Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Franta Justa (Pá, 28. 7. 2017 - 07:07)

Mám autistického syna, kterému je 13 let.
Bouhžel stále nosí plenky, a nechce se přebalovat, takže ho musíme držet.
Nevíte, kde by se dala sehnat postel v 2:13. Rozhodli sme se, že v ní bude v noci spát.
https://m.youtube.com/watch?v=kham1ezniyU

Karel Šelsrát (Po, 24. 7. 2017 - 15:07)

Já nevím, proč by nemohly větší děti nosit plenky při cestování? Já je nosím taky a to mě je už 40 let. Jenom, když si je v autobuse začnu za jízdy přebalovat, tak řada lidí kolem mne začne blejt. A to zejména, když jsem se do těch plen předtím vysral. To nechápu.

Žito (So, 15. 7. 2017 - 16:07)

Já mám na sobě dětskou podložku udělanou s toho jakoby vložku a mám jí jen na zadku jelikož trpím hemeroidy tak jde se mne krev a nevím jestli mám říct lékaři o předepsání vložených plen jestli to nebude lepší neměl jste nikdo něco podobného tento problém poraďte prosím.

Tom (Po, 3. 7. 2017 - 20:07)

V 7 letech mi diagnostikovali autismus, a začal sem chodit do SPC(Speciální Psichologická Poradna). První den, jsem tam byl trochu nervózní, a počůral sem se. Dálší den, my daly pull-ups, a tehdy jsem se buožel pokakal. Mamka jim vysvětlila, že je to asi ze stresu z nového prostředí, a dohodli se, že zezačátku budu v plenách. Uběhl rok, a už sem nechtěl nosit plenky, jenomže pracovnice mi to nedovolily, a tak jsem začal stávkovat. Když došla mamka, tak se jí zeptali, jestli ví nevadilo, kdyby si mě tam nechali dva měsíce na pozorování, a mamka souhlasila.

sousedka (So, 1. 7. 2017 - 06:07)

V týdnu jsem jela výtahem dolů z baráku a jela se mnou sousedka cigánka se svou dcerou (7) , dcera na sobě měla růžoví rifloví lacláčky dva copy s růžovíma gumičkama a berušky , ale všimla jsem si že má asi plínu a tak říkám mamince " moc roztomilá , ale není ji to tričko trošku větší? má to jakýsi nahrnutý a maminka říká" to není tričko to je bodíčko a má plínu, jedeme do centra a nemíním ve městě hledat záchod nebo kanál a už jen to než bych ji vyslíkla, no hrozný. " tak jsem už mlčela a přála si aby ten výtah už byl dole abych byla pryč.

Jitka (Pá, 30. 6. 2017 - 22:06)

přeci hospodyni.Nebo maminku

(Pá, 30. 6. 2017 - 21:06)

Jo pro takovyhle panicky,...přeci hospodyni.

máňo, (Pá, 30. 6. 2017 - 21:06)

Za těch 8.let,co dělám u...to tam uklízíš záchody nebo jak to víš? Hm?

Plenkar (Pá, 30. 6. 2017 - 20:06)

Za těch 8.let,co dělám u...Jo pro takovyhle panicky, ktere zajima jejich mobil, vsechno ostatni ale ne jejich dite. Pro takove jsou jednorazovky vysvobozeni. Co by si asi tak ta madam pocala, kdyby existovaly jen latkove pliny. Ta by se z toho musela zblaznit, ikdyz by se jednalo jen o to nahazet spinave do pracky a pak je vyndat a povesit, protoze pro velke deti se uz nemuseli zehlit. Myslim, ze by se jinak snazila dite dostat z plen a naucit ho cistote.

Kristýna (Pá, 30. 6. 2017 - 18:06)

Za těch 8.let,co dělám u benzínky,jsem už viděla spoustu velkých dětí,které mají ještě plenky.A většinou jsou to volepený mladý páry s bourákama.Líný lidi,dítě vyfásne plíny a oni si zastaví,až se jim bude chtít.

Ondra Novák (Pá, 30. 6. 2017 - 13:06)

Jo, a nebyl to náhodou autista, který musel být přes den v nemocnici připoutaný k posteli a v plenkách?
https://m.youtube.com/watch?v=kham1ezniyU

Lenka (Pá, 30. 6. 2017 - 13:06)

Já jsem svému synovy dávala na noc plenky i v 10.
Byly to plenky značky dry nites.

:-)) (Čt, 15. 6. 2017 - 15:06)

Kdyby nebyli nemocní....ty jsou základ cestování :-D

Tomáš (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

Kdyby nebyli nemocní. Nepotřebuji čtvercové látkové pleny.

On (Čt, 8. 6. 2017 - 10:06)

Já jsi dávám plenky vždy na noc látkové a přes den mám papírový a vždy je my fajn a když mám látkový suché tak tak jsi jedno razovku neberu ale používám ji jako jistotu přes látkovou jelikož nemám plastové kelhotky a přesně jsi dám punčocháče a tepláky abych jse mohl v klidu prebalit když jsem mokrý tak jsi plenky prehodim sám v klidu a když jsem pokaden tak jsi řeknu aby mne nikdo prebalil tady v PL je hodně sester či sanitářů po ruce ty mně vždy vyhoví jsem tady už půl roku a od začátku používám plenky jednou jse stala malá nehoda a od té doby mne dávají plenky a prebaluji.

tady (St, 7. 6. 2017 - 16:06)

A co dělat s dítětem...se nedá dělat nic. Syn je retardovaný, tak se s tím smiřte. Jestli vám to vadí, dejte ho do ústavu.

Kohout (St, 7. 6. 2017 - 16:06)

A co dělat s dítětem které jsi o plenky řekne samo že je chce a je jedno kolik mu je let naše děcko je nosí na delší a kratší cesty skoro furt přeci ty pleny nevihodime když jsou látkové a jsou po něm stejně plenky jsme schovali jsice do sklepa aby se k nim nedostal ale stejně je vždy měl na sobě ráno dává jsi je sám a když je posranej tak jsi řekne o prebaleni u lékaře jsme sním byli jestli to je normální u něj že nosí plenky a to mu je kolem 13 plenky nikdy nepřestal nosit od miminka je má až do teď. . .

takže (Ne, 4. 6. 2017 - 13:06)

Zkus si představit hodně...žiješ v každodenním stresu, že se dostaneš do pomalého pruhu a proto si bereš pleny? Tak to jsi dobrý kandidát na infarkt či raka...
Stačí znát své tělo a vědět co mu nedělá dobře.

(Ne, 4. 6. 2017 - 12:06)

Náhoda v tomto případě je...Zkus si představit hodně pomalu jedoucí kolonu aut , a jseš ve vnitřním pruhu a na velkou se ti chtělo už před víc jak hodinou . No a co teď ?? Těch možností zas tak moc není.

Míla (So, 3. 6. 2017 - 12:06)

nejsem dítě , ale na...Náhoda v tomto případě je tak nereálná, že téměř neexistuje. Proč si dávat na cestu pleny, když k tomu není důvod. A když se opravdu velkou náhodou člověku zachce, stačí požádat řidiče.

Reklama

Přidat komentář