Reklama

30 až 40 kilo dolů

Kikina (Pá, 25. 1. 2008 - 10:01)

Ahoj Nato a Bacule. Na debilky nereaguji. Kristýnko, víš, že v této debatě, ale i jinak, jsi mimo mísu ?Mám dobrou zprávu. Mám dole 4 kila. Včera byla nějaká oslava a pila se 12° Plzeň, dnes ráno o 2 kila míň. Huráááá.Dnes zakoupím pivo i domů.

Návštěvník (Pá, 25. 1. 2008 - 07:01)

Kristýno to teda přeháníš nezdá se ti děláš si legraci nebo jsi úplně blbá?Ale asi to druhé co. A s váhou 45 kg si už pomalu začni šetřit na pohřeb.Jseš normální KR......

kristynka (Čt, 24. 1. 2008 - 22:01)

takze hubnu s vama jo ?od zejtrka jezte jenom krupicnou kasi a gerepy . kase 2 a grepy 3. tlustosky,zvazte se a zmerte dvouma metrama ! ja mam 169 centimeteru . vaha 45 kilogrameru, miry napisu zejtra.ted jdu makat na steppertu - tak do ulnoci. sem vypisla 6 litru vody. chcim jak koroptevka.,.ale hubnu. pristi rok budu modelka. vy asi ne, co ? ja to zvladnu ! uz sem zhubla 5 kilogrameru,a jdu dal.

Nata (Čt, 24. 1. 2008 - 09:01)

No tak to mi něco říká. Ještě před nedávnem jsem s pedikůrou problém neměla ale co jsem přestala kouřit tak jsem přibrala asi deset kilo a mám hned na problém zaděláno.Ale já doufám že už to bude jen lepší. A hlavně je to moje chyba. Přes den to ještě jde ale večer u televize je to už horší i když poslední dny se držím a jím opravdu ty tři hodiny před spaním.

Kikina (Čt, 24. 1. 2008 - 08:01)

Ahoj Nato. U mě tedy nic moc, jsem v očekávání menses, tak docela nabobtnávám. Jakmile to skončí, vrhnu se na to tvrdě.Včera jsem si potřebovala udělat pedikůru. Byla to neskutečná dřina přes to břicho se ohnout a ostříhat nehty.

Nata (Čt, 24. 1. 2008 - 07:01)

Ahoky Kikino tak jak to jde. U mě docela dobré i když by to mohlo být ještě lepší. Ale jsem docela spokojená a to hlavně proto že se skoro každý den donutím cvičit a to je u mě opravdu co říct. No a to jídlo už jsem taky docela omezila ale raději na váhu nelezu. Teď jsem trochhu nastydlá tak jen doufám že mě brzy přejde. Ale naštěstí mám jen rýmu a trochu kašlu tak se to nechá zvládnout.

Vicky (Po, 21. 1. 2008 - 16:01)

a tady si krasne muzete spocitat kolik Kj za den snite:http://www.flora.cz/ekalkulacka/e_index.html

Vicky (Po, 21. 1. 2008 - 16:01)

tohle jsem nasla: http://www.kaloricketabulky.cz/index.phpzadas tam vahu, ze jsi zena, jak dlouho jsi aktivitu delala a vyhodi ti to Kj. http://true.desire.sblog.cz/otazky,_odpovedi/ a tady rikaji ze na spaleni 0.5 kg tuku je potreba spalit 3500 Kcal coz je 14 700 Kj. Takze aby spalila 1 kg tuku za tyden a jedla co jis tak bys musela denne jezdit 2 hodiny na rotopedu (3700 Kj). Otazka je zda jsou ty stranky spravne. Z toho jde videt, ze je dobre zapracovat i na strave.

Kiki (Po, 21. 1. 2008 - 16:01)

Baculko, dej do vyhledávače kalorická hodnota potravin a máš toho.

Vicky (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

a jeste jednou se omlouvam jestli ti vadily me komentare. Jen jsem chtela ukazat kde mozna zacit.

Vicky (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

nee, myslim ze to bylo jinde, ja ctu tohle, z 85 na 75 (tam jeste nesmim- nemam 85) :-))No rekla bych ze 100 bramburek ma tak 2000 Kj. Pokud chces hubnout tak mas mit za den tak 4200-5000 Kj. Coz odpovida 200-250 gramum bramburek. Tak se jukni na pytlik kolik ma sacek gramu.

Baculka (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

Vicky, to jako rikam tady na teto diskuzi ??????

Baculka (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

no jo, brmaburky...musim na ne zapomenout... holky nevite kde by na internetu byl nejaky prehled kalorii, zajima me treba pytlik bramburek je jako .. ? treba porce obedu ? a nebo i to co jsem tady uz nekde cetla,ze asi 5 hodin na rotopedu je -1kg :)

Vicky (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

to bylo na tebe Baculko, a ja nerikala ze se mas omlouvat jak mluvis, ja jen ze kdyz reknes ze jsi snidala rohlicek se salamkem, tak to zni jako ze skoro nejis,ale pokud si reknes rohlik se salamem tak to zni jako poradna snidane. :-)) nemit doma lakave veci funguje, ja kdyz mam treba navstevu a zbudou orisky nebo chispy, tak je hned sypu do kose, zadne ze to bude napriste. Ja se znam, ja jsem schopna se jit do skrinky podivat i petkrat jestli tam neni neco schovaneho. :-)))

Baculka (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

Kiki, jsem celkem vysoka, mam tak 178 cm, a tech 93 kg. a ty ?

Kikina (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

Omlouvám se, nešlo mi to tam vložit, teď je to tam 3x-sorry.Baculko, na brambůrky zapomeň !!!!!!!!!

Kikina (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

No, Baculko, tak to mně stojí rotoped v ložnici už 2 roky. Jela jsem na něm 3x. Ale asi ho přestěhuju do obýváku a budu na něm drandit. Mně taky tady ta diskuse pomáhá.Můj největší problém je, že jím jen 1x denně a to hodně. Loni jsem držela 90-ti denní rozlišovací dietu a shodila jsem za měsíc 10 kg. Pak jsem to zas porušila. Ale drželo to cca 1 rok. Kolik měříš ?

Kikina (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

No, Baculko, tak to mně stojí rotoped v ložnici už 2 roky. Jela jsem na něm 3x. Ale asi ho přestěhuju do obýváku a budu na něm drandit. Mně taky tady ta diskuse pomáhá.Můj největší problém je, že jím jen 1x denně a to hodně. Loni jsem držela 90-ti denní rozlišovací dietu a shodila jsem za měsíc 10 kg. Pak jsem to zas porušila. Ale drželo to cca 1 rok. Kolik měříš ?

Baculka (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

Vicky, nevim komu patrila tato odpoved, pokud me, tak mam v prispevku jen vecicky a slupnu,ale nikomu se za muj slovnik omlouvat nebudu. :) Zkusim ten trik s tim,co neni doma,se nesezere ! a tu mrkev k televizi.

Kikina (Po, 21. 1. 2008 - 15:01)

No, Baculko, tak to mně stojí rotoped v ložnici už 2 roky. Jela jsem na něm 3x. Ale asi ho přestěhuju do obýváku a budu na něm drandit. Mně taky tady ta diskuse pomáhá.Můj největší problém je, že jím jen 1x denně a to hodně. Loni jsem držela 90-ti denní rozlišovací dietu a shodila jsem za měsíc 10 kg. Pak jsem to zas porušila. Ale drželo to cca 1 rok. Kolik měříš ?

Reklama

Přidat komentář