Reklama

Svazování partnera(ky)

PETRUŠKA (Čt, 14. 8. 2008 - 08:08)

SAro-asi Ti někdo ublížil ,nebo sis myslela že toho vydržíš víc než sis myslela.Je fajn že už si svou hranici našla a víš přesně co chceš.To já zatím zbloudivě hledám ,to nejjj.A pomalinku se mi to daří.Kamile a Orsite-vy zlobidla.Co si představujete pod jménem BROSKVIČKA??hm to by mě zajímalo.Uspokojit ženu je těžký.Ale pokud nemlčí jako já tak je to pohoda :o)Seznamka ,proč ne.Třeba se tady dají dohromady vztahy at už lehkomyslené nebo vážné.I já tady našla něco-někoho :O) Normal sex je nuda.a to vím, ale jak to říct příteli co mě láká co se mi líbí?neradte.....neřeknu mu to, na to sem hrdá.být označená od přítele za úchylačku o to nestojím.Milane -určitě piš dál,a osobní setkání nebude nutné :o)

juraj (Po, 15. 4. 2019 - 11:04)

Ahoj,řadit mužem,ty jen neposlechni.Zivot utíká a ty si odpírás co se ti líbí,nedelejto,jednoho dne budeš litovat, že jsi aspoň nenaznaciks.Pokud tě má rád,posmívat se nebude,naopak ti vyjde vstříc a pokud ne nestojí za to ..

Sara (Čt, 14. 8. 2008 - 06:08)

Milane, mluvis jako profesor :-). Pro tve pripadne studie musim rict, ze prave uz jsem davno zkousela hranice, dokonce jsem je myslim i prekrocila (tedy ty svoje), a proto dnes ocenuju jen jenmnou bondaz a pozadi bez modrin. Prave proto me prekvapuje, ze v tolika chlapech je touha byt i tvrdsi, ac nejsou agresivni. Jesteze je aspon kazdy jiny...

Milan (St, 13. 8. 2008 - 22:08)

nakonec tady z toho bude seznamka :-)))))

Oriste (St, 13. 8. 2008 - 22:08)

Broskvička: Můžu se jen ztotožnit s Kamilem. Ale pridam taktez mail - Oriste"email.cz - a popovidame si o tom co te zajima ;)

Kamil (St, 13. 8. 2008 - 21:08)

Broskvička: S tím souhlasím, že klasika je nuda. Je to prostě potřeba trochu okořenit. A nejhezčí je právě objevovat, co se ti vlastně líbí a pak to rozvíjet. Také mi nedělá problém bavit se o sexu i různých praktikách. Napiš mi na kamilko"email.cz, třeba budeš příjemně překvapená.

Milan (St, 13. 8. 2008 - 21:08)

Broskvička - Děkuju za hezká slova, ale mám pocit, že z toho malinko vyznívá výzva a v tom mám vcelku jasná pravidla. To, že to studuju a zajímám se o to ještě fakt neznamená, že jsem "obecní pomrdný". Mám partnerku, kterou miluju a jsem s ní šťastný. Nejsem nejmladší, přišel jsem o vlastní rodinu a nyní si vztahu velmi vážím. Navíc mezi BDSM pozitivními lidmi jsem až moc známý a tak bych mohl vcelku dost aktivně využívat zájem zvědavých slečen nebo paní. Jenže doma mám zvíře, které jen tak nějaká nepředběhne a tak mám pocit, že by to byl vždy jen zářez na pažbě a ty už nějakou dobu nesbírám. Každopádně se ale nikdy nebráním schůzce a povídání. Jo a protože mám pocit, že nápady a návody ocení valná většina lidí - tak na těch stránkách to budu taky psát. Sára - jemné a něžné bondage a lehounký spank ocení snad každý, kdo se trochu začíná nudit. Jenže pak nastane okamžik, že se poprvé objeví endorfin v kombinaci s adrenalinem a najednou si dotyčná osoba uvědomí, že kontrolovaná bolest na prahu orgasmu ho řádově umocní a pak započne dlouhá cesta hledání sebe sama a hlavně hranic. Nikdo si nenechá pro své potěšení rozsekat prdel napoprvé - to by bylo pro psychiatra. Jenže to hledání hranice k takovému stavu často dojde. A pak si všichni ťukají na čelo - co je to za blázny... Málokdo si uvědomí, jak dlouhou a hezkou cestu hledání hranic má za sebou.

Sara (St, 13. 8. 2008 - 21:08)

Tak ja teda nevim, ale podle me to bere snad vsechny chlapi.. Jak pouta, tak bicik nebo dutky.. Radeji to tedy aplikuji na me, coz je prijemne. Me uz taky jen klasika davno nebavi, jesteze je tolik hravych chlapku..

Broskvička (St, 13. 8. 2008 - 20:08)

Milane je vidět,že jsi opravdový odborník v oblasti sexu.Jak to tu tak pročítám(a ne jen toto téma),tak mám pocit,že o sexu nevím všechno a to jsem si celkem věřila..prostě je sex a sex.Plno rádoby borců si myslí,že sex je jen o pohlavním styku,o velikosti penisu a o délce soulože.Měla jsem opravdu moc chlapů,ale až po přečtení tvých příspěvků chci vyzkoušet různé praktiky.Už dříve mě to lákalo,ale ted je to síla.Cítím,že je to to,co potřebuji.Nemám problém otevřeně mluvit o sexu.Problém je najít správný protějšek a vše s ním vyzkoušet.Většinou ti chlapi na to nemaj.Klasika mě už neba...

PETRUŠKA (St, 13. 8. 2008 - 18:08)

neboj pokračování bude:o)

Kamil (Út, 12. 8. 2008 - 11:08)

Určitě se těším, pokračuj, prosím.

PETRUŠKA (Po, 11. 8. 2008 - 16:08)

super se těším a myslím že i ostatní:o)tak piš piš piš :o)

Milan (Ne, 10. 8. 2008 - 20:08)

:-) No tak děkuju :-) Každopádně budou přibývat kapitoly a všech způsobech vzrušování v rámci lehkého SM

PETRUŠKA (Pá, 8. 8. 2008 - 21:08)

super stránky jsi šikula:o) hezky napsané a naučné :o)

Milan (St, 6. 8. 2008 - 00:08)

Tak jsem něco sepsal...http://www.eroticke-pomucky.cz/bondage-spoutavani-a281.htm

see (Út, 15. 7. 2008 - 22:07)

souhlasím, že bondage je nádherná a vzrušující. Osobně jsem byl nejdéle svázán cca 3hod, ale snažím se přemluvit přítelkyni na nějaý delší experiment... Ona už si užila celou dlouhou noc...

Návštěvník (Po, 7. 7. 2008 - 19:07)

škoda to mě mrzí...děkuju...

Milan (Po, 7. 7. 2008 - 19:07)

Víš, mnoho let jsem organizoval srazy těchto lidí. Pořádal jsem i workshop, kde se vyučovalo bezpečné a krásné bondage s lektory. Provařil jsem se už dost. Odešel jsem z Erotic City a skoncoval jsem s touhle kapitolou. Na jejich stránkách jsou ještě moje povídky a návody (je tam i bondage) - ale je to mrtvé a už tam nikdy nic nenapíšu. Původně jsem si to chtěl všechno odnést i z webu, ale nemám potřebu se mstít - spíš je lituju. Teď si to píšu do compu a třeba to zase někam dám. Sem ale určitě ne. Bezvadnej web o bondáži má Lenka = http://www.lenkabd.comTam se můžeš i ledacos naučit. Já už exhibovat nemíním.

Návštěvník (Ne, 6. 7. 2008 - 19:07)

nevadí prosím prosím...nemysli si nejsem uchylačka či podobně jen jsem normální mladá holčina co o tom každou noc sní ...jen mě zajímají zážitky ze života jaký to je a jakej je to pocit..ani nevím jestli bych to chtěla zažít na vlastní kůži ale ta představa mě strašně vzrušuje tak mě to jen zajímá kdo to zažil tak jaký to je pocit...prosím neostíchej se je to přeci jen anonimní

Milan (Ne, 6. 7. 2008 - 19:07)

to by bylo na knihu :-)

Reklama

Přidat komentář