Reklama

Chci výprask

PETRUŠKA (Pá, 19. 9. 2008 - 13:09)

už jsem se ozvala :o)

Dastyn (Pá, 19. 9. 2008 - 12:09)

Prosím Petrušku aby se mi ozvala na e-mail.

PETRUŠKA (Út, 16. 9. 2008 - 16:09)

Milane-jojo ,jsou to asi tři měsíce zkušeností na vlastní kůži a taky plno rad od Tebe:o)Jo já důtky viděla,a měla je v ruce.Fakt to s nima nebolí když se švihnete přes ruku.Nevím teda jak to bolí přes zadeček,ukázku předmětů na mojem zadečku jsem nedostala :o) Ale myslím si že v pohodě.S těma bych se nechala švihat všude.Dělají rámus ale nebolí to.Příběh s babičkou teda fakt kafe :O/Dospělá jsem dávno :O/ A česky stále neumím na jedničku.Bych asi potřebovala přísného pana učitele:o)

Milan (Út, 16. 9. 2008 - 11:09)

Petruška : :-))))))))))))))))))) Holka ty nějak rychle dospíváš! :-) Text i obsah bez chyb. Teď už jen ty tečky a čárky za slovy a větami :-) - Ale jinak dobrý.. :-))) Mimochodem - ukazoval jsem Vám ty nebolestivé důtky?

PETRUŠKA (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

ale lajku to není pravda.O bolesti to není je to o tom aby se jí to líbilo.Já bych to brala doma ale přítel je agresivní,náladovej,výbušnej a tohle všechno dohromady.Mám na to kamaráda.Doma to prostě nejde.Když ho provokuju tak mi říká přestan nebo ti jí vypálím.A kdyby s tím přišel sám nebyla bych proti,ráda bych si hrála.Z mojí zkušenosti :když už se do toho pustíte tak nemlčte,kdykoli vás to zabolí tak to dejte najevo.Nehledejte své hranice hned na začátku.Včas si řekněte stop(jak se řekne stop tak by měl být konec).První výprask mě bolel teda moooc.Sem nemohla sedět dva dny :o) A modřiny sem měla týden.Ale já ho takový dostala ,protože sem chtěla vědět jaké to je .Od rodičů jsem nikdy nedostala.I přesto že to bolelo tak mě to hodně vzrušilo.Sex ale nebyl.Když to má být před sexem tak asi né žádné brutalitky.Jen tak polácání na vzrušení.Paule já vím.snad to bude ok.

Milan (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

Ach jo... Táňa - čím jsou řemeny lehčí a měkčí, tím to m=ně bolí. Hovězinové vazy se čtvercovým profilem cca 3x3mm namočené v oleji jsou doslova zbraní a jsou jen pro silné masochisty. Na druhou stranu kozinka nebo lehká hovězina jsou normální důtky s běžně štípajícími efekty. POkud použiješ širší řemen lehké skopovice, tak to dělá nevěřitelně hlučné rány, ale dá se s tím uhodit i přes obličej... Na zadku nebolí ani extrémně silný švih. Je to jako bys měla třeba trs vlny z vypáraného svetru. Lajk - Máš dobrý nick... Možná by sis měl přečíst něco o spankingu. SM je hra se smysly a atmosférou. A je řada lidí, kterým se líbí pocit být bit, ale bolest samotnou zase nemusejí. Když někdo řekne, že by chtěl výprask - nikdy to nemá stejnou razanci. Jedna holka chce naplácat prdel rukou a jiná si nechá dát 500 ostrých rákoskou. Nebolestivé důtky kupují hodně začátečníci - jen na takové ty rituály, legraci a nebo na bičování pohlaví - ta, je to samozřejmě malinko znát. Nejsmutnější bylo, když si u mě objednala jedna stará babička tyhle nebolestivé důtky s tím, že děda jí chtěl celý život nařezat zadeček a ona teď - když umírá - mu chce některé věci ještě splnit. To bylo docela silný kafe.

lajk (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

Nebolestivé důtky jsou nějaká blbost, pokud vůbec existují, výprask přece má bolet. Když partnerka potřebuje nařezat, tak jsou nejlepší důtky, kterými ji to bude pořádně štípat, aby si pořádně užila. Nebo snad ne?

socialnidemokra (Út, 16. 9. 2008 - 10:09)

Uchylové debilní!

Táňa (Út, 16. 9. 2008 - 08:09)

Co jsou to "nebolestivé důtky"? Důtky jsou přece svazek kožených řemínků a výprask řemenem, jak vím z dětství, bolí hodně moc.

paul (Po, 15. 9. 2008 - 15:09)

petruško, nemušíš.já sem moc teď nechodím.mám dost starostí. To co píše Táňa je hodně zajímavé. fakt je, že takových moc není.A navíc-jsem rád, že to táňa pojímá jako doplněk sexu.Vytržení z reality.A taktéž i majka.najdu na povídání tady někoho takového? mimo Petrušky..Je to fajn holka, ale tu znám:-)))

Milan (Po, 15. 9. 2008 - 12:09)

Pořiďte si nebolestivé důtky a buď ve velkém teple. Zahřátou prdel to moc nebolí, v sauně je úplně zbytečný spankovat. Promrzlej zadek bolí strašně

Táňa (Po, 15. 9. 2008 - 10:09)

Ahojky.Můj manžel mi už několik let navrhuje, že bychom si mohli vyzkoušet takový ten spanking. Trochu mě to láká, viděla jsem i několik filmů, ale stále se nemohu odhodlat. Poslední výprask jsem dostala doma už před mnoha lety a nebylo to vůbec nic příjemného. Co když se mi to nebude líbit a jemu ano? Bojím se o náš vztah, ale také bych mu ráda vyhověla.

Majka (Po, 15. 9. 2008 - 09:09)

Dana: před výpraskem zavírám okna, zamykám dveře a pouštím hudbu, ale něco je asi stejně slyšet, úplně utajit se to nedá. Ale před nikým dalším jsem zatím bita nebyla, to už by bylo moc.

PETRUŠKA (Po, 15. 9. 2008 - 09:09)

av -hihi nech toho.Vyhrožuju Kamilovi, ne Tobě.To bych si přece nedovolila :O/Zdivočená jsem,ale myslím si že je to v pohodě,ne?Pavle -zkus inzerce na drsnějších stránkách.Ale zase abys nenašel moc velkou dominu.Musíš to tam jasně napsat co hledáš a chceš.Chodíš jěště nazadek.net?já zapoměla heslo :o)a v prosinci jsem bez netu takže je to jedno.Nevím jestli to zmáknu bez netu,jsem závislačka.

AV (So, 13. 9. 2008 - 21:09)

Petruško, nějak nám tu divočíš, asi potřebuješ zkrotit viď :-) Vyhrožovat tady a ještě ke všemu veřejně, za to by jsi zasloužila, že ? :-)

pavel (So, 13. 9. 2008 - 13:09)

pokud mate nekdo zkusenosti z vypraskem od mamky v dospelosti tak mi napiste

pavel (So, 13. 9. 2008 - 13:09)

to sem zkousel,ale najit starsi se mi nedari

PETRUŠKA (Pá, 12. 9. 2008 - 21:09)

ahojky Pavle tak tys ji to jěště neřekl??To už je pěkně dlouho co nad tím přemýšlíš :O)Asi nevíš o koho jde ,ale jsem Pipka z jiných stránek.Mamka už ti nedá.Najdi si ženu v jejich letech a bude ti to připadat stejně.Jinak přísný pán,Paul,Petr,AV,Dastyn a pár dalších by tu měli napsat že já a Milan sme je nevyhnaly.Nědělejte že sem nechodíte šmírovat.Nebo vám to mám napsat na email??

pavel (Čt, 11. 9. 2008 - 21:09)

ahoj lidi rábych dostal vyprask od vlastní matky ,je mi 32 let ,poradte prosim jak to matce zdelit ze chci od ni vyprak naholou

PETRUŠKA (Čt, 11. 9. 2008 - 20:09)

nojo prosim tě.Jěště nějakej vtípek máš v plánu??piš k tématu nebo vypadni!

Reklama

Přidat komentář