Reklama

Svazování partnera(ky)

Pepík (St, 7. 9. 2016 - 20:09)

Moje manželka je sadistická,dominantní mrcha-navíc silně žárlivá.Nedá se to vydržet.Dlouho přede mnou úspěšně tajila své úchylné zaměření,rozvedl bych se hned,ale máme dvě malé děti.Stupnuje se to.Je asi nemocná,když nedosáhne vyvrcholení bez toho,abych nebyl naprosto bezmocný a ovládaný.Vše musí mít pod kontrolou.Ani o tom nemohu napsat víc-mám strach že by se poznala a já to měl jěště horší.

Jenda (Po, 5. 9. 2016 - 17:09)

ono vlastně když nemůžeš...přesně tak, mě manželka jenom spoutá, nebo někde připoutá a pak mě nechá vlastnímu osudu, bohužel si se mnou nehraje a pokud mám být spoutaný jako žena, musím už přijít sám oblečený a připravený, jen jednou jsem se musel oblékat a ona se na mne dívala, to bylo poprvé .....

Lukáš (Út, 23. 8. 2016 - 23:08)

jsi svázaný přes hodinu a...ono vlastně když nemůžeš nic dělat, po chvíli boje se tím smíříš a jen ležíš nebo stojíš a čekáš až to skončí. já byl párkrát ve svěrací kazajce, s nohama od sebe a za paže připoutaný na posteli tak vím o čem píši

Dominik (Út, 23. 8. 2016 - 21:08)

Manželka mě pravidelně svazuje a mučí mi šulina tím, že mě honí a po vystříkání nepřestává honit. Udělal jsem se nejvíce 6x za sebou a to jsem sebou už škubal vší silou, ještě že moje prošení vždy pomůže. Nedokážu si představit kdyby mě takhle mučila ještě déle.Vždy se na to strašně moc těším i když vím, že to z příjemného prvního a druhého vystřiknutí začne být nepříjemné, ale ten pocit bezmoci je nádherný!

Byl (Pá, 19. 8. 2016 - 14:08)

….... seděl jsem na...jsi svázaný přes hodinu a vlastně ti to vůbec nevadilo.Bych se zbláznila,jen tak nečinně být svázaný a vlastně nic nemoct dělat.

Jenda (Čt, 18. 8. 2016 - 21:08)

….... seděl jsem na gauči vedle manželky a hrál si s nějakým provázkem. Různé uzlíky, očka smyčky. Vždy mě trochu lákalo svazování a tak když jsem viděl že má ruce u sebe, tak jsi ji je protáhl smyčkou, prohodil mezi zápěstími udělal uzlík a... Manželka na mě vyjela co dělám ať ji okamžitě rozvážu, já ji řekl že mi nemá upijet víno a odešl do kuchyně. Byla dost nepříjemná a bylo vidět že ji to dost vadí, tak jsem ji asi za 2min rozvázal, vynadala mi a šla pryč. Asi za čtrnáct dní jsme spolu byly na zahradě večer a ona sbírala prádlo ze sušáku. Já se kochal krajinou, bylo krásně. Pak jsem se potřeboval trochu protáhnout, tak jsem spojil ruce za zády abych se trochu propnul a protáhl. Najednou jsem ucítil že mi něco dala na ruce – smyčka, protažení utažení a měl jsem spoutané ruce, ještě se mnou trhla, aby mě dostala k tyči jak máme sušák na prádlo a tam přivázala druhý konec. Říkám ji co dělá a ona s jízlivým úsměvem abych jí prý neupíjel doma víno.Vzala košek s prádlem a šla domu. Čekal jsem že se hned vrátí – přišla za hodinu a půl. Naštěstí k nám na zahradu není až zas tak moc vidět, pár lidí po cestě přešlo, ale naštěstí nikdo známý a nikdo mě nepozoroval. Když přišla a rozvázala mě tak jen poznamenala „příště si se mnou nezahrávej, víš že vždycky prohraješ“ …....

Sandra (So, 13. 8. 2016 - 12:08)

Ahoj Jolo. Co je u Vás nového? My budeme mít od pondělí dovču. Tak si ji užijeme na chalupě na Šumavě. Tak pak písnu. Manžel bude za ženu celý týden. :-) Hezké léto všem dámám přeje Sandra.

Jitka (Út, 9. 8. 2016 - 17:08)

jaké jsou to stránky...pro...http://mistresstoy.tumblr.com/

Jana (Út, 9. 8. 2016 - 13:08)

Delší dobu toužím po...jaké jsou to stránky...pro inspiraci. :-)

Kamil (Po, 8. 8. 2016 - 19:08)

Delší dobu toužím po ponížení ,chodím na stránky o bondáži chlapů praktikovaném ženami.Ale moje partnerka můj zájem nesdílí.Bojím se,že se mi vysměje.Chtěl bych být ovládanou holkou v mužském těle.V postroji v pásu cudnosti...

Pavel (Čt, 4. 8. 2016 - 10:08)

Pokud máte ráda svého...Jani, Ty jsi mi úplně rozklepala kolena :) Nevěděl jsem, po čem toužím, až Ty jsi to tady napsala :) Až se mi to nechce věřit. Jestli Tě tohle naplňuje, tak jsi výjimečná. Nebo to děláš jen k vůli miláčka?

Josef (St, 3. 8. 2016 - 07:08)

Pokud máte ráda svého...Tohle doma praktikujete?

Jana (Út, 2. 8. 2016 - 11:08)

Pokud máte ráda svého partnera, konkrétně nejvíc z něj tu jeho báječnou věcičku mezi nohama, pak je tu pro vás tato možnost hry? Zavažte mu oči hedvábným šátkem, pak ho vysvlékejte, líbejte mu po cestě dolů bradavky a i hlavní hračku níže, kolem se celý scénář točí.. Přivažte mu lano kolem zápěstí, protáhněte kolem zad k druhému a uvažte i to tak, ba měl ruce upažené na svých bocích, mohl je dát pouze dozadu a dopředu si na něj nedošáhl.. Pak vezměte potravinářskou fólii a od noh směrem nahoru jej začněte pevně a pečlivě omotávat?. Ale jakmile se dostanete do střední partie, tak mu na penis protrhněte dírku do fólie, aby mu stál ve vodorovném směru? pokračujte přes jeho ruce u boků, přes prsa až ke krku a pokud by o to stál, můžete omotat i hlavu, ale musíte protrhávat dírky pro pusu a nos, aby se nedusil? Jakmile máte takto omotanou mumii, nasaďte mu roubík, protože si začnete hrát víc než by chtěl.. Vezměte si náplast si izolepu a od kotníků o omotejte až ke krku aby jste ho ještě víc zamumifikovala.. a opět si dejte pozor na to, aby z náplasti koukalo jenom jeho přirození.. Jakmile skončíte svou práci, dejte mu obojek, k němu vodítko a za jeho poskakování jej dotáhněte až k posteli, kde ho svalíte na záda a posunete doprostřed mezi peřiny. Protáhnete pod postelí dva delší provazy (nebo ještě lépe uvážete ke každé noze jeden provaz) a zajistíte ho k posteli za obojek a za kotníky tak, aby se nemohl zvednout ani otočit.. A pak mu sdělte tu radostnou novinu, že teď pro vás už není člověk ale jenom vibrátor a budete si jej ošukávat kdy chcete a jak dlouho chcete? naskočte na svého koníčka a užívejte si do okamžiku, než na něm poznáte, že se blíží k vrcholu.. přestaňte, sesedněte a kochejte se pohledem na nadrženého samečka, který by tolik chtěl a nemůže? nemůže a uvědomuje si bezmocnost svojí situace a padá do submise.. Můžete mu ještě pomoci tím, že jej zastelete i s hlavou a necháte tak o samotě tak 15 minut (dost na to, aby člověk zapochyboval o tom, zda tak nebude týden .-) a jste li hodná, tak si pořádně užijete se svým obandážovaným majetkem a dáte mu cíl vaší hry.. Pravda, v takové mumii lze být i přes noc, snadno se to čistí a máte z něj to nejdůležitější a můžete ho takto škádlit celou noc, ale to už nechám na vás..

Ja (Po, 1. 8. 2016 - 07:08)

Když to rochu upravím tak...Napiš tvoji úpravu je to fakt zajímavé a poníženě vzrušující. Používáte i pás cudnosti?

Karlička (Ne, 31. 7. 2016 - 16:07)

Jestliže máte automobil a...Když to rochu upravím tak to je super nápad :-) vyzkoušíme :-D

Jana (Ne, 31. 7. 2016 - 13:07)

Jestliže máte automobil a váš partner ocení vypjatou situaci v krásný podvečer, můžete mu jeho adrenalin pocuchat takto: Nasaďte mu masku, dejte roubík a přes celou hlavu mu přetáhněte dvojmo černé silonky, aby jste mu zamezila sundat masku, vyplivnout roubík vidět kolem masky štěrbinou.. Přes silonky mu na krk nasaďte obojek a zajistěte zámečkem. Do tašky si ze šatníku vyberte nějaké své vyloženě žensky erotické oblečení na jeho postavu. Spoutejte mu ruce za zády želízky a veďte jej do vozu, posaďte dozadu či strčte do kufru (dle vkusu..) a vyražte autem směrem k nejbližšímu lesu, kde je frekventovanější silnice. Někde zajeďte ke kraji, vytáhněte jej z auta a veďte asi 100m do lesa, kde mu zkontrolujete, zda má dírky pro klíčky v želízkách ze strany od prstů a může se sám odemknout klíčky. Nyní mu ruce přecvakněte za nějaký cca 10-15cm tlustý strom tak, aby jej měl mezi rukama a želízka za ním, a začněte jej svlékat až do naha, k nohám mu položte tašku tak, aby neviděl do ní a řekněte mu, že mu dáváte do ní jeho oblečení.. poté odejděte stranou a schovejte jeho svršky, vraťte se, trošku mu prošáhněte rozkrok, sundejte obojek a silonky, masku a sdělte mu, že mu dáváte do rukou klíček od pout, že tímto směrem dojde k silnici a dá se po ní směrem, kam budete pokračovat v jízdě a počkáte ho min. 500m daleko. Musí se sám osvobodit, obléct se a dojít PO CESTĚ! Tak aby jste ho viděla.. a to do časového limitu, jinak odjíždíte domů a necháte ho tak. Ujistěte ho, že pokud vyjde k autu z lesa a ne po silnici, tak ujedete pryč! Takto mu vtiskněte klíčky od pout do ruky, po cestě seberte jeho svršky, rychle nasedněte do auta a odjeďte na stanovené místo.. Po té, co se odemkne a srdce mu bude tlouct ve stresu, že mu ujedete či mu spadnou klíčky, zjistí obsah tašky a myslím že raději zvolí dámské šaty než nahotu .-)) bude ho to pokořovat i vzrušovat, auta jej budou sem tam míhat a strach z odhalení s ním udělá svoje.. Pokud vše stihne a nebude zkoušet fígle jak se vyhnout módní přehlídce po silnici, tak mu klidně ujíždějte aby musel běžet za vámi .-)) a doma jej krásně odměňte za poslušnost?

Lenka (St, 20. 7. 2016 - 20:07)

Nejlepší roubík je pro muže vagina a pro ženu :-)

Miky (Út, 19. 7. 2016 - 08:07)

Jo Lenko máš pravdu také někdy používáme

Lenka (Po, 18. 7. 2016 - 13:07)

Jaký roubík používáte?...kulička je super

Miky (Po, 18. 7. 2016 - 12:07)

Jaký roubík používáte? Já dámské kalhotky,tanga a lepicí pásku

Reklama

Přidat komentář