Reklama

Chci výprask

Noemi Baker (Út, 13. 5. 2008 - 14:05)

Prisny Pan nejspis keca. Prisny.Pane, napis nam, jak probehlo prvni setkani. :-)

Prisny.Pan (Po, 12. 5. 2008 - 16:05)

Petrusko zlobiva, Prisnych.Panu je plno, ale jen ja mam tecku. :-DAle vubec by mi nevadilo, kdyby sem chodilo vic Zlobivych. Nejen Pertusek.Koncem tydne jedu za jednou, bude to nase prvni setkani. Jsem zvedav, jak to dopadne.

PETRUŠKA (Po, 5. 5. 2008 - 21:05)

tak to je hrozný dvě stejný přezdívky.asi si udělám jěště jednu ZLOBIVÁ PETRUŠKA.sice divný ale náhoda to může být.třeba je víc přísných pánů na světě.:oD

Prisny.Pan (Út, 29. 4. 2008 - 09:04)

To predesle psal jiny Prisny Pan nez tento Prisny.Pan. :-)Ale souhlasim s nim.Jen snad mu zavidim ten "velky pocet pripadu". U me to nejak spis vychazi na maly pocet - neni moc takovych, ktere opravdu vyhledavaji a vzrusi je vyprask a podobne hratky. Mozna je to krajove a mel bych lovit v jinem teritoriu. :-)

Prisny pan (So, 26. 4. 2008 - 18:04)

Pred nekolika lety jsem se tady na uplne jinem tematu seznamil s velice zajimavou divkou a casem se i sblizili. Ujelo ji, ze touzi dostavat vyprask. A tak jsme spolu pres rok obcasne zkouseli ruzne druhy vyprasku a erotickeho ponizovani. Dokonce jsme spolu stravili par delsich vikendu nebo i pobyt v zahranici. Nakonec jsem se ja, prezivajici v rozpadajicim se manzelstvi, zamiloval do nekoho jineho. A moje subinka to udajne velice bourlive dusevne odnesla. Dneska uz se mnou komunikuje velice sporadicky a formalne. A doufam, ze uz nasla noveho "pana". Od te doby jsem vyprask nabizel par novym partnerkam. A de facto zadna nepohrdla a kazda se mi sverila, ze po necem takovem ve skrytu duse touzila. Ted mam nekolik mesicu nadhernou, vysoce inteligentni, citlivou a skvelou novou pritelkyni, do ktere bych to nikdy nerekl. Presto uz nekolik tydnu po tom touzi. Ja ale zatim na to nemam u ni srdce. Takze ji to obcas pripomenu, slibuju a nekdy pouzivam tu pripominku pri milovani s ni jako septajici povzbuzeni. Dostava se potom do naproste extaze. Naposledy jsem ji alespon par silnymi placnutimi pri "konickovi" lehce zhmozdil jednu pulku rozkosne prdelky a tu ji pak i na verejnosti (i ve spolecnosti) pres obleceni lehce pomackavala stimuloval. Byla v sedmem nebi, jen obcas poznamenala: "Ty sadisto jeden..."!Doporucuji vsem zdejsim panum to s partnerkami zkusit resp. jim to s vypraskem nebo hratkami s bolesti navrhnout - ve velkem poctu pripadu nebudete zklamani:-) A me zdejsi prvni "otrokyni" vzdavam cest a vecnou vzpominku. Verim, ze sem doposud chodi, tohle tema je jejim oblibenym, tak at vi, ze na ni nikdy nezapomenu!

PETRUŠKA (Pá, 25. 4. 2008 - 13:04)

nic moc pokec čekala sem že tady toho bude víc.asi je nás málo.

Pa (Po, 21. 4. 2008 - 20:04)

Toničko,napiš mě.pavsedlacek"seznam.cz

Jacík (Út, 19. 2. 2008 - 21:02)

Také bych rád vyzkoušel dostat výprask na zadek a možná i mírné SM.Mám ale strach, do salonu bych nešel a doma to nemám.Tak o tom můžu jen snít.Blbý,co?

Toničkkakjha (Út, 19. 2. 2008 - 20:02)

často křičím tak protože chci dostat.

holka (Út, 19. 2. 2008 - 18:02)

bára je zadana panove :) no ze jo?

jira (Út, 19. 2. 2008 - 16:02)

a ještě bys chtěla na holou prdel

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2008 - 14:02)

a jako malá si taky dotavala nazadek??

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2008 - 08:01)

Pro Báru...Jestli chceš, napiš na era68"centrum.cz.

Milan (Čt, 10. 1. 2008 - 15:01)

Co bych za takovouhle normální holku :-) Já mám sbírku rákosek a zánět ramene. Pár na zadek... No to je kouzelný relax... :-)

BÁRA (Čt, 10. 1. 2008 - 09:01)

Taky na tom ujíždim a někdy mám chuť aby mi ten můj pořádně seřezal prdel páskem.Bohužel tomu moc neholduje a necejtí se při tom nejlíp,tak to nechávám na něm,občas se taky pěkně rozjede,ale to musí mít kapku pod kůží.

Návštěvník (Čt, 10. 1. 2008 - 00:01)

Naplácám holce zadek za zlobení a jiné přestupky.Dlouhodobější výchova. Jen Plzeň.spankmen"seznam.cz

Verunka (Út, 19. 3. 2019 - 14:03)

Ahoj líbí se mi když mě chlap dá občas na zadeček... Já Olomouc.. Tel.704767599

Verunka (Út, 19. 3. 2019 - 14:03)

Ahoj líbí se mi když mě chlap dá občas na zadeček... Já Olomouc.. Tel.704767599

vyprask (St, 9. 1. 2008 - 19:01)

chtel bych vyprask od maminky jak ji to mam říct aby to vzala mě je 30 a mamce 60letstrunc.p"seznam.cz

auh (Út, 11. 12. 2007 - 18:12)

sem manžel od hua!hua hua hua!baf baf

Reklama

Přidat komentář