Reklama

malá pochva

Petr (St, 15. 5. 2013 - 08:05)

Byl jsem dva roky na Filipinach a tam jsem opravdu zažil maličké ženské pochvičky.Bydlel jsem s jednou kamarádkou filipínkou a dva roky co jsem s ní prožil byly ty nejkrásnější roky co se sexu týče.Ty holky jsou vášnivé milovnice udělají vám co chcete a pipiny ty fakt jsou krásně uzounké ale poddajné tak ze v sexu žádný problém.Jak už to tu někdo napsal asiatky první A skupina.V červnu tam jedu zase tak už se těším.

Vašek (Po, 13. 5. 2013 - 14:05)

Lepší malá jako velká, ne?Když ji má malou podvážu jí nohy,pěkně ji prohrábnu a teprve potom najíždím.Jde to ztuha,ale stojí to zato.

Vašek (Po, 13. 5. 2013 - 14:05)

Lepší malá jako velká, ne?Když ji má malou podvážu jí nohy,pěkně ji prohrábnu a teprve potom najíždím.Jde to ztuha,ale stojí to zato.

Sabina (So, 11. 5. 2013 - 20:05)

Nech si ji vylizat ostrým jazýčkem

Petr (Pá, 10. 5. 2013 - 22:05)

Lepší malá jako velká, ne?Tak o tom žádná. Proto jsou nejlepší asiatky.

Otakar (So, 21. 12. 2019 - 17:12)

Viděl sem asiatky jak prcaj s černochem ten neměl penis ale chobot do asiatek to nacpal po koule každá píča se roztáhne stejně.

Milan (Pá, 10. 5. 2013 - 21:05)

Lepší malá jako velká, ne?

HA HA HA (Pá, 10. 5. 2013 - 20:05)

Hahačko ! Jestli jsi opravdu...Prej světlici, ty máš ale puberťácký nápady.

xxx (Pá, 10. 5. 2013 - 18:05)

Tady se neřeší mí...Hahačko ! Jestli jsi opravdu ještě panenka tak to ti bude tak třináct a o sexu a čurácích víš velké hovno,tak tady nepiš takové blbosti.A do pipiny si strč světlici a zapali si ji možná ti to pomůže a rozsvítí se ti v té pubertální hlavě a neotravuj tady na doktorce.

Petr (Pá, 10. 5. 2013 - 17:05)

Tady se neřeší mí...Tady se neřeší má máma, ale tvůj fotřík s mikropenisem a tvá máma s rozkydlou vyčvachtanou kundou, která by už mezi nohama necítila ani slona. A co říká tvůj fotřík na to, že jsi frigidka, nebo lesba?

HA HA HA (Pá, 10. 5. 2013 - 17:05)

Mrňavýho čůráčka má...Tady se neřeší mí rodiče, ale tvůj čůrák a tvoje vykloktaná máma s kundou jak vjezd do pískovny, tvojí mámu muže šukat akorát slon. Mimochodem co říká na tvoje rákosácký milenky, který střídáš jako ponožky? Na každym prstě jiná rákosacká milenka, to potom chápu, že ti připadám frigidní, když ti jsi kur.evník. To kdyby věděly ty tvoje rákosačky, nevim, nevim, jak by se tvářily.

Petr (Pá, 10. 5. 2013 - 17:05)

Já nepotřebuju velkýho...Mrňavýho čůráčka má tvůj fotřík. A vykloktanou ji má tvoje máma. A z tohoto neforemného spojení vzniklo něco takového jako jsi ty. Pana s velkou kundou, co nepotřebuje žádného čůráka, protože je ještě navíc frigidní.

HA HA HA (Pá, 10. 5. 2013 - 16:05)

Já nepotřebuju velkýho čůráka, respektive žádnýho čůráka, já na rozdíl od tvý mámy nejsem vykloktaná, neboť jsem ještě panna. A od kdy jsou podle tebe panny vykloktaný, že potřebujou velký čůráky? Sám máš čůráka jako slon chobot, takže ty ženský vykloktáváš a vytahuješ ty sám. Nebo naopak máš mrňavýho čůráčka, kterýho ženský musí hledat pod lupou, tak potom chápu, proč ti každá ženská připadá vykloktaná, ten tvůj miniaturní čůráček lítá jak nudle v bandasce i v nezkušený panně, viď?

Petr (Pá, 10. 5. 2013 - 14:05)

To se říká kdo ví jestli,...Že se ozve nějaká potrefená husa jsem čekal. Najdi si nějakého s velkým čurákem a nech moji mámu napokoji.

Petr (Pá, 10. 5. 2013 - 13:05)

A jakou vagínu má tvoje...Moje máma je jiná generace. Celý život pracovala a měla jednono manžela. Měla v životě úplně jiné hodnoty, než ty dnešní hvězdy. Takže tvá poznámka je úplně mimo.

HA HA HA (Čt, 9. 5. 2013 - 20:05)

Tak jasně, že asiatky jsou...A jakou vagínu má tvoje máma? Určitě taky rozkydlou a vytahnou, tak tady nemachruj!

Petr (Čt, 9. 5. 2013 - 10:05)

Tak jasně, že asiatky jsou nejlepší. Né jak ty české měkoty s rozkydlýma vytahanýma vaginama. Těm za chvíli nebude stačit ani 20 centimetrové péro.

Mirek (Čt, 9. 5. 2013 - 07:05)

Mám kamarádku jen tak jak si zavoláme že máme na sebe chuť,Je to čechojaponka ale prima holka 24let inženýrka ekonomie ale to hlavní sexu chtivá.Tu buchtičku takovou malinkou obrostlou krásnymi černými chloupky ale dírku dost velkou že ten můj tam vleze celý až na doraz 18x5 cm a ještě nejsem na konci,při sexu dává do toho vše umí se hýbat přizpůsobit natočit střídat polohy no export né jak ty naše baby leží roztáhla jak žaba a ani nehne brvou.Plně s vámi souhlasím asiatky jsou suprové holky na sex i na pobavení neměnil bych.

Franta (Ne, 5. 5. 2013 - 17:05)

Asiatky to nemá chybu taky mám někdy na ptáku takovou jsme jenom kamoši na sex ale vyhovuje nám to na 100%

Eda (Út, 23. 4. 2013 - 15:04)

Kluci měl jsem vietnamku to...To mi mluv já píchám už dva roky 19letou kříženku vitnamočešku to je jízda kundička jak ty říkáš malinká ale teče exkluzivně kozy trojky a 49kg no je to něco co jsem ještě nezažil a dává do toho vše,taky asiatky na první místo.A to už jsem něco bab vystřídal.

Reklama

Přidat komentář