Reklama

Cervikální dystonie

maria (St, 11. 3. 2015 - 12:03)

i ja trpim třesem hlavy už od 15 let nepoznal to ani neurolog ani psychyatr a ani psycholožka vystřidala jsem strašne množstvi leku až jsem sama přišla na to že alkohol zabira ale nechci byt alkoholička hledala jsem řešeni ahledam jej doted jelikož ten třes se mi posledni roky horší je mi53 let a vlastně přeživam jak to de beru diazepam 10 1 tab. a pulku atenobene ale jsem unavena a třes jen mirně zmirniale chtěla bych vyskoušet ty injekce slyšim o nich poprve

mila (St, 18. 2. 2015 - 18:02)

Ahoj všichni moje máma...Botulotoxinů je "více druhů". Píchali mi dysport, teď asi tři roky neurobloc, který se mi zdá, funguje u mě "líp".

mila (St, 18. 2. 2015 - 15:02)

U mě se nemoc projevila téměř ze dne na den a hned velmi silně. Do práce bylo nemyslitelné chodit, takže jsem ji musela řešit okamžitě a také neuroložka mě diagnostikovala hned při prvním setkání. Ale s naší nemocí je to individuální. Každá - každý to máme nastavený jinak :-)

Ivana (Ne, 15. 2. 2015 - 15:02)

Ahoj všichni moje máma trpí touto nemocí. ... jezdi na botoX 12 let do prahy... poslední pul rok ji injekce přestaly fungovat... chtěla bych vědět jestli tu je někdo kdo má stejný problém...

Eva (Čt, 12. 2. 2015 - 18:02)

Milo, já ty potíže s hlavou pocituju asi 2 roky. Zatím to ovládám, Milo nevíš, kdy by se to mohlo začít zhoršovat? Já sem četla, že některý neurolog tuto nemoc ani nepozná. A za jak dlouho může přijít třes hlavy? Děkuji.

eva (Po, 9. 2. 2015 - 14:02)

Milo děkuji za nabídku, ale já na fb nejsem. Pořád oddaluju lékaře, říkám si ještě to jde, zatím to není moc vidět.

mila (Út, 3. 2. 2015 - 18:02)

Milo děkuji za odpověd, já...Evo, já k lékaři jít musela. Bylo mi tak blbě, že se s "tím" pracovat nedalo. Máš-li zájem, stejně nemocné (zatím jen holky) se scházíme na facebooku :-)

alena (Ne, 1. 2. 2015 - 22:02)

Chtěj jsem se zeptat , jak...já tam jezdím 15 let

eva (So, 31. 1. 2015 - 20:01)

Milo děkuji za odpověd, já zatím třes hlavy nemám, tak lékaře pořád odkládám. Ale hlava dělá psí kusy, pořád se hlídám, strašný napětí v krční oblasti, někdy křeče. Určitě napíšu jak sem u lékaře dopadla. Já sama asi nepoznám jestli mám dystonické svaly.

mila (Pá, 30. 1. 2015 - 23:01)

Milo amohla bys mě prosím...Třes hlavy se mi objevil až po mnoha letech, co jsem onemocněla. Zprvu vůbec ne. Po aplikaci botulu je vše "zvladatelnější". Říkám tomu, že mám kvalitnější život.

eva (Čt, 29. 1. 2015 - 10:01)

Milo amohla bys mě prosím ještě napsat, jestli máš třes hlavy a po botoxu jestli je aspon nějaký čas hlava v rovnováze? Děkuji.

mila (St, 28. 1. 2015 - 20:01)

Milo, nemohla bys mě...Ahoj Evo, já mám cervikální dystonii typu torticollis spastika. Tak nějak, jak to popisuješ, jsem nemocná já. Ale nejsem lékař. Znám jen "to svoje". Můžeš mít něco úplně jinýho. Upaluj k doktorovi, je-li to nutné. Přeju vše dobré :-)

eva (Po, 26. 1. 2015 - 13:01)

Milo, nemohla bys mě poradit. Ještě sem nebyla u lékaře, bojím se, ale hlava má snahu být stočená na levou stranu. Netřese se, někdy mám v krční oblasti bolestivé křeče. Hlavu ovládám, otočím ji v pravo, ale ona chce zas doleva. Myslíš, že by to mohla být dystonie , třeba slabší nebo zkrácené svaly? Musím jít k lékaři, já vím, ale komu se chce.

mila (Pá, 16. 1. 2015 - 15:01)

Slyšela jsem o nějakém...Dobrý den Lidko, nee, nic jsem neslyšela, nic nevím :-)

Lidka (Čt, 15. 1. 2015 - 12:01)

Dystonici, buď je nás málo...Slyšela jsem o nějakém léku, který by údajně měl prodloužit účinek botoxu. Nevíte něco bližšího?

mila (Út, 13. 1. 2015 - 18:01)

Dystonici, buď je nás málo nebo nemáte chuť psát :-) Naposledy jsem vám přála šťastný předvánoční čas. Teď už koukám, že budu přát šťastné čekání na jaro :-)Můžete se kouknout sem: http://www.rodinaspolu.estranky.cz/clanky/dystonie/nebo sem:https://www.facebook.com/groups/482279548549547/Pěkný čas všem dystonikům :-)

Jirka (Po, 27. 5. 2013 - 11:05)

Zdravím dystoniky,mám měsíc do kontroly a začíná to pomaličku být peklo,nechápu proč nám nenechají plné důchody,nebýt mé mamky tak jsem už pod mostem,nedá se s tím normálně žít a natož tak chodit do práce,myslím že páteř mám už taky pěkně zničenou od toho stáčení a o bolesti hlavy ani nemluvím.

mila (Pá, 28. 11. 2014 - 20:11)

Všem dystonikům přeju šťastný předvánoční čas :-)

mila (Pá, 14. 11. 2014 - 11:11)

Ahoj.Mam ten a samej...Ahoj Ondro :-) Je to zlá nemoc. Mám ji 24 roků. Člověk se s ní musí naučit žít a přijít na to, čím ji přelstíš. Právě jsem absolvovala třítydenní příspěvkové lázně. Je mi mnohem líp. Jak na těle, tak na duši. Spánek, to je také moje trápení. O to raději mám dny, světlo, sluníčko, přírodu. Hlavně přírodu. Dneska jedu na "sraz dystoniků" do Olomouce. Jsem zvědavá, kolik nás tam bude. Těším se :-) Hlavu vzhůru Ondro.

Ondra (Po, 3. 11. 2014 - 15:11)

Ahoj.Mam ten a samej problem,jsem po dvojitem botoxu,a ten druhy bil silnějši.vubec nic mi stoho ,ale nepomaha.Mam pořad hlavu nastranu a brni mi prsty,,nemohu ani spat natož si najit přitelkyni.Je to zla nemoc.

Reklama

Přidat komentář