Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

nikdo (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Já mám rád v dospělosti pleny.

Martin (So, 23. 2. 2008 - 18:02)

Mám něco jiného, ale plínky ne. Děti by neměly být vystaveny takovému ponížení. Záleží na tom, jestli s tím souhlasí nebo ne, a respekt! Pokud nerespektuje a děti se cítí nepochopení od rodičů, tak v dospělosti nebude mít takový pevný vztah s rodiči. Tohle jsem bohužel zažil.

jana (Pá, 22. 2. 2008 - 10:02)

no ono se to pozná kdy má jít na záchod a kdy stáhnout kalhoty,ale někdy to prostě nejde,zvlášt když máte nějaký hendikep a u holek a ještě k tomu v zimě,tak to nevím

Anna (Út, 19. 2. 2008 - 15:02)

Já si pamatuju,když mi byly asi čtyři,tak jsem odmítla jít na kyblík(na chatě u babičky)-chtěla jsem si vydupat nočník,jinak tam byla kadibudka.No a já to nějak nedržela a matka mi pak dala plínu(že jsem tedy mimino)-to bylo ponížení!A děti se mnou pak nechtěli hrát karty:s miminem nehrajem
Skutečně mi to nepřijde normální.Plínky jsou přece pro batolata a potom pro ty,kteří "již "moč neudrží.

Anna (Út, 19. 2. 2008 - 15:02)

Tak snad součástí nácviku hygieny(tj.včetně chození na nočník a záchod),je i to,že děti včas poznají,kdy si ty kalhoty mají začít stahovat ne?!

M (Út, 19. 2. 2008 - 12:02)

Na tu sáňkovačku na tom nevidím nic špatnýho. Skutečne než se holka vysvlíkne tak je někdy už pozdě.

jana (Út, 19. 2. 2008 - 10:02)

no taky mě to nedá,ale musím se zase na druhou stranu zastat a říct na to svůj názor a to takový,že já když jsem byla malá a mívala jsem v noci nehody tak jsem ty plíny taky měla.bohužel jsem měla problémy s močákem a když jsem šla sánkovat nebo lyžovat,tak do punčocháčů jsem dostala plínku,protože jsem na to měla ještě kombinézu a než bych to ze sebe svlékla,tak bych se asi počůrala a ono zase venku to mají holky trochu složitější,tak to mamka vždycky řešila takto.mě to sice bylo trochu nepříjemné,ale nemohla jsem nic dělat a to mi bylo taky kolem 10 let.takže to je akorát můj názor.ale co se týká toho že ve vlaku přebalovala,tak trochu toho soukromí by tam přece jenom mohlo být,třeba i na tom záchodě.

pokaký kluk (Ne, 22. 8. 2021 - 12:08)

Já se do svých plenek pokakávám.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2008 - 19:02)

Nedá mně to, ale to přebalování velkého dítěte v kupé si tady někdo vymyslel.

Deana (Út, 12. 2. 2008 - 18:02)

Petře, nějak nechápu, jak souvisí feminismus s plenkama?
Souhlasím s Petrou, kolik z vás nosilo třeba v 7 letech plenky? Když se jelo autem, tak se zastavilo. A vlakem jezdím několik let a ještě jsem nejela ve vlaku, kde by se nedal použít záchod. Není to sice nic extra čistýho, ale použít se dá. Pořád lepší, než přebalovat velké dítě v kupé.

Plenkař123 (Po, 10. 8. 2020 - 17:08)

Jistě že můžou látkvé pleny nosit i dospělý člověk.

Petra (Út, 12. 2. 2008 - 18:02)

Plenky jsou pro miminka a batolata..no a pak zas pro ty,kteří už moč neudrží.
nevím tedy,ale nám rodiče přece zastavili,když jsme potřebovali.Ze by nová moda z pohodlnosti jako u tolika věcí.Přestaneme děti učit na nočník,budou nosit pleny i do školy.nakonec proč se to učit vůbec že?

Pravý POkakaný (Po, 19. 10. 2020 - 19:10)

Já se nikdy do plenek nepokakal

Návštěvník (Út, 12. 2. 2008 - 18:02)

Děti snad ano, ale představte si, že jste dospívající dítě a někdo vám nutí plenky. Stačí už ta hrůza, když to /pochopitelně bez vážného důvodu, když jde o nemocné dítě/, nutíte dítěti na l. stupni základní školy.
Kdo je potom normální? Rodi4?
I když ta t.zv. plenková témata mohou být i tady někdy jen ventilací.

pokaký kluk (Ne, 14. 3. 2021 - 16:03)

Také se do těch plenek zadek pokaká.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2008 - 14:02)

Nevidím důvod proč by děti nemohly dostávat na cestování plenky, je to velmi praktické. Ovšem trocha diskrétnosti neškodí.

plenkař124 (Ne, 2. 5. 2021 - 15:05)

Když jsem doma tak si dávám pleny.

plenkař124 (Ne, 21. 2. 2021 - 09:02)

dospělý kluci moc rádi nosí plenky.

plenkař124 (Út, 29. 12. 2020 - 17:12)

Všichi plenkaři nosí stále pleny

plenkař124 (Út, 22. 12. 2020 - 14:12)

Já takjeé nevidim důvod proč ¨by dospěly vhlap nemohl nosit látkové plenky.

Reklama

Přidat komentář