Reklama

Chci výprask

Milda (So, 11. 3. 2023 - 07:03)

Ahoj , kdyby jsi nesehnala kamarádku , tak bych měl zájem . Rád Ti naplacam a co budeš ještě chtít . Napiš na [email protected]
A domluvíme se.

Milda (Pá, 10. 3. 2023 - 15:03)

Hledám náctiletého kluka, který by mi chtěl zkusit nafackoval a dát i na zadek. Ozvi se , odepisi Všem. můj email [email protected]

milda24 (Čt, 9. 3. 2023 - 19:03)

Ahoj , psal jsem Ti email, ale nebyl odeslány . Rád Ti dám. Odepis na email [email protected]

Veronika (St, 15. 3. 2023 - 18:03)

Promiň, zapomněla jsem heslo od tohoto emailu. Klidně mi napiš na můj nejpoužívanější email- [email protected]

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 17:03)

ahoj napiš a pošli foto.... rad se potkam.. [email protected]

milda24 (Čt, 9. 3. 2023 - 19:03)

Ahoj , rád Ti dám výprask , tak Filipe napiš na [email protected]
a domluvíme se .

Milan (Čt, 9. 3. 2023 - 19:03)

Ahoj , chceš výprask ? Tak mi napiš na [email protected]
A nápisem si . M.

matty (Pá, 3. 3. 2023 - 21:03)

ahojky..pokud si chceš..psát o výprasku a vším co je stím spojené..a potom se domluvit i na realném potrestání..piš..mi na mail [email protected] mi 47 zkušeností...s trestáním mám bohaté...neboj se ozvat...

Vychovatelka.39 (Út, 28. 2. 2023 - 18:02)

Veru, najdi si můj inzerát a pročti si ho. Každopádně výprasky dávám zásadně od 18 let a dotyčná na sobě má prádlo, ideálně jen kalhotky. Součástí výprasků, lehkých facek a pozičních trestů je i určitá dávka vzrušení. Vzhledem k tomu, že jsi mladší by byl ideální souhlas jednoho z Tvých rodičů. Odkud jsi?

Kristián (Ne, 1. 1. 2023 - 01:01)

Ahoj Veroniko, až ti bude 18 tak napiš na : [email protected] a můžeme se dohodnout podmínky se zdají fér.

Pavlína (Ne, 19. 6. 2022 - 23:06)

Ahoj, hledám kamaráda nebo kamarádku na spankingové přátelství. Já, baculka, 37 let, větší prsa. Střední Čechy. Vzrušuje mě spanking , lehké facky přes tváře a prsa. Navenek kamarádka,(nejen) v ložnici holka, kterou si přehneš přes koleno, naplácáš jí a donutíš si svůj orgasmus zasloužit. Je to někdo s vlastním zázemím?

Pavlína (Ne, 19. 6. 2022 - 14:06)

Je tu někdo, kdo hledá kamarádku na výprask? Přátelský, pohodový vztah se zázemím u Tebe? Nejlépe Střední Čechy. Jsem při těle, větší prsa, 37 let. Hledám kamarádka či kamarádku na vzrušující výprask s orgasmem. Ráda se přehnu přes kolena a nechám si naplácat na zadek. Lehčí fackování přes tváře nebo prsa, výchovné ponížení a po nějaké době klidně i s divákem, abych si svůj orgasmus zasloužila. Scénářů je mnoho, záleží na důvěře.

Koren (Po, 24. 4. 2023 - 22:04)

Jestli máš zájem naplacam ti

Milan (Čt, 7. 4. 2022 - 10:04)

Budou Velikonoce a to si můj zadek zase užije. Přítelkyně celý den počítá kolik dostane švihnutí a večer pak stejný počet dostanu já pomlázkou na holou .

Anonymka (Út, 8. 3. 2022 - 20:03)

Nevíte, není v Ostravě nějaké spankingové studio, přísná vychovatelka, vychovatel? Všechno, co jsem našla je v Čechách, tady nic... A fakt už potřebuju pořádně seřezat prdel.

Pedro (So, 4. 12. 2021 - 14:12)

Špatně se učíš , v práci i doma jsi protivná a z okolí slýcháš, že by jsi zasloužila pětadvacet na holou, ale nikdo ti je nakonec nedá ? Toužíš dostat výprask, ale nechceš aby o tom okolí vědělo ? .. Tak to jsi tu správně .. napiš a domluvíme se . ( 18+ Brno venkov ) [email protected]

Madam (Út, 16. 11. 2021 - 19:11)

Dávám výprasky takové, že si týden nesedneš. Připoutaný ke koze, budeš kousat do roubíku a vrtět se pod taktovkou tawse

Aleš (Po, 13. 2. 2023 - 22:02)

Moc bych si přál dostat takový přísný výprask,kdy nepomůžou prosby a stopka záleží na Vás.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 17:03)

ahoj napiš a pošli foto.... rad se potkam..
[email protected]

Aleš (Čt, 7. 4. 2022 - 08:04)

Dobrý den madam, moc rád bych takový výprask podstoupil.
Přikládám mail pro případnou domluvu: [email protected]

Reklama

Přidat komentář