Reklama

malá pochva

Veruno, (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Je vidět, že o rakovině...Tvoje výplody chorého mozku jsou plné sprostoty, zloby a nenávisti, opuštěná Veruno. :-))Tvůj slovník a úroveň tvého uvažování přesně odpovídá duchovně prosté Veruně z chlíva. Dej si pozor, ať si vzteky nepobryndáš zástěru a vidle na kydání hnoje :-))))Ubohý primitiv jako ty nemůže nikoho urazit, nad tebou se lze jen soucitně pousmát :-))

:-) (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

ty máš tu svoji...Evžo, nezlob. Zase hysterčíš a zaděláváš všechna témata svou zlobou.

Veruno, (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Je vidět, že o rakovině...zlobíš se zbytečně, rakovina je tvůj osud. Dokud se nezbavíš té nenávisti a agrese. :-)

Veruno, (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Je vidět, že o rakovině...ty máš tu svoji nepoužívanou pičku určitě zarostlou, protože tě žádný chlap už roky nechce, a tak tu závistivě urážíš každého, o kom si jen trochu myslíš, že žije bohatý sexuální život - na rozdíl od tebe :-)Jak průhledné chování. Pokaždé, když někdo takto vystartuje na druhého za jeho názor, jsou v tom vždycky jen kyselé hrozny, takže ten, kdo tě k takovému nastartování nechtěně vypovokoval, hned ví, že jsi z nějakého důvodu k politování. Protože bezdůvodně kolem sebe kopou a uráží jen lidské trosky. To by sis měla zapamatovat, aby ses napříště tak nezesměšňovala.

Kurvo ty jsi úp (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Je vidět, že o rakovině víš kulový, myslíš že i malý dítě, který onemocní rakovinou, tak jí dostalo z agrese? Ty jsi čubko úplně vypatlaná, drž hubu o rakovině, když o ní nevíš lautr nic.

Veruno (Ne, 15. 6. 2014 - 21:06)

A kterou školu znáš ty...zkus si po sobě nezaujatě přečíst své příspěvky a možná ti konečně dojde, jaký obraz o své duchaplnosti tu ostatním vysíláš :-))

Veruno, (Ne, 15. 6. 2014 - 21:06)

Kde bereš takovou jistotu,...máš pravdu, mně rakovina opravdu nehrozí, protože každá rakovina je důsledkem agrese a zloby, a tu já - na rozdíl od tebe - v sobě nemám, zatímco ty se tady zlobou až dusíš :-))

Veruno, každý t (Ne, 15. 6. 2014 - 21:06)

Kde bereš takovou jistotu,...příspěvek ukazuje, že jsi opravdu dobrá tak akorát na to někde ve chlívě kydat hnůj. Mozek máš tím hnojem totálně vypláchnutej. Neboj, ty rakovinové nádory, které v tobě bují a které jsi si způsobila svou nenávistí a jedem, kterým máš prolezlé celé tělo, už tě brzy zbaví tvého utrpení a tvému okolí se konečně uleví, že mu už neotravuje vzduch takový ubohoučky primitiv.

Hele kurvo (Ne, 15. 6. 2014 - 21:06)

na rozdíl od tebe mně nic...Kde bereš takovou jistotu, že ti rakovina nehrozí? Snad si ty kurvo blbá nemyslíš, že jsi nesmrtelná. HA HA HA, tak to bych se opravdu zasmála. Jó znala jsem lidi, kteří si taky mysleli, že jim nic takovýho nehrozí a dneska už prdí do hlíny.

HA HA HA (Ne, 15. 6. 2014 - 20:06)

ty taky víš, co je to...A kterou školu znáš ty kurvo? Školu na dálnici É55 viď? Proto máš vykloktanou, obří píču.

. (Ne, 15. 6. 2014 - 20:06)

ty jsi taky ubohej primitiv se sračkama místo mozku. Žádnou práci s vidlema u hnoje nedělam ty chorej výplode bezmozku. A pro tebe ty kurvo vykloktaná nejsem žádná Veruna! Vožereš si držku a blekotáš samý bliance. Budou tě muset přikurtovat k posteli, ať se nedostaneš k počítači, viď kurvo Yossbábo a měli by ti dát koňskou dávku léků na tvojí debilní palici plnou hoven. Třeba se ti rozsvítí.

Prosím tě, Veru (Ne, 15. 6. 2014 - 19:06)

Na tvoje rádoby dobrý rady...ty taky víš, co je to škola? Vždyť jediné prostředí, které znáš, je chlív. Protože tvůj slovník a úroveň tvého uvažování a vyjadřování tomu přesně odpovídá, ty ubohý, zakomplexovaný primitive. Dej si pozor, ať si vzteky nepobryndáš zástěru a vidle na kydání hnoje :-))))

Ne, (Ne, 15. 6. 2014 - 19:06)

Narvi si do obří píči...na rozdíl od tebe mně nic takového nehrozí, protože moje příspěvky žádnou zlobu ani nenávist neobsahují, to vidí každý :-)Ale ty tvoje výplody chorého mozku jsou plné sprostoty, zloby a nenávisti a způsobily, že už v tobě rakovina bují, a na mozku máš velký nádor, co ti zatemnil úplně a zcela mozek, který ovšem ani před nádorem nebyl příliš použitelný. I IQ houpacího koně má totiž vyšší hodnotu než je tvoje IQ, opuštěná Veruno. :-))

amelia zo žilin (Ne, 15. 6. 2014 - 17:06)

Punda moja punda , si mi ako žumpa ,a moj janíček ubohý ,celý sa v tobe utopí .

Niky (Ne, 15. 6. 2014 - 17:06)

jako ty zůstane ubožákem...Na tvoje rádoby dobrý rady ti sere bílej tesák, jdi si radit tvejm fakanům, ať nepřinesou kouli ze školy, vysvědčení se už blíží.

Niky (Ne, 15. 6. 2014 - 17:06)

Koho tady chceš odpaňovat? Tady je to samá vykloktaná, obří p.í.č.a a tu nechceš, že né.

Niky (Ne, 15. 6. 2014 - 17:06)

Koho tady chceš odpaňovat? Tady je to samá vykloktaná, obří p.í.č.a a tu nechceš, že né.

Nesejčkuj kurvo (Ne, 15. 6. 2014 - 17:06)

jako ty zůstane ubožákem...Narvi si do obří píči melouna a zalez do kanálu, ty si rovněž plná zloby, vzteku a nenávisti, takže taky budeš mít raka, nebo AIDS.

Lukás (Ne, 15. 6. 2014 - 16:06)

Ahoj holky, hlásí se profesionální odpaňovač. Kdo o to chcete přijít rychle a bezbolestně, tak napište na [email protected]

A ubožák (Ne, 15. 6. 2014 - 15:06)

Tady je to pro slušný lidi...jako ty zůstane ubožákem :-) Hele, dám ti dobrou radu: bacha na rakovinu - jestlipak víš že už v tobě bují? Protože každá nenávist, vztek a zloba, kterých ty jsi plná/plný - v tobě vyraší jako rakovinový nádor :-))

Reklama

Přidat komentář