Reklama

Svazování partnera(ky)

Jana (Pá, 9. 1. 2015 - 10:01)

Nám se jednou stalo, že při našich svazovacích hrátkách u nás zazvonila moje kamarádka, že jde na chvíli na kafe. Jelikož už byla za dveřmi, nemohla jsem říct, že jí dovnitř nepustím. Ještě by si myslela, že tam někoho mám, když jsem vdaná. Stihla jsem akorád zavřít dveře do ložnice. Návštěva trvala asi tak dvě hodiny, manžel zatím "užíval" v ložnici svázanej s roubíkem, kolíčky na bradavkach a na kulkách...:-)No dneska se tomu už smějeme, ale tehdy by to byl asi šok. Ale stačí, když je v poutech a bezmocnej, se o návštěvě zmínit, vzít do ruky telefon a zavolat kamarádce a snaží se, líže nebo třeba uklízí jak může. :-)

Jola (Čt, 8. 1. 2015 - 10:01)

Já plně souhlasím s Janou. Trest za nesplnění nebo špatné provedení uložených úkolů je kromě výprasku zákaz oblíbených činností. On to vlastně není zákaz , jen ho prostě nezbavím pout a ponižujícího oblečku , takže může sice dělat krátké krůčky , ale jen na délku řetězu od obojku. Ruce má spoutané za zády (novinka je spoutání i loktů) a tiché huhlání vycházející zpod červené koule vsazené do úst, pevně utažené kolem celé hlavy soustavou řemenů je jediná reakce na oznámení , že na fotbal do hospody může jít, vždyť mu v tom nikdo nabrání a na důkaz svého tvrzení mu odepnu řetěz od obojku. Pak ho začnu strkat ke dveřím , což vzbuzuje další paniku , protože ví že v rámci recese jsem schopná ho do té hospody dotáhnout i násilím. Takže když se mi naoko vysmekne a začne cupitat ode dveří až se mu natřásá sukýnka , jarmilky kmitají, co jim řetěz dovolí a zvonek na obojku vyzvání na celé kolo, tak se opravdu bavím.Navíc díky rukám zamčeným k opasku držícím na svém místě anální kolík (no spíš kůl), nedosáhne na kliku dveří na druhé straně místnosti,tak je opravdu vydán na milost a nemilost mým rozmarům. A svazek klíčů od zámků jeho pout položený na polici, kam se může sice koukat , ale nemůže si pro něj sáhnout je spolu s představou , že ho takhle vymóděného budu vodit někde na veřejnosti velice účinný trest.

Jana (Po, 5. 1. 2015 - 14:01)

No my 12 let, ale vídávali jsme se i před tím. No tak my bydlíme na vesnici v bytovce, tak proto i ten roubík...:-D No tak ten můj má rád když jsem v kůži - kožená podprsenka a kalhotky nebo kožená sukně s kombinací bílé košile či halenky. S bičíkem v ruce, pak dělá co mi na očích vidí, pokud se mi to nelíbí, tak přijde trest a už si dává pozor. :-) To pak taky může být místo hokeje nebo hospody svázanej do kozelce...email bych sem asi nedávala, nebot souhlasím s Tebou. :-)

Hanka (Ne, 4. 1. 2015 - 22:01)

Miluje tu bezmoc a já zase...my jsme spolu 15 let a máme děti tak nějak to tajíme jak se dá ždycky když jsou u babiček a vše pečlivě zamykáme.Byl by to strašný trapas .ale ono to jinak a mám ni nejde klasický sex zevšední je lepší si říct na rovinu jaké má kdo chutě.Manžela zase vzrušuje když jsme třeba v bazénu kam chodíme na Moravě když mám úplně vykrojen předek plavek a neusí to být tanga ale prostě lidi jak mě pozorují to že jssem vyholená je samozřejmostí já zase tu dominaci dobrou krásně se stebou píše dala bych ti email ale přihlásí se sem polovina honičů tak nevím jak.

Jana (Ne, 4. 1. 2015 - 19:01)

ty se opravdu vyznáš...Miluje tu bezmoc a já zase tu ložnicovou dominanci. Obyčejný sex po létech už není ono a občas si takle hrát je fajn zpestření. A hlavně je pěkně nadrženej, což je pro mě dobrý....

Hanka (Ne, 4. 1. 2015 - 19:01)

No tak až budu mít taky...ty se opravdu vyznáš kloubouk dolů co ten tvůj má to rád

Jana (Ne, 4. 1. 2015 - 19:01)

máš ho radši svázaného...No tak až budu mít taky připínací penis, tak si ho svážu, aby ležel na břiše, pod něj pár polštářů, aby měl prdku hezky vystrčenou....taky dobré je když je svázaný do kozelce, pevně, pak je oddalování orgasmu pro mě zábava, třeba o reklamě, pak ho nechat zase vycukat, sundat pár kolíčků bičíkem...

Hanka (Ne, 4. 1. 2015 - 17:01)

No to je fakt. :-) Ale tak...máš ho radši svázaného na záda ,nebo když tileží na břichu s roztaženýma nohama.Mrskáš ho na zadek nebo si ho vychutnáváš s odalováním orgasmu .Ten kolík je taky super jen sem ho nějak přeskočila a šla jsem rovnou na věc ale s tím se v práci asi chlap nepochlubí že se nechá od manželky znásilnovat do zadečku

Jana (Ne, 4. 1. 2015 - 14:01)

Každý si myslí jak chlap...No to je fakt. :-) Ale tak ono na posteli je to i praktický, aby ten svázaný byl chlap, nejlépe do x, pak se na něm dá pěkně rajtovat. Jen bychom potřebovali lepší postel a nebo ty kožená pouta na ruce a nohy. Připínací penis zatím nemáme, ale ráda bych ho měla. Anální kolík jo. Roubík máme, ale nodoporučuji silikonovou kuličku, ta pro chlapa není, nevydrží to dlouho na kousnutí se rozpadá časem, stejně nejlepší jsou kalhotky a ovázat kolem hlavy do kola páskou.....

Hanka (Ne, 4. 1. 2015 - 12:01)

Tak to je u nás stejný, to...Každý si myslí jak chlap je dominantní a koukám ,že je to všude stejný ja toho svého mám taky rada svázaného k postely .robík zatímnemáme ,ale škrabošku přes oči ano a kolíčky ty má všude .K vánocům jsem si pro něj ,nebo pro své potěšení nadělila připínací penis obostraný.Když jsem mu sundala škrabošku z očí na ten jeho výraz nezapomenu strach vzrušení.Po 3 minutáchzadek nastavoval sám a krásně se udělal .

Jana (Ne, 4. 1. 2015 - 11:01)

zkoušeliale není to ono...Tak to je u nás stejný, to já se zase odvázatumím a ta jeho bezmoc mě vzrušuje, jeho ta submise, neschopnost ovlivnit děj taky, ideální je páska přes oči, někdy i roubík, kvůli sousedům a třeba kolíčky na prádlo...nebo takové lochtací pírko...:-D

Alena (Pá, 2. 1. 2015 - 20:01)

Zkoušeli jste se někdy i...zkoušeliale není to ono neumí se odvázat to je o pocitech kdo s rád podřizuje a kdochce být ten dominantní.

Jana (Pá, 2. 1. 2015 - 20:01)

Kotec je velký asi 3x3 metry...Zkoušeli jste se někdy i prohodit u svazování?

jirka (Pá, 2. 1. 2015 - 17:01)

já miláčka taky svazuji k...Tak to vydrzi dost dlouho.

Alena (Pá, 2. 1. 2015 - 16:01)

já miláčka taky svazuji k postely za ruce a nohy koušu ho a drápu a hraji si s jehovarlaty a penisem pak si osedlám a vždy v nellpším přestanu vydrží to tak max hodinu a pak se udělá

JITKA (Pá, 2. 1. 2015 - 14:01)

já toho mýho taky občas...svazat a kde jsou hanice sexu a bdsm pak už je to jen ponižování

karel (So, 27. 12. 2014 - 20:12)

já toho mýho taky občas...nechal bych se taky svázat

Hana (So, 27. 12. 2014 - 20:12)

Tak to jsi kamilo větší...já toho mýho taky občas svážu k postely za ruce .Je pěkně nadrženej mám ráda když si s ním můžu tahle hrát .Jednou jsem ho takhle nechala až do rána.Chtěl čůrat poprvé v životě jsem mu ho držela jak malému klukovi,dokázal to.Jen do prdelky se mu bojím něco strčit,ale mám strach ,abych mu nějak nenarušila jeho ego.,nebo se mu to nezačalo ještě líbyt.

Julča (Pá, 19. 12. 2014 - 08:12)

Já si občas partnera pevně...Tak to jsi kamilo větší potvora než já.Nechat chudáčka nadrženého a svázaného do rána,to je děs.Chudáček se nemůže ani vyhonit,to bych mu neudělala.

draco (Pá, 19. 12. 2014 - 08:12)

Partnera jsem jednou zničila...Naopak tohle vubec není špatný.

Reklama

Přidat komentář