Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Subík Martin (Út, 14. 10. 2008 - 16:10)

I já si myslím, že to Kamila může myslet vážně. Nadrženej chlap by asi nepsal fantazii, jak mu žena spí s jeho kamarády.
U nás je to obdobné jaku u Toma. Máme fungující manželství, ale v sexu podstupuji úplnou podřízenost. Žena má právo na milence dle jejího rozhodnutí, stejně tak sex se mnou je pouze podle její chuti. Občas mám taky divný pocit, co jsem to musel udělat nebo tolerovat. Nenapadlo mě to ale nazývat kocovinou, nebo poničenou sebeúctou. Ale je to asi něco podobného. Když jsem na tomto fóru něco o našich netradičních hrátkách psal, taky byly ohlasy, že si vymýšlím.
Takže Kamilo, držím Ti palce, abys vše dokázala udržet v mezích, které jsou pro Tebe ještě přijatelné.

Terka (Út, 14. 10. 2008 - 16:10)

Yoss...ty jsi drsná :o)

Třeba je to vážně pravda a chce si o tom pokecat...tady nikdy nevíš.

Yossarian (Út, 14. 10. 2008 - 15:10)

Frikulíne nevzrušuj se je to chlap a dělá mu dobře, jak mu tady lichotíte...je to úchyl, co se rajcuje a dělá si z vás prču...

Yossarian (Út, 14. 10. 2008 - 15:10)

Ne, ty jsi psala první že máš kocovinu, tak si nevymýšlej ....ptala ses jiných jestli je mají také...to ovšem subka nemá, jak to popisuješ subka jsi , chováš se přesně tak ,ale subka tohle neřeší...takže jsi nadrženej submisivní kluk, kterej sí chce psát o tom že podrží hodně chlapům.....tak nám dej odkaz na vaše fota , jistě máte spoustu fotek s přítelem , když sportujete a cestujete ....ale rychle!!....jinak si fakt budu myslet žes to někde vylovil na netu ....kromě toho, tvůj přítel není vůbec kandaulista ....spíš jsi ty kandaulista a vzrušuje tě ta představa ...

frikulin (Út, 14. 10. 2008 - 15:10)

Kamilo, já bych si takovou holku, jako Ty přál. Zdáš se mi být strašně hodná a rozumná. Možná jen trochu zmatená, což asi souvisí s tvým mládím. To se ale ještě změní. V tvém případě hlavně aby pak nebylo pozdě.

Kamila (Út, 14. 10. 2008 - 15:10)

Yossariane,u mne to tak není. Prostě čas od času mám morální kocovinu. Stejně jako alkoholik si to čas od času vyčítá a trápí se tím. Je nesmysl, že subka (což já si myslím, že nejsem) žádnou sebeúctu nemá. Navíc se sebeúctou přišla Terka a já jen reagovala. Mně po většinu času nevadí, co dělám. Jen někdy zapochybuji. Víc tady ani snad rozebírat nechci.

Yossarian (Út, 14. 10. 2008 - 15:10)

Víš kdybys byla subka, nepsala bys nic o sebeúctě...tam je to jinak ....ale ty jsi nadrženej kluk, kterej chce to téma rozebírat a dělat se při tom a tak tady básníš ....subka nemá sebeúctu, ani žádné morální zábrany, nebo výčitky...prozradil ses, nejsi žena a nejsi subka....jsi nadrženec ....vzrušuje tě o tom kecat ...

Kamila (Út, 14. 10. 2008 - 15:10)

Yossariane a Terko, nevím, co mám napsat. Uvědomila jsem si, že vlastně nemám žádnou možnost vám dokázat kdo jsem. Mrzí mne to. Sebeúctu asi pošramocenou mám. Tedy většinou ne, ale čas od času se stydím.

Kamila (Út, 14. 10. 2008 - 15:10)

Yossariane a Terko, nevím, co mám napsat. Uvědomila jsem si, že vlastně nemám žádnou možnost vám dokázat kdo jsem. Mrzí mne to. Sebeúctu asi pošramocenou mám. Tedy většinou ne, ale čas od času se stydím.

Terka (Út, 14. 10. 2008 - 14:10)

Yoss-to je možný, taky mě to nejdřív napadlo, ale zas tak úplně nereálný to není, ne?

Kamčo-vážně to zní jak z pohádky, tedy až na tu tvojí pošramocenou sebeúctu...ale na to fakt musí být povaha.

Yossarian (Út, 14. 10. 2008 - 14:10)

Ne ty jsi nadrženej kluk a básníš tady .....nevěřte jí -jemu ani slovo

Kamila (Út, 14. 10. 2008 - 14:10)

Yossariane, není děda a je krásnej. Má tuhle úchylku, ale já se snažím to respektovat a vycházet mu vztříct.

Yossarian (Út, 14. 10. 2008 - 14:10)

To jsou pohádky nějakýho nadrženýho úchyla ....kecá, to se píše ve všech inzerátech ...chodíme do kina a na výstavy, je krásný ...jasně, 53 letej děda je krásnej ....hihi

Kamila (Út, 14. 10. 2008 - 14:10)

Terko, mimo sex to funguje perfektně. Moc se milujeme. On hodně pracuje a já se o něj doma starám. Pracuji na poloviční úvazek jako sekretářka na jednom úřadu. On chce, abych byla co nejvíc doma. Máme veliký dům, takže ten zabere spoustu času. Příští rok budu ještě dokončovat VŠ, takže toho mám až až. Hodně spolu cestujeme, sportujeme a chodíme do kina a na výstavy. Je velmi milý, chytrý a krásný.

Terka (Út, 14. 10. 2008 - 13:10)

Kamčo, to je hustý! Jako erotická fantazie dobře, ale v reálu? Jak vám to funguje jinde než v sexu?

GINO (Út, 14. 10. 2008 - 12:10)

Kamilo, já bych tě na rukou nosil....

Kamila (Út, 14. 10. 2008 - 11:10)

Tome, jsi moc milý, ale já přítele nedokáži opustit. Nechci další muže. Už tak spím každý týden aspoň s pěti. Jeho zajímá, co cítím (mně se to většinou líbí), ale jak jsem psala je dominantní. Vyžaduje moji naprostou poslušnost a já se snažím a i mne to baví. Jen se někdy pak stydím, co jsem to za povolnou holku. Takové smíšené pocity.

Tom (Út, 14. 10. 2008 - 11:10)

...

Tom (Út, 14. 10. 2008 - 11:10)

...

Tom (Út, 14. 10. 2008 - 11:10)

Kamilo, možná je v tom, že jsi na takové věci moc mladá. Žena po třicítce by si to užila úplně jinak. Ale ještě něco. Měla bys se svým přítelem mluvit o tom, co Ti vadí a jak se cítíš. A jestli mu na tom nezáleží, pak si buď jistá, že pro Tebe není ten pravý. Věř, že by nebylo těžké ho vyměnit. Na jednu mladou atraktivní povolnou ženu připadá mnoho desítek mužů, kteří by o ní měli zájem. Zkus si dát schválně inzerát na seznamku. Hádám, že se ozvou stovky mlsných mužů.

Reklama

Přidat komentář