Reklama

30 až 40 kilo dolů

gabi (Čt, 7. 2. 2008 - 12:02)

Ahoj,chtěla bych vám malinko poradit s vaší váhou, zkuste si pročíst tyto stránky ... a pak se můžete poradit přímo s odborným poradcem. Držím vám všem palečky gruela"seznam.cz nebo www.snama.cz/prace-47

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2008 - 11:02)

zase pepek, kdo ho nezna - je to vlezlej dealer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zase pepek, kdo ho nezna - je to vlezlej dealer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zase pepek, kdo ho nezna - je to vlezlej dealer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zase pepek, kdo ho nezna - je to vlezlej dealer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a hajzl podvodnej !!!!!!!!!!!!

pepa1 (Čt, 7. 2. 2008 - 11:02)

Vleké zhubnutí není problém. Záleží je jak jste na tom zdravotně. Jsou léky nebo zdraví u kterého je potřeba dát větší pozor nebo udělat nějaké speciální úpravy.30Kg dám dolů u zdravého člověka asi za 80-90 dnů ale pak je potřeba stabilizovat asi 6 měsíců.40Kg asi za 120dnů a stabilizaci asi 8 měsíců.Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1

Kača (Čt, 7. 2. 2008 - 09:02)

Ahoj jsem malá měřím jen 165 cm. A jak chci zhubnout to ještě pořádně nevím ale určitě nebudu brát žádné léky. Je to na hodně dlouho při takové nadváze. Jinak pohyb taky není zrovna můj kamarád. Ale asi se budu muset donutit a vyrazit někam na cvíčo.

kaca (St, 6. 2. 2008 - 20:02)

Ahoj holky,četla jsem vaší diskusi,hodně diet jsem vyzkoušela,vždy to stroskotalo,teď mi kamarádka poradila výbornou věc,vůbec nemám pocit hladu,a za vše může Meridia,doporučuji vyzkoušet,jen jedna podmínka je ,nesmíš mít vysoký tlak,předepíše obvodní lékař.Hodně zdaru v hubnutí

Nata (St, 6. 2. 2008 - 10:02)

Ahoj Kikino už jsi tady dlouho nebyla. Jak to jde u mě tak střídavě oblačno. Zdravím Káču. Jsem na tom taky hodně podobně jako ty a Kikina a jak to tak vypadá tak jsem se už konečně rozjela. Jím všechno ale opravdu s mírou a dokonce jsem se přinutila k tomu že cvičím. Nemám sice žádný stroj ale cvičím si tak nějak sama jak mě napadne. Možná je to k ničemu ale je pravda že je mi tak nějak líp po těle. Kolik jsem zhuhbla nevím protože na váhu jsem stále ještě nevlezla.

Kikina (St, 6. 2. 2008 - 09:02)

Ahoj Káčo, tak to jsme na tom stejně blbě. Kolik měříš a jakým způsobem chceš zhubnout ? Mám 110kg/173cm. Já mám teď nějaké osobní problémy, tak to jde dolů samo. Spíš si teď snažím obalit nervy čokoládou.Martiku, u mě je to taky o pohybu, nehýbu se vůbec.

Martik (St, 6. 2. 2008 - 08:02)

Holky jde to ale musíte chtít.Já před třemi lety vážila 92kg,dnes mám 72kg bez drastických diet.Samozřejme se stravuji střídmě,pět krát týdně chodím po hodině na spining,běžící pás a orbitrek..o víkend půl hodinky posilování a kila jdou dolů..ale musíte chtít,nikdo to za vás nezhubne.když chybí vůle,chybí vůle i k jiným věcem v životě..držím palce

Káča (St, 6. 2. 2008 - 07:02)

Ahoj jsem tady dnes poprvé a to proto že jsem se rozhodlaže už konečně zhubnu. Mám asi 110 kilo a to je prostě hrůza. Už se nemůžu hýbat a dost mi to vadí. A když to tady tak čtu tak začínám věřit tomu že to snad zvládnu. Tedy pokud mi v tom někdo pomůže. Nemůžu na to být sama a Nata a Kikina jsou na tom podobně jako já. Holky jak chcete hubnout. Doufám že ne nějaké přípravky na to moc nevěřím a asi vyhozené peníze.

sarca (Čt, 31. 1. 2008 - 08:01)

Ahoj Gabi, dekuju za tip, ale to je na me az moc rychly. Myslim ze je to desnej zahul na telo.Mozna to par dni vyzkousim a uvidim.

Návštěvník (St, 30. 1. 2008 - 22:01)

gabino, a kolik vazis ?

Gábina (St, 30. 1. 2008 - 21:01)

Ahoj Sarčo,písnu ti můj jídelníček,kde mám zaručeně dole 2-2.5kg za týden.Ráno káva s mlékem,plátek tmavého chleba s Cottagem,asi za 3 hoďky ovoce(jablko),a za 3 hoďky maso(jedno jaké asi 150dg)a třeba špenát,nebo půlku celozrného rohlíku,tohle sním kolem 15 hod(až příjdu z práce,a pak si nakrájím mrkev,a uzobávám,jo a hodně piju čaj s citonem.Vyzkoušej a dej vědět jak to jde.Já mám dole za 28 dní 12 kilo.Hodně úspěchů Gábina

Sarca (St, 30. 1. 2008 - 16:01)

Ahoj vsem spolubojovnicim. I ja potrebuju zhubnout. Pred cca 2 tydny jsem zacala jist delenou stravu a kilca zacala uspesne ubyvat, ale ted se to nejak zastavilo a ja ztracim motivaci.Zacala jsem s vodnim aerobikem a prestala pouzivat vytah, ale asi to porad nestaci. Ach jo.

terina (Út, 29. 1. 2008 - 16:01)

nevíte prosím vás někdo dietu ne moc drsatickou....potřebuju zhubnout tak 10-15kg...prosím napiště je to opravdu pro mě moc důležité!mějte se krásně.ps.:pište na mail Good.Terinka"seznam.cz

Nata (Út, 29. 1. 2008 - 12:01)

Nevím jestli jsem zhubla protože já jsem si zase dala předsevzetí že nevlezu na váhu alespoň měsíc. Ale podle jak se cítím tak bych řekla že něco málo už dole je ale opravdu nevím. Taky bych řekla že se to pořádně rozjede až po tom půstu. Jinak já rotoped nemám a docela mě to mrzí ale zase mě to nutí cvičit. Ne každý den ale třikrát nebo čtyřikrát v týdnu se k tomu dokopu. Ale ten rotoped bych docela brala.

Kikina (Út, 29. 1. 2008 - 09:01)

Ahojík, tak u mě to tedy zas nejde. Dávám si předsevzetí ten rotoped, ale pořád tam stojí v koutě.Nato, už jsi něco zhubla ? Kolik ?

Nata (Út, 29. 1. 2008 - 07:01)

Ahojky tak jak to jde u mě docela dobré. Jím jen poloviční porce a pravidelně. Hlad nemám ale občas mě honí mlsná. Ale už to není tak hrozné. Taky jsem se rozhodla že si dám asi jednodenní půst. Ještě nevím který den ale asi v pondělí. Tak jsem na sebe zvědavá jak to zvládnu nikdy jsem s tím problém neměla tak doufám že mi zůstalo.

ajulka... (Po, 28. 1. 2008 - 21:01)

Sorry melo byt mamča :-)

ajulka... (Po, 28. 1. 2008 - 20:01)

Moje mača když si chtěla pročistit telo a trošku zhubnout tak jedla 3 dny jenom kiwi hrozny a ananas. da se to vydrzet.. a zhubla 3 kila... neni to teda nic zdravyho, ale aspon se procisti telo atd... Mno a ja bych taky mela zhubnout.. aspon 30 kilo... tk nekdy prijdu rict jk to dopadlo... papusky a mejte se klasne!!

Nata (Pá, 25. 1. 2008 - 12:01)

Ahoj Kikino tak to blahopřeju. Já jsem se ještě nevážila tak nevím ale asi to nebude nic moc . No co se dá dělat však ono se to rozjede. Docela s i začínám věřit a to je u mě co říct.Jinak Kristýno asi opravdu nejsi docela v pořádku a měla by jsi s tím něco dělat a vyhledat odborníka na psychiku.Takže přeju krásný víkend a ať ty kilča jdou hezky dolů. Pa N.

Reklama

Přidat komentář