Reklama

držení penisu při čůrání

Filipova (Ne, 8. 3. 2009 - 00:03)

No to nevím,tvýho ťampucha jsem čůrat neviděla,ale tak je hlavně vtipnej,takže při čůrání.....

Filip (Ne, 8. 3. 2009 - 00:03)

Proč?Přijde ti nechutný můj ťampínek když čůrá?

Filipova (Ne, 8. 3. 2009 - 00:03)

Já bych ti ho taky nedržela.

Filip (Ne, 8. 3. 2009 - 00:03)

Čůrám rád sám

Sisinka (Ne, 2. 9. 2012 - 18:09)

My to s přítelem taky venku příležitostně děláme, rozepnu mu poklopec, přidržím penis, cítím jak prochází moč močovou trubicí, je to velmi intimní, přítel má moc rád, když mu olížu poslední kapky moči, je z toho pak celý bez sebe. Souhlas s Radkou, často se při močení děsně usere. Ale venku mi to nepřijde nějak odpudivé.

. (Ne, 2. 9. 2012 - 16:09)

Nechcete mě ho taky některá podržet pinďoura? Prosil bych dát vyčůrat, oklepat, otřít, dát na hlavičku pusinku a pěkně uložit zpět! Prosím, prosím!

Jirka (Ne, 2. 9. 2012 - 13:09)

Přítelkyně mi taky držela, nejlepší na tom je, že mi ho tak ohrnula a napnula, že se mi čůrat rozhodně nechtělo.

zdendula43 (Ne, 2. 9. 2012 - 10:09)

Ahoj, mne také velmi...Máš.li zájem na toto téma si psát,tak mi napiš na:pardubá[email protected],budu moc a moc rád.

jana (Ne, 2. 9. 2012 - 10:09)

moje dívka občas mě ho... Mně se to také líbí ,když mohu penis držet a muj kluk mi drží před pipinkou při čůrání ruku,kterou počůrám!

garcinia (Ne, 22. 7. 2012 - 00:07)

Prosím když jsem byl...Ahoj, mne také velmi vzrušuje piss (aktivně i pasivně) a to jsem již starší chlap (60).

marian (Čt, 5. 4. 2012 - 08:04)

Rada sice nic moc ale děkuji...Vojta, je celkom prirodzené, že ťa "vykonávanie potreby" iného vzruší, je to druh sexuálneho spôsobu - piss, takže žiadná tragédia sa nekoná. Pri spoločných toaletách navštív kabinku a máš po probléme... Ja osobne to mám tiež rád !!!

Bořek (Čt, 5. 4. 2012 - 00:04)

Co jsou lapličky? :D

Tomáš (St, 4. 4. 2012 - 14:04)

Když jdeme s ženou na...No tak to že žena čurá ve stoje jsem ještě neviděl ale jsme s jsem v tom na stéjno. Taky mi ho partnerka chytne přetáhne a už to jede a když jsem někde na horách mezi stromama tak si třeba i zašukáme. Už mi při čůrání pomáhala dostkrát ale ještě me nikdy nenapadlo co bych pro ni tak mohl udělat. Roztáhnou pysky ?? Je to ženám taky příjemné?? Ozvěte se chci to vědět jestli by o to měla zájem partnerka.

Vojta (St, 4. 4. 2012 - 14:04)

Vojto myslim ze to neni u...Rada sice nic moc ale děkuji za pochopení hned po tom co jsem to odeslal mi došlo že v tom všichni jen budou vidět že jsem na malé děti ale to NE. Jen se mi postaví když vidím někoho čůrat-kakat a ani nevíte co je to za hrůzu ve škole když jdu na záchod tak musím stá u zdi aby nikdo neviděl že mi kvuli němu stojí. Ano opravdu se mi to děje i u mužů a nevím co s tím.

Slavomir (Út, 3. 4. 2012 - 21:04)

Nemusíte si ho držať, to nie je povinné...

Vojta (Po, 2. 4. 2012 - 21:04)

Prosím když jsem byl menší tak mě rodiče zvedali abych se mohl v pohodě řeba i venku vykakat ne nepišpiňil oblečení a vždycky mě to vzrušovalo. Vždycky jsem si chtěl vyzkoušet jaké to je když vám při čůrání někdo drží penis a strašně mě vzrušilo když jsem šel se sestřenicí(6 let) do lesíka na procházku a ona po mě chtěla abych jí zvednu a celkově mě vzrušuje když malé dětí čůrají je to uchylka? Prostě se mi to líbí a když mužu tak se snažím se koukat třeba že nenápadně.Když jsem sestřenku zvedl o ona kakala tak jsem dokonce ejakoloval do svých kalhotek a asi 10 minut jsem měl erekci.Nemám skolony jim to tam strkaj jen mě to strašně vzrušuje.

BadGuySendy1 (So, 29. 1. 2022 - 19:01)

Ja to mám tak isto, lenže nie so sesternicou ale nevlastnou sestrou, tiež má 6r, a pritom,ako sme sa v lese prechádzali,sa moja nevlastná sestra chcela vycikať. Stiahol som jej nohavičky, chytil som ju, a držal som ju pritom ako cikala na strom. Keď sa vycikala, mne stál penis,a vystriekal som sa jej do nohavičiek.

Honza (Pá, 6. 1. 2012 - 12:01)

Když jdeme s ženou na procházku a chytne ně čůrání a je to na intimnim místě kde to nikdo nevidí tak mi ho chytne mám ho 18x5 v klidu přetáhne předkožku a krásně se vymočím na zem pak mi papirovým ubrouskem otře žaluda párkrát ho ještě přetáhne předkožkou a je to.Často se stane že se postaví tak mi ho i vyhoni a jestli je to bezpečné misto tak se stalo že jsme si i zašukaliA když se chce ji čurat tak ji taky roztahnu pysky naučila se čůrat ve stoje a krásně ji to jde a čůra daleko Honza a Marta

arek (Út, 12. 7. 2011 - 23:07)

Pry na d zachody v Anglii aspon v Tmavomodrem svete je napis nad pisoary "mirte presne" to je neco jako anglicani sou uchylni na ty sve travniky :D

arek (Út, 12. 7. 2011 - 23:07)

Pry na d zachody v Anglii aspon v Tmavomodrem svete je napis nad pisoary "mirte presne" to je neco jako anglicani sou uchylni na ty sve travniky :D

Reklama

Přidat komentář