Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Karel lukáš (Pá, 28. 3. 2008 - 11:03)

Já si myslím že lepší než se někde počůrat je nosit plínky. Pod oblečením si nikdo plínky mezi nohama nevšimne. Mě když bylo 6 let tak sem se jednou počůral. To sem měl problémy z močákem. A tak sem to řešil tak že sem nosil plínky i venku.

Ponocný (St, 19. 3. 2008 - 02:03)

Jinak, ale zakladateli této diskuze by na příštího silvestra neuškodilo, kdyby méně bumbal a pod vlivem alkoholu nevymýšlel blbosti.

Ponocný (St, 19. 3. 2008 - 02:03)

Dodnes si pamatuji, jak se asi až do 7. třídy můj spolužák ze třídy, který byl dyspraktik vždy asi tak 2x nebo 3x za zimu na svahu počůral (protože se s největší pravděpodobností právě kvůli dyspraxii nestíhal vysvléct z oteplováků). Ten poprask jaký mezi ostatními dětmi na svahu po jeho počůrání pokaždé vypukl, tady snad ani popisovat nemusím - každý si ho dokáže jistě představit. Dodnes si, ale myslím, že ho matka posměchu ostatních dětí vystavovala zcela zbytečně. Jeho matka měla v podstatě jenom 3 možnosti, které všechny hraničí s psychickým týráním, ale myslím si,že plenka mezi nohama o které nikdo další neví a díky které se nikdo nedozví, že se dítě počůralo je pořád menší zlo než aby se někde viditelně pomočilo přímo před ostatními dětmi nebo dostalo úplný zákaz zimních dětských radovánek.

veny (Pá, 29. 2. 2008 - 20:02)

Pomočování může být způsobeno také špatnou funkcí první čakry . Znám léčitelku která léčila i tyto problémy - její e-mail - jjana.cermakova"atlas.cz

nikdo (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Já mám rád v dospělosti pleny.

Martin (So, 23. 2. 2008 - 18:02)

Mám něco jiného, ale plínky ne. Děti by neměly být vystaveny takovému ponížení. Záleží na tom, jestli s tím souhlasí nebo ne, a respekt! Pokud nerespektuje a děti se cítí nepochopení od rodičů, tak v dospělosti nebude mít takový pevný vztah s rodiči. Tohle jsem bohužel zažil.

jana (Pá, 22. 2. 2008 - 10:02)

no ono se to pozná kdy má jít na záchod a kdy stáhnout kalhoty,ale někdy to prostě nejde,zvlášt když máte nějaký hendikep a u holek a ještě k tomu v zimě,tak to nevím

Anna (Út, 19. 2. 2008 - 15:02)

Já si pamatuju,když mi byly asi čtyři,tak jsem odmítla jít na kyblík(na chatě u babičky)-chtěla jsem si vydupat nočník,jinak tam byla kadibudka.No a já to nějak nedržela a matka mi pak dala plínu(že jsem tedy mimino)-to bylo ponížení!A děti se mnou pak nechtěli hrát karty:s miminem nehrajem
Skutečně mi to nepřijde normální.Plínky jsou přece pro batolata a potom pro ty,kteří "již "moč neudrží.

Anna (Út, 19. 2. 2008 - 15:02)

Tak snad součástí nácviku hygieny(tj.včetně chození na nočník a záchod),je i to,že děti včas poznají,kdy si ty kalhoty mají začít stahovat ne?!

M (Út, 19. 2. 2008 - 12:02)

Na tu sáňkovačku na tom nevidím nic špatnýho. Skutečne než se holka vysvlíkne tak je někdy už pozdě.

jana (Út, 19. 2. 2008 - 10:02)

no taky mě to nedá,ale musím se zase na druhou stranu zastat a říct na to svůj názor a to takový,že já když jsem byla malá a mívala jsem v noci nehody tak jsem ty plíny taky měla.bohužel jsem měla problémy s močákem a když jsem šla sánkovat nebo lyžovat,tak do punčocháčů jsem dostala plínku,protože jsem na to měla ještě kombinézu a než bych to ze sebe svlékla,tak bych se asi počůrala a ono zase venku to mají holky trochu složitější,tak to mamka vždycky řešila takto.mě to sice bylo trochu nepříjemné,ale nemohla jsem nic dělat a to mi bylo taky kolem 10 let.takže to je akorát můj názor.ale co se týká toho že ve vlaku přebalovala,tak trochu toho soukromí by tam přece jenom mohlo být,třeba i na tom záchodě.

pokaký kluk (Ne, 22. 8. 2021 - 12:08)

Já se do svých plenek pokakávám.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2008 - 19:02)

Nedá mně to, ale to přebalování velkého dítěte v kupé si tady někdo vymyslel.

Deana (Út, 12. 2. 2008 - 18:02)

Petře, nějak nechápu, jak souvisí feminismus s plenkama?
Souhlasím s Petrou, kolik z vás nosilo třeba v 7 letech plenky? Když se jelo autem, tak se zastavilo. A vlakem jezdím několik let a ještě jsem nejela ve vlaku, kde by se nedal použít záchod. Není to sice nic extra čistýho, ale použít se dá. Pořád lepší, než přebalovat velké dítě v kupé.

Plenkař123 (Po, 10. 8. 2020 - 17:08)

Jistě že můžou látkvé pleny nosit i dospělý člověk.

Petra (Út, 12. 2. 2008 - 18:02)

Plenky jsou pro miminka a batolata..no a pak zas pro ty,kteří už moč neudrží.
nevím tedy,ale nám rodiče přece zastavili,když jsme potřebovali.Ze by nová moda z pohodlnosti jako u tolika věcí.Přestaneme děti učit na nočník,budou nosit pleny i do školy.nakonec proč se to učit vůbec že?

Pravý POkakaný (Po, 19. 10. 2020 - 19:10)

Já se nikdy do plenek nepokakal

Návštěvník (Út, 12. 2. 2008 - 18:02)

Děti snad ano, ale představte si, že jste dospívající dítě a někdo vám nutí plenky. Stačí už ta hrůza, když to /pochopitelně bez vážného důvodu, když jde o nemocné dítě/, nutíte dítěti na l. stupni základní školy.
Kdo je potom normální? Rodi4?
I když ta t.zv. plenková témata mohou být i tady někdy jen ventilací.

pokaký kluk (Ne, 14. 3. 2021 - 16:03)

Také se do těch plenek zadek pokaká.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2008 - 14:02)

Nevidím důvod proč by děti nemohly dostávat na cestování plenky, je to velmi praktické. Ovšem trocha diskrétnosti neškodí.

Reklama

Přidat komentář