Reklama

Výtěry z moč.trubice u muže

Tomas (Po, 18. 3. 2013 - 20:03)

Neprijemny jako krava a posleze neskutecne paleni pri moceni... nejhorsi co sem zazil..

bono (Út, 29. 1. 2013 - 22:01)

Tak vcera jsem mel vyter z...nazdar za ako dlho to preslo?Mne to robili dnes a myslel som, ze odpadnem.Doteraz sa mi tazko moci s velkymi pichavymi bolestami.

zde (So, 26. 1. 2013 - 12:01)

Moje manželka má stejný problém gynekolog jí tam našel bakterii přesto že nestřídá partnery.

(Út, 8. 1. 2013 - 16:01)

tak jsem tam byl opět,...další mastipéro......ha ha ha

Ondra (Út, 8. 1. 2013 - 16:01)

tak jsem tam byl opět, podruhé už to nebylo tak zlé, dokonce se mě to i líbilo, bylo to takové, vzrušující.

Ondra (St, 2. 1. 2013 - 16:01)

Přehodnotil jsem, co znamená slovo "nepříjmné" vyšetřní.Urea stěr bych přirovnal k solnému zásypu dané partie...Nicméně to pravé maso je teprve každé močení. Dnes jsem to postoupil a doufam, že naposled ....

Lana (Po, 16. 11. 2009 - 18:11)

Dovolím si napsat za svého manžela,který také díky mé opakové infekci močového měchýře musel podstoupit NĚKOLIKRÁT toto vyšetření.Říkal mi,že je to dost nepříjemné,ale vydržet se to dá.Bolelo ho při prvním močení po výtěru,ty další už byly celkem bez potíží.Chce to hodně pít a tím pádem i hodně močit. Našli mu E.colli a on byl tou příčinou proč jsem stále marodila.neměl žádné potíže a dokonce i vyš.moči bylo negativní.V jeden den mu udělali jak moč tak výtěr a moč byla neg. a výtěr pos. No a pak se v tom vyznej.....

Michal (Po, 16. 11. 2009 - 15:11)

Byl jsem na výtěru z močové trubice a bylo to opravdu bolestive. Ale... jde o kratkodobou bolest! Strcili mi tam tenkou tycinku s jakoby valeckem nakonci. Strcili a vysunuli. Zabolelo to pekelne, ale opravdu jen kratce. Bohuzel pak moceni bylo extremne neprijemne a mel jsem misty pocit, ze mi mozek vydava signal nemocit, jen aby se vyhnul te bolesti podobne asi tomu, jakoby jste meli penisem dostat ven par ziletek... Ted me ceka punkce prostaty a tim padem si uzije i muj zadek, aby nezavidel... :(

Honza (St, 11. 11. 2009 - 21:11)

Dneska jsem prodělal výtěr z močové trubice. Bylo to něco šíleného (a to si myslím, že vydržím docela dost)Do penisu mi zavedl něco podobného jako jsou vatové tamponky na tyčince,které se používají na čištění uší. Strčil mi to tam celé (délka cca 10 cm) malem jsem padl bolestí, ale potom to bylo OK, do doby, než jsem šel poprvé na WC. Měl jsem pocit, že čůrám rozbitou sklenici. Opravdu dost nepříjemná bolest.Od té doby jsem byl na WC ještě 2x a ta samá bolest. Jen se tiše modlím, aby to do rána bylo lepší, nedokážu si představit jít močit třeba v práci...Nevím, jestli se někde stala chyba, že tady jiní píšou, že to bylo snesitelné.

markéta (Pá, 15. 5. 2020 - 18:05)

Honzo: přešla ta bolest poté při močení? Manžel na tom dnes byl a nemůže vůbec na záchod. Tak se o něj bojím.

Matt (Út, 19. 5. 2020 - 15:05)

Uz asi neskoro, ale pre buducnost: nech pije vela tekutin (rozriedi sa moc) a nech moci do vody (nech si napusti trochu vanu, prip. do nejakeho lavora a pod). Sice to bude stale citit, ale je to o dost znesitelnejsie. Najhorsi je zaciatok, potom ked ide prud, je to trosku lepsie. Mne pomohol aj urologicky caj. Prakticky na druhy den na obed som mohol mocit normalne na toalete (sice som stale daco citil, ale to uz bolo fakt malo).

Lada (So, 26. 9. 2009 - 14:09)

Ahoj všem,mám dotaz.Léčím se...Ahoj me to delali.Je to neprijemne ale vydrzet se to da.Za chvili jsem byl pryc.Niceho at se neboji.

L (Pá, 7. 12. 2012 - 15:12)

Tak vcera jsem mel vyter z moc. trubice a vsichni kdo tu pisou ze je to v pohode a mit to boli nez injekce tak ani nahodou! Zavede se takovy jakoby kartacek 2-3cm jak se tady pise, ale teda pali to jako cert a jeste dneska se nemuzu poradne vycurat aniz bych necitil bodavou bolest. Snad zitra uz to bude v pohode. Podruhe uz me na to nikdo nepresvedci

Luke (Čt, 11. 10. 2012 - 10:10)

Tak..pálelo to jak k***a. O bolesti se mluvit nedá. Rozhodně to nebolí, ale pálí to teda pekelně. Doufám, že bude vše negativní, protože znovu to podstupovat rozhodně nechci.

Luke (St, 10. 10. 2012 - 15:10)

Výborně, děkuji moc za informaci. Hned jsem klidnější :)

O. (St, 10. 10. 2012 - 13:10)

dela s to v klidu samozrejme a nic to neni...

Luke (St, 10. 10. 2012 - 12:10)

Dobrý den,mám jít zítra na výtěr z močové trubice. Doktorka říkala, že to jen zašimrá pár vteřin. Po přečtení ale téhle diskuze mi to zase tak v klidu nepřijde. Dělá se stěr z penisu v klidu nebo ve ztopořeném stavu? Doufám že v klidu! :)

K. (Po, 27. 8. 2012 - 09:08)

Dobrý den,přítel má jít na výtěr z močové trubice kvuli chlamidiím tak bych chtěla narovinu vědět jak je to bolestivé?Četla sem že se to zavádí 2-4 cm do moč. trubice,takž to asi nic příjemného a nebolestivého nebude,že?

Eva Syrovátková (St, 8. 8. 2012 - 08:08)

Bolí i odběr u žen?? Čeká mě to. Díky.

M. (Po, 30. 4. 2012 - 09:04)

Dobrý den, nestrašte prosím ostatní před vyšetřením! Mám za sebou dva stěry, odběr tyčinkami s vatou - podobné jako ty do uší z drogerie. Zasune se (ani ne) po délku žaludu, bolest je snesitelná, měl jsem větší strach. Pokud jste strašpytlíci, potom před vyšetřením Algifen kapky a po vyšetření Mesocain uretrální gel. Při pozdějším močení jen pálení.

Reklama

Přidat komentář