Reklama

držení penisu při čůrání

! (Po, 11. 7. 2011 - 20:07)

To já zase četl v Nymburce na nádraží: Nad Nymburkem táhnou mraky, vyser se a táhni taky!

! (Po, 11. 7. 2011 - 13:07)

Za doby hluboké totality jsem zaznamenal na pánském WC na nádraží v Litoměřicích nápis: "Soudruzi, pouze zde to pevně držíte v rukou."

!! (Po, 11. 7. 2011 - 11:07)

Jé holky nechcete mě taky podržet pinďoura? Hezky dlouho by jste si toho užily, než protlačím prostatu, tak to dýl trvá!

Pata (Po, 11. 7. 2011 - 08:07)

Mamželka mi ho drži pří chcani pevně ze spodu tak že zmačkne močovou trubici a až je to hodně stlačené tak ji pusti a to je střik i 3 metry nekdy to i mšříme kolik jsem dochcal čau Zuza a Pata

Královnopiss (So, 25. 6. 2011 - 00:06)

jojo,možná jo :))tak mi pošli prosím.

caja (Pá, 24. 6. 2011 - 21:06)

taky sbíram videa kde se močí [email protected]

Za vlády presid (Út, 24. 5. 2011 - 21:05)

Na nádvoří Pražského hradu se objevil ve sněhu nápis močí: "Novotný je vůl." President dal úkol STB, aby vyšetřila, kdo je autorem. Po týdnu dostal hlášení: "Moč je Lenártova a rukopis je vaší paní."

JohnKey (Út, 24. 5. 2011 - 20:05)

Ahoj,Muzu tez nejake videojakcuras [email protected] dik

Pepa (Po, 23. 5. 2011 - 14:05)

Tak já se musím přiznat, že se hodně líbí, když holky čůrají ve stoje, třeba ve sprše. A nebo když venku čůrají ve stoje pomocí těch různých papírových nástavců, u nás se to myslím ani neprodává, ale v zahraničí jsou občas na festivalech i pisoáry pro holky. Dá se to najít na googlu a už ty fotky mě dost vzrušují. Takže mě asi nebere klasický piss, když dva čůrají po sobě, ale holky, co čůrají ve stoje.

Královnapiss (Po, 23. 5. 2011 - 13:05)

A poslala bys mi nejaké...jojo,možná jo :))

1,25646E+14 (Ne, 22. 5. 2011 - 16:05)

drz brouku drz

Koczicka (Pá, 20. 5. 2011 - 22:05)

Ano, občas si to zkusím. A musím říct, že to ve mně jen opět zvýšilo míru závisti, protože je to skvělá zábava...bohužel, tohleto my neumíme..:/

Ahojky (Pá, 20. 5. 2011 - 20:05)

Jsem unešená z toho co tady...A poslala bys mi nejaké video jak čuráš nebo masturbuješ? napiš mi na [email protected],domluvíme se.

Královna piSs (Pá, 20. 5. 2011 - 14:05)

A k tomu čurání ve vaně.Moje dítě taky každý večer řekne: "Mami dívej,já budu čůrat" tak já se zasměju,chytnu mu pindíka a oba se smějeme.Mám ráda když se spolu koupeme.Je zábavné sledovat ho jak se vždycky vyčurá.Moje mladší holčička si vždycky dělá srandu tím že když mi řekne že se vyčurá,stoupne si a vymočí se všema způsoby :).Tady jsou nějaké příklady: Čurká ve stoje,nebo do vzduchu,a nebo jí také dovolím aby mohla močit do nádobky.A to dělá i když není ve vaně a není doma partner a ani její 7-mi letý bratr.Řekne: "Mamí,já se vyčůram,dej mi skleniču,vyčůram se do ní"Tak já jí dám nějakou sklenici od okurek a smějeme se když vidím jak vždycky ukápne vedle a nebo koliki je toho schopná dát ze sebe ven.

Královna piSs (Pá, 20. 5. 2011 - 14:05)

Jsem unešená z toho co tady píšete.Jistě,taky to děláme ale jenom někdy protože si víc užíváme análního a orálního,ale vždycky se mi potom chce na záchod a on řekne ať to udělam tady,tak já se opřu o zeď,nohy dám do vzduchu a už to teče.Teče to na partnera a ten mi říká jak jsem úžasná,krásná atd...A nebo taky když jsem sama doma bez partnera tak natáčím videa.Třeba jak močím do sklenice,jak masturbuji,a taky třeba jak močím do vzduchu.A chci se zeptat,čuráte do vany?Já vždycky!Hrozně mě to baví.A děti taky močí do vany.Budu pokračovat.

Yossarian (Pá, 22. 4. 2011 - 07:04)

Ondro, já tě ho podržím a až se vyčůráš tak tě ho utrhnu, ty hajzle.A pro Anonyma. Já říkám: Chčij ty magore.Stačí?

Vodnářka (Čt, 21. 4. 2011 - 23:04)

Ktera z vas rika partnerovi...Třeba ta Tvoje?

Anonym (Čt, 21. 4. 2011 - 23:04)

Ktera z vas rika partnerovi jako malemu diteti: ,,Udělej lulu!'' nebo ,,Čííí!''?

Ondra (Út, 19. 4. 2011 - 21:04)

Nevím proč třeba se najde

Ondro (Út, 19. 4. 2011 - 21:04)

No mě by zajímalo zda by se...dej si oraz

Reklama

Přidat komentář