Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Milda (Po, 5. 5. 2008 - 05:05)

Ja si holým celého penise a myslím si že je to uplně normální

Siaaara (Út, 15. 4. 2008 - 07:04)

Naprosto oholen a všude, je to příjemnější... alespoň já to u svého přítele ocením! Ale samozřejmě je to věc názoru!

Andrea (Po, 14. 4. 2008 - 22:04)

Taky se mi líběj chlapi tam dole oholení, aspoň částečně. Souhlasím.

Blanka (Ne, 13. 4. 2008 - 08:04)

Je to úplně normální. Manžel si chlupy na přirození ostříhal nakrátko, mně se to líbí, přijde mi to lepší i kvůli hygieně. Jinak mám dva syny, 11 a 16 let. Ani jeden z nich se přede mnou při koupání nestydí, nahotu berou jako přirozenou. Tak jsem si všimla, že ten starší si přirození oholil úplně. Řekl mi, že to udělal kvůli svojí holce, že se to moc líbí jí. Beru to, je to samozřejmě jeho věc. A není na tom nic úchylného.

BÁRA (Ne, 13. 4. 2008 - 00:04)

Tak hochu,ty si myslíš že seš hustej,ale asi budeš pěkný střevo!Soráč.

Iveta (Ne, 13. 4. 2008 - 00:04)

Určitě oholený muž a všude myslím že dnes je to normální a sposta žen to jistě ocení:)

Návštěvník (So, 12. 4. 2008 - 16:04)

Běžte do prdele! Právě přírodní zarostlej čurák, dělá chlapa pořádným samcem. Víte hovno a chcete prcat. Kupte si Robertýna a rajcujte se vy mladý píči!

Návštěvník (So, 12. 4. 2008 - 16:04)

Ty ses nechutna,kr

Lutánie (So, 12. 4. 2008 - 15:04)

rammsteine, konečně rozumný názor, já bych nějakého pralesníka nechtěla. Není nad krásně
vyholený heboučký kulky, s těma je pomazleníčko. Pokud jsou zarostlý, je to pěkně nechutný.

rammstein (So, 12. 4. 2008 - 14:04)

Holení pánského přirození je úplně normální věc dneska.. Dělá to každej moderní chlap. Kdo se neholí je zabržděnec zaostalej sto let za opicema tečka

dena (Po, 7. 4. 2008 - 00:04)

neni to nutnost, ale je to hygienictejsi a pro mnoho oci na pohled prijemnejsi nez prales..ale zalezi na kazdem..myslim ze spojovat holeni s komunismem je celkem komicky, ale proti gustu..:D

Luca (Ne, 6. 4. 2008 - 19:04)

Proč by to měla být nutnost? Jedině pro omezence, kteří nemají vlastní názor a potřebují žít stále v komunismu. tentokráte v jiné barvě, ale slepě kopírovat, co dělají ostatní.

Aresex (Pá, 28. 3. 2008 - 00:03)

"Génius by použil staročeského krásného slova, které chybí ve vyjmenovaných slovech-pyj."

Tak to prr! Pred par lety jsem synovi koupil papirove pravitko - tahak s vyjmenovanymi slovy a po P tam byl i pyj!

Angel (Čt, 27. 3. 2008 - 20:03)

Vyholení je dneska nutnost. Copak jsme v pravěku, aby tam měl každý prales?

Adonis (Út, 25. 3. 2008 - 17:03)

Ideal krasy muzskeho tela historicky zahrnoval pubicke ochlupeni. Sochy muzu v antickem Recku, italske renesanci (Michelangeluv David) atd. vzdy mely pubicke ochlupeni. Vkus se ovsem postupne meni (napr. v antickem Recku byl za soucast muzske krasy povazovan i maly penis - viz anticke sochy) a je mozne, ze oholene muzske prirozeni bude jednou povazovane za hezke. Doufam ale ze ne.

nahý (Út, 25. 3. 2008 - 16:03)

čau,já miluji být úplně vyholený.Jestli si chce nějaká fajn žena o tom pokecat ať se mi ozve na immortal69"email.cz

Johny (Út, 25. 3. 2008 - 00:03)

Asi před čtyřma nebo pěti rokama jsem prohrál sázku se svou přítelkyní a musel jsem se vyholit jako ona. Docela se mi to zalíbilo a od té doby se rád vyholuji i bez sázky.

anonym (Ne, 23. 3. 2008 - 19:03)

Dle gusta každého, určitě. ale podle mě je to součást hygieny a je spousta žen, kterým se líbí, když muž o sebe pečuje. Nikdo neříká, že musí být vyholen úplně, kolikrát stačí lehce upravit. Při orálním sexu nepřekáží chloupky, vypadá to dobře atd... Ale příjde mi, že to je i hodně otázka věku. Mladí jsou spíše pro a naopak...

Terazky (Pá, 21. 3. 2008 - 18:03)

Musíš bejt ,Kefalíne, fakt kanón!Toužím vidět Tvojeho camfoura v pralese!!!Nebo jsi studoval s Darwinem,no,potom se nedivím Tvému překvapení :-D

Marcy (Pá, 21. 3. 2008 - 16:03)

Vojíne,nehol se!

Reklama

Přidat komentář