Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

K.M. (So, 15. 3. 2008 - 10:03)

Ahoj Hanko, co budeš dělat, až přijde teplé počasí, jako že to vypadá, že přijde brzy :(To zase bude půl roku nuda.Ostatním: jak je podle vás lepší najít si partnerku co ráda nosí péřovku, nebo aspoň koženou bundu? Přesvědčit dosud nenosící, nebo shánět nosící? Převýchování se mi nějak nedaří, přesvědčit ji, že ten vlněný kabát co nosí je nevkusný a hnusný je nemožné a co hůř, ona si totéž myslí o mé bundě a to mám TNF nuptse :((

Hanka (Pá, 14. 3. 2008 - 15:03)

Koukám,že předchozí příspěvek psal asi nějakej analfabet,který možná nemá ani základní školu.Včera jsem si v jedné prodejně ve výprodeji koupila pěknou modrou péřovou bundu,hned jsem si ji vzala na sebe,oblečení doplnila šátkem na pusu a kulíškem a vyrazila se psem na delší procházku.Bylo mi v ní moc příjemně a šátek na puse v tom vichru byl taky dobrý.

Návštěvník (Út, 11. 3. 2008 - 11:03)

Jo došel jsem v tí zablácení péřovce aš domu a pak jsem to sní rozbalil slíkl jsem se do naha a tu zablácenou péřovku jsem si třel po celím těle. Bylo to dost hustý pak přišlo vyvrchlení a spermatem jsem mu naplnil kapuci a pak jsem ho rozetřel po tí krásní PÉŘOVÍ BUNDĚ. Máte někdo podobní zážitek tak ho napište ČAU

Majkl (Čt, 6. 3. 2008 - 21:03)

ahoj Lenko, máme stejnou zálibu.. jestli si budeš chtít popovídat, tak se ozvi michael19"seznam.cz rád bych si o tom povídal..Ostrava

mates (Út, 4. 3. 2008 - 23:03)

Ahoj Lenko, mám podobný záliby,můžeme popovídat napiš na email: jajam"email.cz.taky zbožňuju hory a hlavně když tam pořádně mrzne a fouká vítr.Těším se na tvou odpověď.

K.M. (Pá, 29. 2. 2008 - 22:02)

Doufám, že sis užil tu akci ještě v nevyčištěné :) Byla pořádně zabahněná? Jak jste došli domů, měls ji na sobě?K.M.

Návštěvník (Čt, 28. 2. 2008 - 12:02)

Jednou jsem si venku pujčil kamarádovu super péřovku a přemýšlel jak jí dostanu domu tak jsem jako zakop a spadl jsem v tí bundě do kalůže. Kámoš byl nasranej ale já šťastnej doma jsem si sní užil dost dobrý akce vyčištěnou jsem jí pak vrátil.

K.M. (Po, 25. 2. 2008 - 22:02)

To já zase mám nutkavý nápad jít oblečený v své super péřovce třeba v lese, nebo po polní cestě z kopce a uklouznout a skutálet se kousek blátem. Je to hnusné, ale láká mne být v zapnuté bundě špinavý od bahna a užívat si to... Ještě jsem to nikdy neudělal, ale asi jen proto, že nemám kde.kellmorian"centrum.cz

Milan (Ne, 24. 2. 2008 - 17:02)

Miluju péřovky,hlavně když jsou hodně naducené a lesklé.Mám taky lesklý péřový spacák,který si užívám i v létě v těch dusných letních nocí.Je to vzrušující pocit.Jsem z Ostravy.Jestli jste taky někdo odtud,ozvěte se mi na voraz"seznam.cz.

K.M. (So, 16. 2. 2008 - 18:02)

Viděl jsem párkrát péřovku ne z nylonu, ale z kůže. A to jak na ženách, tak pánech. Nikdy ale ne v obchodě. Mi se to docela líbí, mám rád jak kožené bundy, tak péřové. Viděli jste to někdy, nebo snad i víte, kde se to dá koupit?

www.downclub.ne (Út, 12. 2. 2008 - 20:02)

každý večer kolem 17:00 se procházím v centru Prahy v černé lesklé Moncler péřovce :-) přidejte se :-) nepřehlédnete mně :-) aleskov"email.cz

Kapucka (Út, 12. 2. 2008 - 14:02)

Ahoj,našla jsem to úplně náhodou, ale jsem nadšená. Dokonce jsou tady i holky. A já myslela, že to zajímá snad jen kluky.Já se kuklím už strašně dlouho a moc, do péřových bund, kabátů i kapucí. Mějte se hezky, a kdo chce, ať mi napíše na capuche"seznam.cz

jana (Čt, 7. 2. 2008 - 13:02)

Tak nevím Lucko proč si se neozvala. No nic.

Lucie (Po, 28. 1. 2008 - 18:01)

ICQ nemám,napiš mi na Lucki24"seznam.cz

jana (Po, 28. 1. 2008 - 14:01)

lucie : Písni mi na ICQ 369411375

Lucie (Po, 28. 1. 2008 - 13:01)

Nevím,jak jsem vypadala,ale zakuklení do šátku mám již vyzkoušené,akorát,když je zima,nebo hodně fouká je dobré pod šátek si dát ještě něco teplejšího na pusu a nos abych nedýchala studený vzduch.Největší problém je udělat do šátku dva stejnoměrné otvory pro oči a obšít je,aby to trochu vypadalo.Jestli chceš,napiš,adresu najdeš v předchozích příspěvcích.

jana (Po, 28. 1. 2008 - 10:01)

Ahoj Lucko. Ty jo - to si musela celkem dobře vypadat. Ale teplo je teplo, že jo.

jana (Po, 28. 1. 2008 - 10:01)

Ahoj Lucko. Ty jo - to si musela celkem dobře vypadat. Ale teplo je teplo, že jo.

Lucie (Po, 28. 1. 2008 - 09:01)

Tak jsem si byla včera v tom větru zalyžovat,pořádně jsem se oblékla do péřovky,silných oteplovaček,přes obličej jsem měla rolák a přes to uvázaný šátek s dvěma otvory pro oči,lyž,brýle,teplého kulicha,kapucu.Prostě báječně zakuklená.

Peri (Pá, 25. 1. 2008 - 14:01)

No vida tak uz sme tri . Az nas bude pet tak zacnem neco planovat

Reklama

Přidat komentář