Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Jiří (Čt, 3. 1. 2008 - 18:01)

Nevím co je na tom blbého nosit péřové kabáty. Víš co nás je v republice? A pokud mají nějakou neutrální barvu a ty na to máš postavu, tak proč né? Hlavně že se ti v tom dobře chodí a citíš se v tom dobře.

Myšák (Čt, 3. 1. 2008 - 16:01)

A jaký máš názor na nošení toho NortFace Triple C jacket? Je to spíš dámský, je blbý když bych ho nosil já? Nebo celkově tyhle kabáty ?

Jiří (Čt, 3. 1. 2008 - 15:01)

Pokud chceš skutečně jak sám říkáš bombu, tak si myslím že se vyplatí trochu přidat a koupit si přesně to co chci. Kupuješ to na pár let, a né na jednu sezónu.

Myšák (Čt, 3. 1. 2008 - 13:01)

Ano díky, už jsem na tuhle stránku narazil někdy, asi za 4500 ho tam mají ale jen 3/4 takže dlouhý bude tak za 6000, jinak uplně bomba kabát je NorthFace Triple C-jacket a pak něco od Parkasite ale ty ceny :o((

Jiří (Čt, 3. 1. 2008 - 10:01)

Ahoj Myšáku!Zdravím tě a dám ti dobrý tip na péřové kabáty. Jedná se o Českého výrobce a má hodně přijatelné ceny. Jedná se o firmu Arktic v Praze na Jiráskově náměstí. Mají i Webové stránky, doporučuji se tam podívat.já jsem tam kupoval před týdnem novou péřovou bundu, a kabáty jsem tam viděl taky, a jsou ochotni ti ušít i na míru. Měj se hezky a zase někdy pokecáme.

Myšák (Čt, 3. 1. 2008 - 10:01)

Mě se moc zase líbí takové ty dlouhé prošívané šustákové kabáty, některé jsou myslím taky péřové.Ale pro muže je moc nedělají tedy vůbec škoda :o(( http://www.winter-fashion.info/

Jiří (Čt, 3. 1. 2008 - 05:01)

Vím o tom dost. CHodím v oéřové bundě a kalhotách venku jak jen můžu, a doma jsem oblečený přes víkend, nebo v tom i někdy spím. Já jsem měl jednou zapal plic, a od té doby jsem hodně opatrný, a v těchto mrazech taky nosím šálu přes pusu, a když tak moc nemrzne tak šátek. Lidi na mě koukají jako na uchýláka, a trousí nejapné poznámky, ale ať si trhnou nohou, já vím proč to dělám.

Lucie (St, 2. 1. 2008 - 18:01)

A Jiří co o tom víš?Taky se ti to líbí???

Jiří (St, 2. 1. 2008 - 11:01)

No nediv se Lucie. pro lidi je to něco nového a nepochopitelného. To dokáže ocenit jenom ten kdo o tom něco ví.

Lucie (St, 2. 1. 2008 - 07:01)

Během svátků jsem si s kámoškou užívala sněhu a zimy na horách na lyžích.Většinou jsme jezdily v kombinézách a na obličeji jsme měly přes pusu rolák a přes to na celém obličeji bílý puntíkovaný šátek,ve kterém jsou akorát otvory pro oči,na hlavě kulicha,přes to brýle.Byly jsme pěkně zakuklené v teploučku,jednomu klukovi co s námi čekal ve frontě se to moc líbilo,i ostatní lidé na nás docela koukali.

aleskov (Út, 1. 1. 2008 - 23:01)

www.downclub.net

aleskov (Út, 1. 1. 2008 - 23:01)

ahoj lidi, kdo tam ještě nejste tak Vás zvu do mezinárodního klubu www.downclub.netje tam již dostu čechů, časem se domluvíme na nějaké akci, díky !

mira 25 (Út, 1. 1. 2008 - 18:01)

Ahoj,jsem rad že nás je vice.Chtel bych se spojit z dívkou ktera by si na toto téma ráda dopisovala ,možná i víc .prosim ozvi se 96.mira"seznam.cz

Jiří (So, 29. 12. 2007 - 08:12)

Ahoj!Mám velký zájem o sex v péřovkách. Prosím ozvi se mi na email : hafan"khnet.info

iří (So, 29. 12. 2007 - 07:12)

Zdravím všechny příznivce péřového oblečení!Vlastním jedny péřové kalhoty od firmy sir Josef (Rakoncaj), od stejné firmy bundu fuego, a nedávno jsem si koupil bundu od firmy Millet. Souhlasím s Lenkou, taky hrozně rád chodím v tomto oblečení v zimě, ale i v létě se doma do něj obleču a chodím v něm doma. Při tomto pohybu jsem silně vzrušený. Rád bych dal dohromady partu lidí, kteří to mají taky rádi. (myslím péřové oblečení)

Tom (Pá, 21. 12. 2007 - 10:12)

Ahoj všem. Chtěl bych se zeptat na váš názor. Uvažuji o objednání péřového kabátu od Parkasite. Sice u něj uvádí "man and woman" ale nevím jaká by byla reakce lidí okolo. Dlouhý kabát by mi také vyhovoval kvůli zdravotním potížím s páteří a klouby.

Návštěvník (Čt, 20. 12. 2007 - 09:12)

Když chceš, aby ti pod kombinézou držela plenka na svém místě, nos přes ni punčocháče a body, pak se ti nepohne ani když už je plná. A pro jistotu si přes ni můžeš vzít ještě igelitové kalhotky.

Návštěvník (Út, 18. 12. 2007 - 22:12)

Já jsem si dala. Plena se mi nějak posunula a já chodila celý den s velkým mokrým flekem mezi nohama. No hrůza. Monika

Návštěvník (Út, 18. 12. 2007 - 22:12)

Já jsem si dala. Plena se mi nějak posunula a já chodila celý den s velkým mokrým flekem mezi nohama. No hrůza. Monika

Lucie (Po, 17. 12. 2007 - 08:12)

Moniko,proč se neozveš?Včera jsem byla na horách lyžovat v kombinéze a nemělo to chybu,pěkně jsem byla zakuklená a plenka mezi nohama to vše jistila.

Reklama

Přidat komentář