvíc podle návodu by ti třeba taky odlevila,ahojky
17. Prosinec 2008 - 0:41
plesen (anonym)
tak co teda pomohol ten nistatin alebo nie??? nejprv sa to vzdy zacne a potom nic???
20. Prosinec 2008 - 19:58
Léňa (anonym)
Ahoj Míšo, jsem moc ráda, že jsem narazila na tvůj odkaz, kde se dá koupit Nystatin. / Ukrajina / Můžeš mi prosímtě poradit, který výrobek je ten pravý, našla jsem dva. 1. Nystatin Ointment 15,0 Packing: 1 bottle 15 g 2. Tetracycline & Nystatine 100 ;10 Packing: 10 tablets Děkuji za odpověď, ráda si ho tam objednám. Ahojky
5. Leden 2009 - 23:57
Elsa (anonym)
To plesen:Psala jsem někdy v dubnu:Při léčbě:problémy fuč po nystatinu,v břiše žádné škrundání,ani bolesti,POHODA.Únava pryč,stará energie se vrátila,vlasy bez výpadku.Po třech měsících zhruba pomalu ale jistě návrat k předešlému stavu-ale ještě teď e to pořád lepší než před léčbou.Budu muset zopakovat a déle.Co vy ostatní?Zdeni a Karlové?
6. Leden 2009 - 23:17
Michal (anonym)
Ahoj, lecim se asi mesic na candidu . Byl jsem v nemecku a tam, pouze tam, volne prodavaj Nystatin. K tomu i dietu samo. Od te doby se mi stav zlepsil tak si chci v nemecku objednat dalsi, prej se to ma brat i pul roku. Kdyby nekdo chtel, muzu objednat o 1-2 navic, usetrit postovne (asi 20 Eu) a dat je treba na aukro a pak sem dat odkaz. Napiste Diky . Jedna se o toto: http://www.medpex.de/nystatin-stada-500000i-e-p892375?affiliateid=1400
13. Leden 2009 - 18:52
Návštěvník (anonym)
http://www.aukro.cz/item530475608_nystatin_stada.html
16. Leden 2009 - 16:34
Milena (anonym)
Ahoj Michale, mohl bys mi tedy objednat ě balení Nystatinu a poslat na dobírku, lze se takhle domluvit? Jestliže to půjde napiš mi mail s tvojí mailovou adresou na adresu uc13mipa"seznam.cz. Děkuji
21. Leden 2009 - 11:48

Stránky

Přidat komentář