Reklama

Svazování partnera(ky)

Jirka (Ne, 13. 10. 2013 - 23:10)

Teď jsem si pročítal starší příspěvky, tak nejsem tentýž Jirka, co už tu psal, ani nevím, co tam psal. Tyto stránky jsem objevil nedávno. Užívejte si bondážičky, mějte se príma, Jirka dejme tomu 1 ;)

Jirka (So, 12. 10. 2013 - 13:10)

Nikdy jsem to nedělala a...Velice se pleteš Jitko, to že má někdo rád svazování ještě neznamená, že je úchyl :) Za druhé, když bondáži neholduješ, nerozumíš, či se Ti to nelíbí, tak na takové stránky nelez a už vůbec někoho neosočuj. Laskavě se hluboce zamysli nad sebou, nakolik jsi dokonalá, či svatá a raději pomlč ;) Měj se príma :)

deviant (So, 12. 10. 2013 - 11:10)

Nikdy jsem to nedělala a...A miluješ se po tmě,co? Spousta žen chce cítit při milování dominanci ze strany muže,tak co je špatného na tom,když si tak spolu hrají? S tebou musí být v posleli pěkná nuda. Nejsi ještě panna? Ani bych se moc nedivil.

Jitka (So, 12. 10. 2013 - 11:10)

Nikdy jsem to nedělala a dělat nebudu. Mám ráda v sexu volnost a přirozenost. Jste všichni úchylové, běžte se léčit. Než se stane neštěstí. Devianti!

Jirka (So, 12. 10. 2013 - 11:10)

Hledám muže do 30 let na...Ahoj, už jsi našla, nebo stále hledáš?

Anna (Út, 24. 9. 2013 - 21:09)

Hledám muže do 30 let na svazování.

Karel (Po, 23. 9. 2013 - 08:09)

Nenašla by se zde žena pro tyto praktiky?47letý pražák.

xantipa (So, 21. 9. 2013 - 12:09)

S přítelem si svazování...Co mu proboha děláš, kde jsou meze? Jinak muži jsou podle tohoto stále více rádi bezmocní a dívky zase stále dominantnější než předtím.

potvurka (So, 21. 9. 2013 - 11:09)

S přítelem si svazování opravdu užíváme. Miluje tu bezmoc muže, když si sním mohu dělat co chci (v rámci mezí samozřejmě :-)) a přítele to vzrušuje. Zde odkaz na super hračky pro inspiraci: http://www.sexshop-paradise.cz/kategorie/bondage-pouta/bondage

Jarmil (Ne, 28. 7. 2013 - 14:07)

Chtěl bych být na místě muže paní Joly... Závidím.

jola (Ne, 21. 7. 2013 - 14:07)

Nutné jsou samozřejmě časté kontroly spojené s tělesnou prohlídkou(správné umístění análního kolíku a kolíčků na bradavkách),různé povely např.: chůze na místě se zvedáním kolen, tanec na puštěnou hudbu,cvičení aerobiku,stání na špičkách díky vhodně zvolené délce řetězu,požadování vysvětlení znemožněné perfektní funkcí roubíku, takže tiché můůůf,tůůf a gmhhhhf neberu jako odpověd,atd. Neuposlechnutí příkazu nehrozí díky rákosce (po třetí ráně na zadek tancuje a cvičí jako Olga Šípková),nebo pohrůžka procházkou po vesnici fungují naprosto spolehlivě. Už jen přemístění z domu na místo trestu je velmi zábavné a pro něj značně ponižující až ostudné, neboť individuum cupitají na obojku v ženských šatech se opravdu jen tak nevidí a chlap v jarmikách je opravdu k popukání.Jejich pořízení je další výborný výchovný prostředek. Chovám se k němu jako k malému děcku, vyžádám si minimálně dvě velikosti,navlečení silonových ponožek , obutí jarmilek,osahám mu palce a musí se projít. Většinou v zakoupených cvičkách odchází za velmi pobavených pohledů prodavaček .Samozřejmě nic z toho by nebylo možné bez důvěry a souhlasu obou stran.

jola (Ne, 21. 7. 2013 - 13:07)

My (já) už jsme to dovedli k dokonalosti.Musí si obléknout to co určím, většinou růžovou podprsenku, krajkové body,lesklé silonky,růžové leginy capri,nabíranou sukni a oblíbené jarmilky.Pak kožený postroj , obojek a roubík,anální kolík, pouta na ruce a nohy a všechno spojit řetězy s visacímy zámky.Výsledkem je dokonalá karikatura manžílka, který může dělat jen deseticentimetrové krůčky a to co mu dovolíte vy,nebo řetez u obojku. Ideální je umístění do kotce. Tam si může přemýšlet ,proč byl včera s kumpány do noci v hospodě.

Subinka (Ne, 7. 2. 2016 - 19:02)

Tak nechtěl jsem tu utnout...Ja to mam uplne stejne, akorat opacne. Moc me vzrusuje, ze jsem Panova hracka, se kterou si muze delat, co chce. Dela mi radost plnit jeho prani a uspokojovat jeho sexualni touhy a chtic. A kdyz je nespokojeny, muze me potrestat. I to me moc vzrusuje. Byt plne v jeho moci. Vim, ze jsem jeho milovana otrokynka a ze se me nemuze nabazit. :-)

Tom (Ne, 7. 2. 2016 - 18:02)

Tak nechtěl jsem tu utnout...V paneláku to moc nejde no .

Jurda (Ne, 7. 2. 2016 - 00:02)

Tak nechtěl jsem tu utnout diskuzi. Svazování miluju a to co tady píšou přítomné dámy, je prostě nádherný. Ano, chlap je tady kvůli ženský, to je jeho bohyně a Paní, a pro její uspokojení udělá vše. Takovej životní styl mě uspokojuje, i když je pravda, že i já potřebuju pevnou ruku a zdokonalení ve výchově. Má královna je krásná, milá a jsem šťastný, že s ní můžu sdílet svý fantazie, jen by mi pomohlo, kdyby i u nás byla ta komora nebo klec, kde bych občas skončil svázaný, bezmocný a ponížený...

MilanXD (St, 17. 7. 2013 - 21:07)

Je škoda, že dnes těžko...Ne každý si může dovolit vyrobit doma BDSM nábytek - děti, tchýně a návštěvy jsou mrchy zvědavý. Pro tyto účely jsem kdysi vymyslel něco naprosto nenápadného.http://www.eroticke-pomucky.cz/bdsm-nabytek-furniture-stafle-a339.htm

Láďa (St, 17. 7. 2013 - 16:07)

Je škoda, že dnes těžko vidět ženu na pranýři. Kolega si prý takový kvazi-pranýř udělal v ložnici, aby mohl čas od času vytrestat svoji polovičku. Ale ne:) Pranýř ale vypadá jako reálný - historický. Pořízené fotky tak vypadají jako atrakce v historických městech a muzeích, až na to že ty holky jsou modelky, tedy skutečně sexy.

k (Pá, 22. 1. 2016 - 20:01)

Monížení-kurva

Jela (Čt, 11. 7. 2013 - 11:07)

Lákavá představa že...Tipuji. Zlechtal peříčkem?

Jurda (Čt, 21. 1. 2016 - 20:01)

Nabízím únos,...Jasně emile, ozvu se. To bude monížení... ;-)

Reklama

Přidat komentář