Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Návštěvník (Út, 11. 3. 2008 - 11:03)

Jo došel jsem v tí zablácení péřovce aš domu a pak jsem to sní rozbalil slíkl jsem se do naha a tu zablácenou péřovku jsem si třel po celím těle. Bylo to dost hustý pak přišlo vyvrchlení a spermatem jsem mu naplnil kapuci a pak jsem ho rozetřel po tí krásní PÉŘOVÍ BUNDĚ. Máte někdo podobní zážitek tak ho napište ČAU

Majkl (Čt, 6. 3. 2008 - 21:03)

ahoj Lenko, máme stejnou zálibu.. jestli si budeš chtít popovídat, tak se ozvi michael19"seznam.cz rád bych si o tom povídal..Ostrava

mates (Út, 4. 3. 2008 - 23:03)

Ahoj Lenko, mám podobný záliby,můžeme popovídat napiš na email: jajam"email.cz.taky zbožňuju hory a hlavně když tam pořádně mrzne a fouká vítr.Těším se na tvou odpověď.

K.M. (Pá, 29. 2. 2008 - 22:02)

Doufám, že sis užil tu akci ještě v nevyčištěné :) Byla pořádně zabahněná? Jak jste došli domů, měls ji na sobě?K.M.

Návštěvník (Čt, 28. 2. 2008 - 12:02)

Jednou jsem si venku pujčil kamarádovu super péřovku a přemýšlel jak jí dostanu domu tak jsem jako zakop a spadl jsem v tí bundě do kalůže. Kámoš byl nasranej ale já šťastnej doma jsem si sní užil dost dobrý akce vyčištěnou jsem jí pak vrátil.

K.M. (Po, 25. 2. 2008 - 22:02)

To já zase mám nutkavý nápad jít oblečený v své super péřovce třeba v lese, nebo po polní cestě z kopce a uklouznout a skutálet se kousek blátem. Je to hnusné, ale láká mne být v zapnuté bundě špinavý od bahna a užívat si to... Ještě jsem to nikdy neudělal, ale asi jen proto, že nemám kde.kellmorian"centrum.cz

Milan (Ne, 24. 2. 2008 - 17:02)

Miluju péřovky,hlavně když jsou hodně naducené a lesklé.Mám taky lesklý péřový spacák,který si užívám i v létě v těch dusných letních nocí.Je to vzrušující pocit.Jsem z Ostravy.Jestli jste taky někdo odtud,ozvěte se mi na voraz"seznam.cz.

K.M. (So, 16. 2. 2008 - 18:02)

Viděl jsem párkrát péřovku ne z nylonu, ale z kůže. A to jak na ženách, tak pánech. Nikdy ale ne v obchodě. Mi se to docela líbí, mám rád jak kožené bundy, tak péřové. Viděli jste to někdy, nebo snad i víte, kde se to dá koupit?

www.downclub.ne (Út, 12. 2. 2008 - 20:02)

každý večer kolem 17:00 se procházím v centru Prahy v černé lesklé Moncler péřovce :-) přidejte se :-) nepřehlédnete mně :-) aleskov"email.cz

Kapucka (Út, 12. 2. 2008 - 14:02)

Ahoj,našla jsem to úplně náhodou, ale jsem nadšená. Dokonce jsou tady i holky. A já myslela, že to zajímá snad jen kluky.Já se kuklím už strašně dlouho a moc, do péřových bund, kabátů i kapucí. Mějte se hezky, a kdo chce, ať mi napíše na capuche"seznam.cz

jana (Čt, 7. 2. 2008 - 13:02)

Tak nevím Lucko proč si se neozvala. No nic.

Lucie (Po, 28. 1. 2008 - 18:01)

ICQ nemám,napiš mi na Lucki24"seznam.cz

jana (Po, 28. 1. 2008 - 14:01)

lucie : Písni mi na ICQ 369411375

Lucie (Po, 28. 1. 2008 - 13:01)

Nevím,jak jsem vypadala,ale zakuklení do šátku mám již vyzkoušené,akorát,když je zima,nebo hodně fouká je dobré pod šátek si dát ještě něco teplejšího na pusu a nos abych nedýchala studený vzduch.Největší problém je udělat do šátku dva stejnoměrné otvory pro oči a obšít je,aby to trochu vypadalo.Jestli chceš,napiš,adresu najdeš v předchozích příspěvcích.

jana (Po, 28. 1. 2008 - 10:01)

Ahoj Lucko. Ty jo - to si musela celkem dobře vypadat. Ale teplo je teplo, že jo.

jana (Po, 28. 1. 2008 - 10:01)

Ahoj Lucko. Ty jo - to si musela celkem dobře vypadat. Ale teplo je teplo, že jo.

Lucie (Po, 28. 1. 2008 - 09:01)

Tak jsem si byla včera v tom větru zalyžovat,pořádně jsem se oblékla do péřovky,silných oteplovaček,přes obličej jsem měla rolák a přes to uvázaný šátek s dvěma otvory pro oči,lyž,brýle,teplého kulicha,kapucu.Prostě báječně zakuklená.

Peri (Pá, 25. 1. 2008 - 14:01)

No vida tak uz sme tri . Az nas bude pet tak zacnem neco planovat

xxx (Čt, 24. 1. 2008 - 19:01)

prosím vás to je úplně zbytečný v ČR, věřte mi, založil jsem už několik klubů, zaregistrovalo se asi 50 čtenářů a sběratelů fotek a když jsem navrhnul setkání tak NIKDO :-)) a to několikrát....už jsem dávno rezignoval a tak skončí i veškerá další snaha kohokoliv.....všichni jenom: "jojo budeme si psát maily a pošli mi další fotky jo?" ... směšný

Peri (St, 23. 1. 2008 - 16:01)

V tom nebude problem staci se dohodnout v nejakem swingers klubu na uzvreny vecirek , predpokladam ze to bude stat 1000.- za kazdy par . Hlavne to chce se dohodnout ze prijedou jenom hetero pary a ne ze se nas tam sejde pet chlapu nebo nejaka podobne nepouzitelna sestava . A taky by to chtelo si rict ve kterym meste to bude idealni .

Reklama

Přidat komentář