Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

pavel (St, 27. 8. 2008 - 22:08)

můj kámoš nema vlasů na hlavě a stejně pod ocasem

Mladej kluk (Čt, 7. 8. 2008 - 16:08)

Vladko, že seš buzík, si nemyslim, neboj se, ale vidim, že v tom máš trochu zmatek. Tak se já, mladej cucák, pokusim tebe, vostřílenýho, světem prošlýho a mnohem staršího znalce trochu poučit.

Ženatej, a kupodivu dokonce i št'astně ženatej (rozuměj mít manželku) muže bejt dokonce i buzík. Věřil bys tomu? Já teda nevim, jak je to v zemi tvýho původu, ale v Česku v žádnym případě nemusíš před svatbou na magistrátě nejdřiv podepsat čestný prohlášení vo tom, že nejseš buzík. To vim zcela bezpečně, přestože jsem zas pro změnu 27 let št'astně svobodnej. A proč by taky samozřejmě měla někoho zajímat sexuelní vorientace? Když se sexuelní vorientace nepiše ani do vobčanky, tam se piše jenom pohlaví (protože u někerejch lidí se to těžko poznává, pár takovejch lidí vokolo sebe mam, u kerejch dodneška nevim, jakýho pohlaví sou), tak to znamená, že neni důležitá. Prostě manželskej svazek muže uzavřít každej svobodnej svéprávnej chlap s každou svobodnou svéprávnou ženskou (pokud sou voba starší vosumnácti let, tak se na tom dohodnou čistě sami), pokud teda nejsou přímý příbuzný - bratr/sestra, matka/syn, otec/dcera.

P. S.
A ten papír, kerej's před patnácti lety, když ses št'astně ženil, dostal na svatbě, a vod tý doby ti doma zabírá místo v šupliku, taky neni potvrzení vo tom, jestli seš heterák nebo teplik, a jestli tvoje stará je heteračka nebo lesba.

Takže pro příště: dávej pozor, abys nesčítal hrušky s jabkama! Prostě nesmíš plíst pátý přes devátý. Jak se řiká u tebe na Slovensku: "Tárat' dve na tri." Nebo jak se to řiká?

karolína (Čt, 7. 8. 2008 - 11:08)

Myslím,že by chlapi měli porost nějaký mít,i kolem jejich chlouby.Kompletní vyholování,třeba i hrudi není hezké,je to umělé až robotické.Takže v rozkroku spíše jen zastřihnout,aby je pot nesvědil v případěnošení boxerek či slipek.jinak neholit

Lina (St, 6. 8. 2008 - 20:08)

Bavila jsem se na toto téma s mámou a ta mne ujistila, že v 70.letech se považovala vyholená ženská za šlapku, dneska bych řekla, že se vyholuje většina holek. Názory se mění s dobou a průkopníci to mají vždycky těžké. Já jsem pro každou špatnost v intimní oblasti. Takže třeba můj momentální přítel je průkopník. Podotýkám, že je všechno, jen ne zženštilec nebo bukvička, dělá kick-box, nosí tanga a to vždycky, samozřejmě černý, jiný působí na chlapovi fakt buzerantsky, možná ještě někdy bílý, to mu sekne k opálenému tělu.
A vyholuje se všude a úplně

Vladko (St, 6. 8. 2008 - 20:08)

Ak sa zdá dakomu prirodzené mať v predu okolo vtáka chumáč oštaných chlpov a v zadu zas osraných tak sa kludne nevyholujte... ale mne a mojej manželke sa to osobne dosť protiví.....Ak by si niekto myslel že som buzík tak je na omyle,som 15 rokov štastne ženatý...

aSA? (St, 6. 8. 2008 - 13:08)

HOLKY CO SE VAM LIBI VIC CISTO NEBO ABY BYLO VIDET ZE JE TO CHLAP A NECHAT TO

Zdeněk (Út, 5. 8. 2008 - 17:08)

Vypadá to, že seš 100 let za opicema.

Hani (Čt, 17. 7. 2008 - 11:07)

No, normální je samozřejmě neholit. Je módní upravovat, v CZ je u mladých holek módní úplně dočista (třeba v US jsou dočista jen šlapky a p-herečky, normální holky se jen upravují). U kluků - gayů a metrosexuálů je módní vyholovat, u mladých kluků experimentovat

Zita (St, 16. 7. 2008 - 23:07)

Většina populace považuje holení za nenormální.Normální je přirozenost.Vy umělé robobaby se jděte bodnout.

Dita (St, 16. 7. 2008 - 23:07)

Většina populace považuje holení za normální.

Kača (St, 16. 7. 2008 - 22:07)

Holky myslete - a ne jen na šestnáctiletého hošíka!
Vyholíte mu ptáčka a chloupky mu necháte na stehnech a na břiše? Opravdu dospělý muž má chloupky běžně nejen okolo přirození ale i na lýtkách a stehnech, hrudníku, břiše a zádech, na předloktí ... To všechno chcete holit? Nebo jen čtverec okolo ptáčka? Každý se nechce upravovat jako travestita a každé ženské se to také nemůže líbit

Pavlina (St, 16. 7. 2008 - 15:07)

Schvaluju vyholovani, vypada to lip

Pavlina (St, 16. 7. 2008 - 15:07)

Schvaluju vyholovani, vypada to lip

Lucka (St, 16. 7. 2008 - 15:07)

Myslels holení nebo honění?

Kača (St, 16. 7. 2008 - 10:07)

Fuj, chlap by byl trapný

Tereza (Út, 15. 7. 2008 - 12:07)

Decentně zastřihnout, tak se mi to líbí.

kačulík (Po, 14. 7. 2008 - 14:07)

kucí at si to kazdej dela jak chce a nemumlaj. nekdo ma rad oholeny nekdo zase chlupaty tak to proste je. :o)

nadsamec (Pá, 11. 7. 2008 - 21:07)

kukín: A nejseš ty náhodou gay? To já si nedovedu představit jak se holit, když jsem chlupatej jak gorila. Znám pár gayů a všichni jsou holí jak ženský a taky se holej i když nejsou vůbec chlupatý, prostě chtěj vypadat jak ženský, maximálně zženštilý, držej dietu, holej si nohy a přirození, choděj na aerobik. Nejseš ty náhodou jeden z nich.

kukín (Pá, 11. 7. 2008 - 21:07)

Já si ho holím už dávno a každá holka si chce šáhnout na oholený pytlík.

vasek (Pá, 11. 7. 2008 - 16:07)

já jsem jak mimino. Super

Reklama

Přidat komentář