Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Hana (Út, 24. 1. 2012 - 09:01)

Zdenko, močení je normální fyziologická potřeba stejně, jako třeba jídlo, nevidím důvod, proč by se měl někdo stydět za to, že si odskočí. Vím, že u dálnice to není nejpříjemnější, ale je to lepší, že se počurat. Každáý jsitě uzná, že je daleko menší ostuda se vyčurat za houštím u silnice než se počurat do oblečení. Jinak Petře, před časem jsem jezdila také každý víkend velmi daleko, cca čtyřhodinová cesta za nemocnou matkou - a musím říct, že jsem si zvykla jezdit po obyčejných silnicích místo dálnice, protože v pátek odpoledne a v neděli v podvečer jsou všude stašné zácpy, ty obyč silnice na tom jsou líp a když jsem to srovnala, cestra trvala kratší dobu než po dálnici se zácpou. A proč třeba nejezdíte vlakem? Tam by si mohla odskočil kdykoli.

Mohou nosit ple (Út, 24. 1. 2012 - 06:01)

Mohou větší děti při cestování nosit plenky? Ne, jste kreténi? To je výbava pro mimina, ne pro děti kolem desíti let. A pokud se vám v takovém věku ještě pochvávají a posrávají, tak se zamyselte nad sebou i nad nimi. To se dá trpět leda u mentálně retarodvaných dětí, ale u zdravého jedince je to nevážení si vlastního zdraví, případně to v nich sami podporujete tím, že jim ty plenky dáváte.

Petrovi (Út, 24. 1. 2012 - 06:01)

A z pracovních důvodů s sebou berete dceru? To moc nechápu... Nebo máte chatu nebo babičku 3 hodiny od vaás? Cestuje kde kdo, jen většina dětí má to štěestí, že jim hygienické návyky nedělají problémy.

petr (Po, 23. 1. 2012 - 23:01)

cestuji často z pracovních a rodinných důvodů , tajné to rozhodně není :) .
Je vidět , že tady nikdo moc často necestujete . Bohužel to tady asi nikdo nemůžete pochopit.

Zdenka (Po, 23. 1. 2012 - 22:01)

A mít plínku by ti nebylo...Rozhodně by to byla menší hanba, než mít mokré případně špinavé gatě.

Zdence (Po, 23. 1. 2012 - 21:01)

A mít plínku by ti nebylo hanba? To je přece daleko horší...to je podle mě ponižující.

Zdenka (Po, 23. 1. 2012 - 21:01)

Tak to je snad i v té...Teda pro mě minimálně do 16ti let bylo naprosto nepředstavitelné ulevovat si někde za keříkem nebo za svodidly. Hanbou bych se prostě v tom věku propadla a podle toho to taky končilo.

Petrovi (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

Je zvláštní, že ty tisíce lidí, co denně stojí v zácpách to zvládají bez plenek, že.

Petrovi (Po, 23. 1. 2012 - 18:01)

Tak to je snad i v té zácpě lepší vylézt z auta a odskočit si za nějaký keřík, než se soukat do plenech nebo se pochcat. A můžu se vás ještě jednou zeptat, kam a proč cestujete? Jestli to není tajné.
Jinak když se jede tak je na dálnici odpočivadlo na každém rohu a když se stojí v zácpě tak zas není problém vyskočit a vyčurat se za křovím.

Petr (Po, 23. 1. 2012 - 14:01)

Jo, tohle jsou velmi...Hano,je vidět,že jsi nezažila zápy. A třeba na dálnici nemůžeš kdykoliv zastavit. Určitě se jí nelíbí čůrat do plíny,ale do kalhot a na sedadlo by i pro ní bylo jistě horší.

Hana V. (Po, 23. 1. 2012 - 10:01)

Jo, tohle jsou velmi nepříjemné starosti... Mně přijde přinjemenším zvláštní, že je vaše dcera, Petře, schpná to ohlídat doma i ve škole (že to pozná a chvíli udrží), ale při cestě ne. To je vážně zvláštní.

Petrovi (Ne, 22. 1. 2012 - 17:01)

Tak tu pochcinku nechte doma. Když dokáže chvilku vydržet ve škole či doma, tak proč nevydrží tu chvilku taky při cestě? Já bych teda vzal k srdci to, co říká mamina: není problém v psychice? A proč tak často cestujete, že jsem tak smělý?

mm (Ne, 22. 1. 2012 - 17:01)

Jaké přesně plenky dětem...je ich vela druhov, molicare, tena, attends, asi to zalezi od individualnych skusenosti ja osobne som vyskusal tena - su super, pokial ich nezacali vyrabat z netkanej textilie, molicare trochu citit ked su mokre a attends zatial najlepsia skusenost, nemam v nich pocit vlhka, aj mokre dobre drzia na tele - neodtlacaju sa.

Alena (Ne, 22. 1. 2012 - 15:01)

Jaké přesně plenky dětem na cesty kupujete?

petr (Ne, 22. 1. 2012 - 14:01)

blanka : ano pro ni je opravdu problém říct si včas , bohužel . S lékařovým tvrzením se spokojuji, protože problémy začali po nemoci a postupně je situace lepší. doma ani ve škole není problém , ve škole jí učitelé pouští na wc když potřebuje a nemá problém chvilku vydržet. Cestujeme opravdu velmi často , téměř každý víkend , a většinou jsou to vzdálenosti přesahující minimálně 3 hodiny jízdy. proto je tento problém tak znatelný. máme pravidlo ,že pokud plínka nebude za 3 cesty potřeba , tak ji dcera mít už nemusí , to se bohužel zatím nestalo.

Blanka (Ne, 22. 1. 2012 - 11:01)

A ještě: mohu se zeptat, jak často a na jak daleké vzdálenosti cestujete?

Blanka (Ne, 22. 1. 2012 - 11:01)

Je mi velmi líto, že má vaše dcera takové problémy, ale na vašem místě bych se nespokojia s lékařským tvrzením, že to je dobý a že z toho vyroste - ono ve 13ti už jaksi není moc z čeho vyrůstat. A to je takový problém prostě zastavit častěji? Nebo pro ni říct si včas?
Mohla bych se vás zeptat, jak to dělá ve škole? Nebo doma? To se počurá pokaždé, když je na WC právě obsazeno?

petr (Ne, 22. 1. 2012 - 10:01)

marie : já vím , ale rád se o to alespoň pokusím.

mamina : co vám přijde podle vás lepší ? to , aby dcera vylézala na odpočívadle v mokrých kalhotech a na vlhkém sedadle , nebo to , aby měla plínku a když se do ní vyčůrá , tak si akorát na odpočívadle zajde na wc a v klidu si jí vymění ? Samozřejmě že z toho není nadšená ani ona a ani my , ale furt je to menší zlo. Jestli máte zájem , vysvětlím vám to na jednoduchém příkladě.

Marie (Ne, 22. 1. 2012 - 10:01)

Nemá smysl to vysvětlovat někomu, kdo ten problém nemá. Nepochopí to.

Mamina (Ne, 22. 1. 2012 - 08:01)

13? No to is děláte srandu, 13ti letou slečnu nutit do plenek? Promi%nte, ale to je na mě vážně moc...

Reklama

Přidat komentář