Reklama

30 až 40 kilo dolů

Kikina (St, 9. 1. 2008 - 15:01)

Já ti tu dietu nevnucuju. Taky vím, že by bylo lepší jíst 6x denně a málo a hodně pít. To já to dělala úplně opačně. Jídlo jednou denně a vůbec nepiju. Zato kouřím jak fabrika. Tak to tedy přestat nemohu ani náhodou.A kolik měříš ? Já 174.

Nata (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

No já mám teď 107. Asi tři měsíce nekouřím A za tu dobu jsem 10 kilo přibrala.Měla jsem dlouho 95 až 97. Ale co se to přehouplo přes 100 tak jsem s toho docela špatná. A taky přesvědčená že prostě zhubnu. Jinak k tý dietě prostě bych to tak dělat nemohla. Já zatím jím všechno ale opravdu s mírou i to sladké si občas dám ale to jen výjimečně. A abych řekla pravdu tak na něj nemám moc chuť. Dávám si většinou sladkou snídani a to mi asi stačí. Pokud se po ránu pořádně najím tak mě potom ani moc nehoní mlsná.

Kikina (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Není to vůbec složité, máš přesně popsaný každý den, co máš jíst. Je to na celých 90 dní. A pak i variantu č.2, když ti něco z toho nechutná.Tykže vůbec nic nemusíš vymýšlet.Nato, kolik že to vážíš ? Já teď 112.

Nata (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Jo docela to ujde zhubla jsem asi 2 kilča ale jak jsem psala tak přes vánoce šlo zase jedno nahoru. Ale pokud to půjde jako tenkrát tak to bylo asi 5 kilo za měsíc ale potom už to šlo pomaleji asi dvš až tři. Ale i tak jsem byla spokojená když jsem viděla jak kila ubývají.Jen doufám že vydržím. Zatím nemám žádné velké cíle. Jen jeden dostat se pod sto a potom se uvidí. Jinak ta devadesátidenní dieta by asi nebyla nic pro mě.Na můj vkus je to moc složité. Ale pokud to někomu vyhovuje, tak prosím.

Kikina (St, 9. 1. 2008 - 09:01)

Ahoj Nato. Trošku přiblížím tu 90-ti dňovku. Základem je snídat pouze ovoce. Pak se střídají po sobě dny : bílkoviny, škroby, sacharidy, 4. den je ovocný. Dám příklad na bílk. den: S - ovoce, O - kučecí steak, chleba, vývar, V - to samé co O, ale poloviční množství. Mám to ve wordu, na mě to tedy funguje.

Vicky (St, 9. 1. 2008 - 08:01)

Ahoj Naty, a jak ti to vlastne jde? z uvodniho prispevku jsem pochopila, ze hubnes od konce listopadu? Uz mas nejake vysledky?

Nata (St, 9. 1. 2008 - 07:01)

Jak koukám tak tu asi nikdo nepochopil že tady jde o velkou nadváhu a jak se jí alespoň částečně zbavit a to zdravím způsobem. A tady se píše o podvýživě,kdoví jakých sajrajtech a hladovkách. To asi nebude ten pravá způsob hubnutí co na to říkáte?

XXL (Út, 8. 1. 2008 - 14:01)

Pajko, slyšela jsi někdy o mentální anorexii? Po tom co píšeš, jseš na nejlepší cestě poznat, co to je za peklo... Holka, prober se, to chceš vypadat jak z Dachau? Vždyť na 185cm je 70kg docela málo?!?

KamcaL (Út, 8. 1. 2008 - 11:01)

Pokud nehledáte jen prázdné slova, tak si přečtěte tohle a podívejte se www.hubnete.cz/grulichova92, ozvu se Vám, udělám analýzu stavby těla zdarma a třeba najdeme společné řešení, ICQ 490910200

Pajka (Út, 8. 1. 2008 - 10:01)

Nedávno ještě jsem měla 56 kg, z ničeho nic jsem ztloustla, mám teď zadek a stehna strašná, asi mám lehké kosti, ale opravdu bych chtěla těch 55, i když teď počítám, že se co nejrychleji chci dostat na 60. Zatím, on je to teprve týden, jsem nezhubla nic. Dneska si dám kysané zelí, prý to je dobré ale piju hodně vody, tak 5 litrů, abych neměla hlad. Jo a kté váze, ono je mi skoro 17, tak je ta váha nižší, za stejných rozměrů, než kdybych byla starší. I můj přítel říkal, že bych měla shodit...

Granvin (Po, 7. 1. 2008 - 19:01)

PajkaPromiň, ale to co píšeš, je skvělá cesta, jak způsobit více problémů než užitku. Raději toho nech a sežeň si někoho, kdo je schopný ti zodpovědně poradit!vecnezdravi"centrum.cz

Zuza (Po, 7. 1. 2008 - 16:01)

Pajko... nespletla ses v tom, co jsi napsala??? Při 185 cm chceš vážit 55 kg a míň???

Nata (Po, 7. 1. 2008 - 14:01)

Já mám taky přes 100 kilo a už mi to docela dost vadí. Tak daleko jsem se ještě nikdy nedostala ale přestala jsem kouřit a tak mi ty kila nějak naběhli.Ještě dotaz co je ta 90dení dieta

Pajka (Po, 7. 1. 2008 - 14:01)

ahoj, ráda bych se přidala. Dietu jsem začala držet přesně 1.1., protože jsem přibrala přes svátky :(. Dost jsem přibrala. Jsem ještě na střední a mám brigádu, času na pohyb moc málo, ale já to zvládnu:-). Jo, jak s tou tukožroutskou polévkou? Jak se dělá, jak se jí? Mám 185cm/70kg, s výškou nic nenadělám, ale chtěla bych minimálně 15 dolů... Teď jsem jedla jenom jablka a pila vodu s citrusama, občas jsem si dala rajské, dneska jsem zkusila bílý nízkotučný jogurt. Jenže můj problém je, že fakt nemám čas a ani chuť cvičit :( Co cvičíte vy?

Kikina (Po, 7. 1. 2008 - 13:01)

Ja mam 115 kg, takze potrebuji zhubnout cca 40,ale to nedokazu. Vis N, pro me je to beh na dlouhou trat. Takze si pro zacatek zopakuji tu 90 dnovou rozlisovacku. Pred rokem jsem takhle sundala 10 kg za mesic a mohla jsem pizzu a i dortiky. Ale za rok jsem to mela zpet. Kolik vazis Ty ?

Nata (Po, 7. 1. 2008 - 13:01)

Ahoj Kiki. I já se chystám si zacvičit. Ale s tím jídlem jsem na tom trochu jinak. Večeři si normálně dám ale jen lehkou.Bez jídla to asi moc nepůjde. To by možná bylo ještě horší. A že jsem tak smělá kolik potřebuješ zhubnou já opravdu hodně a tak se musím snažit. A zatím mi to problém nedělá uvidím jak to půjde. N.

Kikina (Po, 7. 1. 2008 - 11:01)

Ahoj Nato, jdeme na to. Jak si vedes ty? Dnes budu cvicit a jist jen neco lehkeho. Vecer nic.

Nata (Po, 7. 1. 2008 - 07:01)

Ahojky tak je v novém roce. A co hubnutí jak vám to všem jde, já jsem přes vánoce docela hřešila ale zase až tolik jsem nepřibrala asi jen kilo čekala jsem že to bude horší. Takže s nástupem nového roku do toho jdu naplno. A jak už jsem možná psala tak bez přípravků a zázračných diet ale zato vlastní vůlí.Jíst pravidelně a všechno s mírou to je moje heslo kterého se chci držet.A hlavně cvičit což je můj velký problém ale bez toho to bohužel nepůjde.Takže držím všem palečky a pište jak vám to jde.N.

Helena (Ne, 6. 1. 2008 - 13:01)

Honzo, já jsem 174/62 a když si chytnu na břiše špek, tak ten má víc než 3 cm. Myslíš, že jsem obézní? Je fakt, že bych chtěla shodit, nejlíp se cítím při 55,56 kg, ale to už mi okolí nadává, že jsem hubená.

Honza, email : (Ne, 6. 1. 2008 - 13:01)

Pro upřesnění :harpin, neboůi vlásenka na bříše se zjištuje tak, že oběma rukama chytnete na bříše ten sval tak, že jej obejmete prsty a palcem. Pokud je mezi palcem a prsty více než 3 centimetry, tak je to obezita. Hodnoty BMI to mohou sice potvrdit, ale na tohle žáden přístroj nepotřebujete.Jinak ještě poznámka, nemám rád slovo DIETA ale změna stravovacích návyků a úprava skladby stravy.

Reklama

Přidat komentář