Reklama

Cervikální dystonie

mária (Čt, 6. 7. 2017 - 21:07)

A ty jsi krava blba.Proč mi nadáváš vždyt mě ani neznáš .jak já mužu vědět že máš 25 km a 2 km odplavané nejsem jasnovidka ,uvědom si jak se chováš a že seš vzteklí no tak to nejsi sám vzteklí ,jsme snad všíchni ,to už by tu bylo JZD.

Jirka (Čt, 6. 7. 2017 - 21:07)

Heled Jířine tys tu knihu...A ty jsi krava blba.

Jirka (Čt, 6. 7. 2017 - 20:07)

Ajajaj, lidi. Mír. Právě...Nikdo mě tady nebude napadat,že ležím na gauči,mám 25 km v nohách a 2 km odplavané,nelituju se,ale jsem vzteklý na tuto nemoc, toť vše milé dámy,leze mě na nervy už od mlada.

mária (Čt, 6. 7. 2017 - 20:07)

Meleš kraviny,každý den...Heled Jířine tys tu knihu nečet.jinak bys o této metodě něco věděl jelikož nevíš nic tak si trhni a lituj se dál.Víš co Ti řeknu seš povahově zlej člověk takže počítej s tím že lidi okolo ti to vrátí i s urokama a problémy co máš budou čím dál horší .Takže nevědomosti a aroganci zdar .

mila (Čt, 6. 7. 2017 - 20:07)

Ajajaj, lidi. Mír. Právě jsem se vrátila od kamarádky z České Třebové. U nás za celý týden nespadla ani kapka, u ní pršelo téměř denně. Chce to trošku zchladit hlavy, ne? Jinak přeju hezké prázdniny......

Jirka (Čt, 6. 7. 2017 - 10:07)

Taky si myslím, že si Jirka...Ty mě taky vlez na záda se svou hypotézou.

Jirka (Čt, 6. 7. 2017 - 10:07)

No jestli tam chodíš tak...Meleš kraviny,každý den chodím plavat a bojuji jak se dá,masáže nedoporučuje ani docent Kaňovský a na gauči ležíš akorát ty kozo.

Hanka (St, 5. 7. 2017 - 17:07)

No jestli tam chodíš tak...Taky si myslím, že si Jirka sebelítostí a nadměrným pozorováním sebe sama stav jen zhoršuje. Chce to nelitovat se a být ochoten pro sebe i sám něco udělat.

Alena (St, 5. 7. 2017 - 15:07)

Na bolest hlavy beru ibalgin, pomáhá mi i na klouby a páteř, ale ne často.Mám předtréning ve 3denních migrénách (v posledních letech už sporadicky), kdy jsem si ibalgin brala až ten 3.den, abych to skutečně stopla.Bowenovu tlakovou masáž neznám, v lázních mi lékařka doporučila zkusit Vojtovu metodu, o které píše Mária. Bohužel jsem nikoho v okolí nenašla, ale chodím na reflexní masáže a měkké techniky - pomáhají mi uvolnit stažené svaly, blokády, atd. Každému pomáhá něco jiného. Jsme tu všichni na jedné lodi, a zkušenosti i vzájemná podpora se cení.

mária (Út, 4. 7. 2017 - 19:07)

To dělají v erotickém...No jestli tam chodíš tak asi jo ale jinak si něco o tom přečti i o Vojtově metodě .No jak tak usuzuji asi moc nečteš vlastně asi vubec. Jen sedíš na gauči a lituješ se .

Jirka (Út, 4. 7. 2017 - 10:07)

Byl jste někdo na Bowenově...To dělají v erotickém klubu?

Jirka (Út, 4. 7. 2017 - 10:07)

Zdravím,co berete od bolesti hlavy spojenou s touto suprovou nemocí,v poslední době mám chuť dát hlavu na koleje..

mária (Čt, 29. 6. 2017 - 20:06)

Byl jste někdo na Bowenově tlakové masáži.

Hanka (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

O kursu od Abigail jsem tady psala už mnohokrát, stačí si projít starší příspěvky. Jinak veškeré informace jsou na www.stclinic.com. Stránky i kurs jsou pouze v angličtině. Obdobný kurs se od letošního jara pořádá i na Slovensku v Bratislavě - více na www.zivotsdystoniou.sk.

romana (So, 24. 6. 2017 - 14:06)

Krásný den.Jsem trošku rozhozená z toho,co tu Rita,Jana a Hana píší...Vůbec nechápu,o čem se tu mluví.Kdesi jsem se jednou dočetla,že nějakými cviky,lze tělo přesvědčit,aby nedělalo to,co dělá.Ale víc k tomu nebylo.Tak je tedy možné,objednat si knihu od Abbi a podle ní cvičit nebo chodit na nějaký kurz?nemám řidičák(a ani nechci,páč jsem srababa),tak nemohu dojíždět.Mohu podle knihy cvičit cviky sama?Jsou tam tak dobré návody k určitým cvikům,které po přečtení lze pochopit a cvičit???

Standa (Út, 20. 6. 2017 - 11:06)

Ahoj. Psal jsi minule, že ti...Wilsona nemám - na to mi dělali testy - na měď

Hanka (Po, 19. 6. 2017 - 17:06)

Hanko, pojedu ke Gabi v... Pokud mi pošleš Tvůj e-mail, určitě se Ti ozvu a můžeš se zeptat, na co budeš potřebovat. Blahopřeji k rozhodnutí a přeji hodně úspěchů (a trpělivosti - výsledky jsou vidět až za delší dobu).

Soňa (Pá, 16. 6. 2017 - 17:06)

Milá Soňo, už i z vlastní...Rito, posílala jsem zadost o přátelství na FB, mohla bych ti potom napsat Messenger. S.

Pro Standu (Pá, 16. 6. 2017 - 09:06)

Ahoj. Psal jsi minule, že ti zmodraly prsty na nohach, nebo nehty, tak nějak. Známý to měl, plus podezřeni na Pn a zjistili mu Wilsonovu nemoc. Než na to přišli, měl to pár let i s cerv. dystonií.Ty prsty byly podezřelé. Zkus se pozeptat a přečíst o tom na googl.Holky moc vám zlepšení přeji. Ale když je Cd od myelopatie na míše tak cvičit nepomúže, naopak to ani nelze. Určitě se ale vyplatí zkoušet než hned Btx. Adell.

Rita (Čt, 15. 6. 2017 - 10:06)

Hanko, pojedu ke Gabi v...Milá Soňo, už i z vlastní zkušenosti doporučuji na nic nečekat a pustit se do práce. Nelitujte investice, ta se Vám mockrát vrátí.A navíc ta radost, že člověk něco dokáže na základě návodu úplně sám. Držím pěsti,abyste se dokázala rozhodnout. :-)

Reklama

Přidat komentář