Reklama

Výtěry z moč.trubice u muže

P. (St, 29. 2. 2012 - 11:02)

Já sem byl dneska, 2 hodiny...já už jsem 5 dní po stěrech a pořád to při močení šíleně bolí. První den jsem dokonce volal doktorce že to nejde se vyčurat(neskutečná bolest)Předepsala mi myzokain, který si zavádím před močením,ale i tak je to brutal. Sice ted po 5 dnech je to o krapet lepší,ale už aby to bylo dobré.P.S. a co je nejhorší je to, že doktorka neví jestli se jí nějaký stěr povedl vzít:-(

Chuck (Út, 14. 2. 2012 - 08:02)

Ahoj všem,mám...Já sem byl dneska, 2 hodiny dozadu, samo o sobě to bolí docela intenzivně, ale tak malou chvíli, že to nestojí ani za řeč, problém je až potom, močení je pak docela zážitek, radím dát si něco od bolesti tak půl hoďky předem

saturnin (St, 20. 4. 2011 - 17:04)

nejlepší je si ho po výtěru vyhonit,TO JE JÍZDA!!!DOPORUČUJU!!!

j (Pá, 15. 4. 2011 - 15:04)

Výtěr je dost nepříjemnej, ale močení po tom ještě horší.

M. (Po, 4. 4. 2011 - 01:04)

dnes som mal vyter z mocovej...Ahojte, tiez ma to zrejme caka. Cim ten vyter robia? Je len jeden, ci robia ich viac naraz? Robi sa to nejakym tamponom, alebo tou drotenou sluckou? Ako dlho to trva? Sposobia i krvacanie? VdakaM.

mocova trubica (Pá, 1. 4. 2011 - 14:04)

dnes som mal vyter z mocovej trubice a hned 3 x ten posledni bolel ze sa mi uz nohy podlamovali a ani neviem ako som z ordinacie vystartoval. Inekcia je oproti tomu ako ked si pichnete triesku do prstu.horsie je ze sa neda mocit palenie a rezanie dufam ze to skoro prejde

Pavel (Ne, 23. 1. 2011 - 19:01)

Ahoj všem,mám...Výtěr z močové trubice je nepřijemný, avšak ne nijak bolestivý nechá se to vydržet, to spíše potom při močení je znát pálení v močové trubici. Ale to za chvíli také přestane.

Martin (Čt, 6. 1. 2011 - 17:01)

Ahoj, mě to nejspíš taky...Ahoj, mam už nějakou dobu vyrážku na žaludu. Nejdřív jsem to léčil Kanestenem, pak Pimafucortem a i když bylo vidět nějaké zlepšení stavu, po měsíci stále něco zůstalo. Zřejmě mě nemine výtěr penisu. Chci se zeptat, zda si ho mohu udělat sám doma, třeba ráno, a odnest ho doktorce. Nechci, aby mi ho dělala ona. řijde mi to jako menší zlo :-). Díky.

Karel (St, 17. 9. 2008 - 08:09)

pro Júlinu: no právě v těch bordelech jsou ty jejich manželky. Zkrátka jsou to mrchy. Hodí to na chlapa a potom mu tvrdí, že je nakazil on a všude pak kecají, že jim "starej" zahejbá, že je nakazil a dělají z nás debila.

Júlina (Út, 16. 9. 2008 - 23:09)

Kadle!Myslím,že v 90% je to naopak při dnešním stavu,kdy jsou bordely na každém rohu.Nojo a v těch 10% jsou to možná pak ty případy,kdy ženy přestanou se svým mužem spát,protože by se od něj reinfikovaly a zkrátka se mu to bojí říct,protože chlapi jsou jak malí haranti a natruc a na oplátku utíkají do hanbince,odkud přitáhnou,když už,tak rovnou syfla.

Karel (Út, 16. 9. 2008 - 06:09)

Proč se neléčí i partner? Protože ženský jsou pěkný mrchy, něco si zatáhnou do díry někde bokem a pak to svádí na partnera. Běda když je to obráceně, to se můžou posrat.

Júlina (Po, 15. 9. 2008 - 23:09)

Všichni kanci by na něj měli chodit a to povinně-obdoba gynekologických prohlídek,nějak mi to už roky neštymuluje,co je platné,že chodí ženy na pravidelné prohlídky,když chlap ne?To on se musí nějaký průser vždycky dostat do ženy,zjistit a teprv ak léčit,ještě by mě zajímalo kolik doktorů zároveň léčí automaticky i partnera,vsázím se,že na to kolikrát tu ženu ani neupozorní a zamilovanou,nebo tupou ženskou to zkrátka netrkne.

pro dnešního an (Po, 15. 9. 2008 - 19:09)

Prosím,zjisti si něco o ženské anatomii a pak tu hrubě urážej.

Pavel (Po, 15. 9. 2008 - 11:09)

Já byl na výtěru z moč. trubice minulý týden. Bylo to v mikrobiologické laboratoři na křesle jako "koza". Pořádnej trapas nastal když přišla doktorka, představila se s tím, že se asi známe. Byla to bývalá spolužačka. Já zrudnul jak rajče ale má druhá hlavička ne. Ona to brala úplně v pohodě, jako kdyby dělala výtěr třeba z ucha. Trvalo to chvilku a bylo to cca ěcm z trubice. Nic moc ale jde to. Nakonec mě řekla, že se spoustě chlapům postaví a že je to normální. Bylo by prý horší pokud by se nepostavil.

__utma=48467763 (Po, 15. 9. 2008 - 11:09)

píčo strcim ti do diry kterou curas .. drat a uvidime jestli budes mit furt tyhle feministicky kecy

Návštěvník (Po, 15. 9. 2008 - 11:09)

no ty si asi vylizana krava zkus si chodit na vytery kdy ti do dirky kterou curas strkaj drat ... ty dilino.... to je rozdil kdyz ti to strkaj do diry kterou mas uzpusobenou pro souloz .... to je trochu neco jineho debile

kkkkkk (Po, 16. 6. 2008 - 17:06)

abyste se neposrali chlapi! zensky taky chodej na vysetreni a Vy, kdyz nekam jdete, tak se z toho skoro po...fakt des

Tomas (Po, 16. 6. 2008 - 17:06)

No nevim jakeho mate urologa, ale ten muj pak musi byt poradnej tvrdak. Dnaes jsem byl na vyterech z mocove trubice a byla to nesnesitelna bolest a to mocení ted stoji vazne za to, no doufam, ze to brzy prejde

Muna (Čt, 17. 4. 2008 - 07:04)

Bylo by jedině rozumné,kdyby i muži docházeli min.jedenkrát ročně na tyto výtěry,stejně jako ženy na gynek.vyšetření.Ovšem,nevím,kolik z nich by k tomu sebralo odvahu,zvláště pokud se více-méně častěji někde zapomene a říká si-snad to bude dobrý..

Petr (Čt, 17. 4. 2008 - 00:04)

Vyter z uretry u muze>samotny vyter bolestivy neni, jen neprijemny. Bolestive je ovsem nasledujici moceni a bolest pri moceni muze trvat i nekolik dni (2-3 dny). Dobre je pit velke mnozstvi urologickeho caje, moc zmeni slozeni a uz to pak tolik neboli.

Reklama

Přidat komentář