Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Návštěvník (St, 15. 10. 2008 - 12:10)

POZOR NA VIRUS YOSSARIAN
JE HODNE AGRESIVNI

Petr (St, 15. 10. 2008 - 12:10)

Myslíš si ty kurvo smradlavá že je každej zvědavej aby mu druhej mrdal starou?To jen ty sis vzala kreténa a další krávy co neumí starou vyprcat a tak to ty kurvy nastavujou jinde.Poflusal bych tě couro .Ani bych do takový svině ptáka nenarval.

pro Yossarian. (St, 15. 10. 2008 - 12:10)

hele další rádoby moralista ..buď impotent nebo buz....

Petr (St, 15. 10. 2008 - 12:10)

Yossarian.větší píču sem ještě neviděl.Ty máš v tý palici tak nasráno kurvo,že tě to musí bolet tahat hlavu plnou hoven.Je vidět,že kurvy byly,jsou a budou.

nstar (St, 15. 10. 2008 - 10:10)

Klobuk dolu za taky nazor nikdy by ma tiez nenapadlo kritizovat Cestinu na SK fore

Návštěvník (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

když jsem se manželce svěřil s mojí úchylkou tak nejdřív nechápala ... dal jsem jí přečíst obě diskuze kolem kandaulismu ...nelámeme to přes koleno - prostě až to přijde tak to přijde

Yossarian (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

Už se někde dělá,aby se uklidnila ....hihi

Yossarian (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

Ne je to snůška vykřičníků a hysterických výlevů, proložených sprostýma urážkama.....něco tě silně žere, odcházíš už půl hodiny a přesto se pořád vracíš ...zuři, zuři, zuři.....nepraskni ....prčáááá

anonymko (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

ty už nás opouštíš .... to je škoda

Návštěvník (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

Vykricnik je duraz, zadna hysterie. Myslim, ze popisujes sebe, tak si posluz. Sbohem!

anonymko (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

a to si představ že my o tom s manželkou taky mluvíme , jí by to nevadilo a až si najde nějakýho kamaráda a už na tom pracuje tak mi taky uspokojí tuhle mojí úchylku

Katka (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

Anonyme,napiš ještě něco blbýho:D:D

Yossarian (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

Nauč se děvče v první řadě psát česky ....hihi....a nežárli už, my za to nemůžeme že se v ničem nevyznáš a nemůžeš o tom psát a ani neumíš, jsi samá hrubka, tvoje psaní tím pádem nemá váhu , vypadáš jak blbec,hned jak někam vlezeš :):)....nejvíc jsi rozčilená ty , samý hysterický vykřičník ...hihi...běž si někam zahysterčit, at se pobaví i jinde ....

Návštěvník (St, 15. 10. 2008 - 09:10)

Vzdyt jdu, jen jsem nakoukla a nesouhlasila s tou "odbornici" na kazde tema, kam vleze. Vi houby a rosesere, co jde. Pustila se do me jak srsen. Proc asi? - lidi se cili pro pravdu. Po mem prispevku se mohla po....

Nemam nic proti dusevnim chorobam, ale proti lidske blbosti!!! Ona me rozcilit nemuze, ale kazit naladu si nebudu. Jedovaty hloupy zmije nemusim!!! Uzijte si ji....hihihihihi -tentokrat velmi ironicky

anonymko (St, 15. 10. 2008 - 08:10)

když si ti my úchylové nelíbíme tak proč to sem chodíš číst . když tě to tak rozčiluje

Návštěvník (St, 15. 10. 2008 - 08:10)

Nezapomen opravit svyho momentalniho kamose, me jen vypadlo pismeno, ale to se tobe nemuze stat a pochopit to s tvymi myslenkovymi pochody? - taky tezko....hihihi
Radsi od vas cvoku dal, na psychoterapii si skaknete sami!!!hihihi
No a vetsi prdel nez ze jsem zurici pedofil jsem uz dlouho nezazila. Vy si vystacite! Koho to asi muze napadnout???? Smichy jsem skoro mrtva. Blbost nema mezi! Cus, kravo nebeska! Uzijete si ji, ta se v uchylkach vyzna.......heheheheheheheheheheheeheheheheheehe

Katka (St, 15. 10. 2008 - 08:10)

YoYo má pravdu,uchylek je moc a jen hloupí lidé je odsuzují.

Yossarian (St, 15. 10. 2008 - 08:10)

Hele nepředváděj se zase po několika nicky , všude píšeš stejný hrubky jako blbec....tohle je nějakej úchyl, kterej za mnou leze a žárlí na moje příspěvky, vidíte jak se dojemně vzteká ??hihi

Yossarian (St, 15. 10. 2008 - 08:10)

Píše se rozsekli drahoušku ....hihi...ne rosekli,ale to nás neudivuje, ty tvoje hrubky(hroznej smích)...ne poslali tě někam na diskuzi o rozchodu, to jsi zuřil....zuři, zuři...tady se nechytáš, co??....To víš , komu není dáno...znáš to :)Ještě utíkej na schízu a na psychoterapii, nezapomeň......prčáááá:):)

pro Yossarian (St, 15. 10. 2008 - 08:10)

je to vůl píše nesmysli a kdoví jakej je ve skutečnosti může to být nějakej ÚCHYL co przní malý děti hahaha

Reklama

Přidat komentář