Reklama

Chci výprask

Dana (Čt, 11. 9. 2008 - 10:09)

Je úžasné, jak Majka používá něžné zdrobněliny (má jelítka, dostane polštářek), když popisuje něco tak hrozného čím výprask rákoskou musí být. Asi se jí to fakt líbí. Majko: vsadím se, že alespoň jednou jsi už byla bita i před tchýní nebo někým dalším, je to tak? A určitě necháváš při výprasku otevřená okna.

Kamil (St, 10. 9. 2008 - 20:09)

Jako předehra je výprask hezký. Zadek je krásně rozehřátý. Podle mě pro ženu není problém najít někoho, kdo jí dá na zadek, problém je, že ti chlapi k tomu chtějí i sex. A když ona nechce, řada z nich to nepochopí.

Návštěvník (St, 10. 9. 2008 - 18:09)

petruško, děkuju za vysvětlení. i když mi to teď připadá trošku legrační: vyspat se s cizím chlapem, nebo se od cizího nechat seřezat - skoro bych řekla, že to druhý je větší "zahejbání". fakt nevím, jak by se na to manžel díval, kdyby se to provalilo a já mu potom řekla "ale miláčku, on mi jenom naplácal"... :o) fakt zajímavá zábava. ale líbí se mi o tom číst... je fakt, že najít partnera tady na tu záležitost je asi složitější, než najít klasického milence na sex, že?

Návštěvník (St, 10. 9. 2008 - 18:09)

bych tě zmlátil do krvava,že by sis tu atmosféru dlouho zapamatovala... jestli by tě probrali...

PETRUŠKA (St, 10. 9. 2008 - 18:09)

když nechceš zahejbat tak musí stačit jen to bití.Ale má to svoje kouzla,atmosféru.Já to skrývám.Skoro sem se nekoupala v létě :O/

Návštěvník (St, 10. 9. 2008 - 14:09)

já jsem asi trošku tupá, ale můžete mi někdo napovědět - po tom výprasku následuje sex, nebo se fakt jen necháte zmlátit? Jako předehru bych to možná brala, ale jinak mi to smysl nedává.

dzz-dzz (St, 10. 9. 2008 - 12:09)

Je dost neuvěřitelné, kolik žen si klidně nechá od partnera napráskat a ještě se tím chlubí. Ukazovat švadleně jelita po výprasku je fakt úchylný. A dostat výprask před dětmi je úchylný na kvadrát.

Kamil (Út, 9. 9. 2008 - 15:09)

Petra: Jaké různé trapné situace? A šla jsi s pravdou ven u švadleny? Asi nechtěla věřit a myslela si, že ho kryješ. Stát se mi to co tobě, bylo by to asi ještě horší, protože by si pak okolí myslelo, že mě žena bije. Což je pravda, ale nechávám si to rád líbit.

Petra (Út, 9. 9. 2008 - 11:09)

Večerní spankingové hrátky jsou docela fajn, to dobře znám, od svého prvního manžela jsem za 5 let dostala výprask mnohokrát. Jedině mě vždy hrozně štvalo, že zatímco pán si užil svou půlhodinu a šel spát, já jsem ještě několik dnů vychytávala různé trapné situace. Jednou jsem se zapomněla a svlékla se před švadlenou, hrozný trapas a dlouho jsem ji musela přemlouvat, aby nevolala policii.

Majka (Út, 9. 9. 2008 - 10:09)

Dětem je 6 a 11 let a berou to tak, že je to výprask doopravdy, nic moc jim vysvětlovat nejde, zbytečně o tom nemluvíme. Oni výprask berou jako samozřejmost, když něco provedou tak dostanou také nařezáno vařečkou, prostě trest.

Tom (Po, 8. 9. 2008 - 13:09)

Majka:Takže sousedi ti nevadí, rodiče manžela z toho mají legraci, taky nevadí. Ale co děti, které asi máte? Jak jim vysvětlíte, že zlobivá maminka dostala zasloužený výprask?

Kamil (So, 6. 9. 2008 - 17:09)

Petruška: To bychom se nejdřív museli setkat, tak se není čeho bát.Majka: Tchán s tchýní tě tedy viděli s jelítky? A jaký oni na to mají názor? Pochopili hned, že je to hra, nebo jste jim to museli dlouze vysvětlovat? Nebo si snad dokonce myslí, že jsi bita oprávněně?

Majka (Čt, 4. 9. 2008 - 13:09)

Jasně že je to jenom hra, manžel dělá jenom to, s čím souhlasím. A tvrdí, že se nemám za co stydět, tak se snažím nestydět, ale také se s výprasky nikde schválně nechlubím, jak správně píšeš, je to ložnicová záležitost. Svlékání u doktora krátce po výprasku mě naštěstí ještě nepotkalo a bázén máme na zahradě. S rodinou byl trochu problém, protože bydlíme u manželových rodičů a ukazovat se před tchánem a tchýní s jelítkama na stehnech nebylo dvakrát příjemné. Ale už jsem si zvykla, oni stejně dobře ví, že předcházející večer proběhl výprask, takže co. Bereme to v legraci, tchýně mi ráno připraví na židli polštářek, zasmějeme se.

Tom (Čt, 4. 9. 2008 - 11:09)

Majko, co píšeš se mi zdá dost hrozný, ale jestli ti to tak vyhovuje.... Jak si hrajete v ložnici je konečně vaše věc. Ale co když se třeba musíš svléknout u doktora nebo v létě u vody a máš na zadku jelita, a vůbec před rodinou, to ti neni trapně ani se nestydíš se?

Zarri (Čt, 4. 9. 2008 - 01:09)

Co takhle petici za rákosky do škol?

PETRUŠKA (St, 3. 9. 2008 - 16:09)

Jojo rákoska je mrška.Auu to to bolí pěkně :O/O gumové jsem jěště neslyšela :o) Je to takovej důležitej trestnej nástroj.Když se to s ní umí, tak kam míříš tak letí.A používala se už dříve na školách :O) Já kdybych jí měla ve škole ...hm...tak jsem měla samé jedničky :oD

Milan (St, 3. 9. 2008 - 15:09)

Stejně je to zvláštní - kolik existuje bicích pomůcek a přitom ta rákoska jednoznačně pořád vede. Ani jakékoliv gumoplastové variace na rákosku nemají úspěch. No jo no... ratan je ratan 8-10mm - hezky zahnutý do španělky a dobře udržovaný...

PETRUŠKA (St, 3. 9. 2008 - 12:09)

ahoj Majko.A určitě to bylo lepší než hrozný hádky a vyčítání.No asi zlboíš vid?Nebo se ubrala síla a je to za odměnu??Se máš že to máš doma.TO já nemám :O/ Ale už si to taky prožívám :o)

Majka (St, 3. 9. 2008 - 11:09)

Mohu potvrdit, že výchovný výprask od otce a od manžela je něco úplně jiného. V dětství jsem byla několikrát bita podobně jako Jarka, z řemenu mám dodnes panický strach. Takže když manžel přišel s nápadem, že bych měla dostat výprask (omylem jsem mu vyhodila důležité dokumeny), dost jsem se vyděsila a když mi ukázal dlouhou tenkou rákosku tak jsem byla už úplně v šoku. Čas na rozmyšlenou jsem ale neměla, protože ihned přistoupil k akci a docela hodně mě seřezal. To bylo před osmi lety a od té doby rákoska nikdy neodpočívala déle než 4 týdny.

PETRUŠKA (St, 3. 9. 2008 - 10:09)

Vše je o domluvě.Je to hra s pocitama.Hra kde se hranice snesitelnosti nepřekračujou.Vše je do takové míry ,aby se to tomu druhému líbilo.Je tu možnost stopky.Dostat od táty výprask za trest, je úplně neco jiného než tohle.

Reklama

Přidat komentář