Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Daniela (Po, 7. 1. 2008 - 12:01)

A proč musí do Tebe? Kdyby se mohl vystříkat, tak je to pro něj taky příjemné, ne? Nebo se Ti do pusy nemůže udělat?

Zuzka (Po, 7. 1. 2008 - 11:01)

Holky to já mám opačný problém..s přítelem jsme spolu už tři roky..jenomže on je hrozně lechtivý a kouření mi nedovolí...Když už si to teda vynutím (protože to miluju) tak je to max na 1,5min az 2min,protože to dýl nevydrží a musí do mě.Říkal,že se mu to líbí,ale jak říkám,nevydrží to dlouho a musí zasunout.On mě orálně uspokojuje bez problému.Jenomže ja bych ho také chtěla uspokojovat až do uplneho konce,ale nevim si rady..(kvůli tomu se s nim samozrejme rozchazet nebudu..) :)

Pořád (Pá, 3. 7. 2020 - 22:07)

A co pouta

Pořád (Pá, 3. 7. 2020 - 22:07)

A co pouta

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 23:01)

Proč se tak čertíš?Kouříš?Kouříš.Polykáš?Polykáš.Pro mně seš prase,ale je to příjemné se Ti do držky vystříkat.

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 23:01)

Anonyme, já bych ti do držky vystríkala kalašnikova.

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 22:01)

Souhlasím s cudnou,jste fakt holky prasata.Já bych to do huby nevzal,to může jen ženská,nebo buzerant.Ale je to jinak příjemné,vystříkat se babě do držky.

Dáša (Ne, 6. 1. 2008 - 22:01)

Johana: Díky, Tobě totéž. ;o)) pa pa

Cudná: A ruku mu dáš? Víš kolik má na sobě bacilů? A navíc - tou rukou si HO drží, když čůrá...bacha na něj!!!

Johana (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Cudná,ty jsi asi dost mimo,divím se,že ty toho svého vůbec líbáš.Fuj,vždyť je to taky taková nechutnost!!!!???

Johana (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Tak to přece má šťastný konec,jako u mě.Jeden opustil,druhý našel.A že vám to spolu funguje,to buď ráda. Já také teď ve 40 letech prožívám takovou lásku,jako ve 2Oti ani náhodou.A pokud je to oboustranné u tebe,tak jako u mě ,tak si toho užívej plnými doušky a na každého kašli.Pa a také hodně štěstí i lásky.

cudná (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Holky, jak takovou nechutnost můžete brát do pusy? a to potom....fuuuuuj!

Dáša (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Johana: Mě právě jeden takový opustil...bolí to i po 2 letech. Kouřila jsem, ale ON to bral jako samozřejmost a necítila jsem, že mu to přináší radost. Spíše mi připadal, že mě ponížil a dosáhl svého. Teď žiju s přítelem a řekla bych, že to bere jako takovou krásnou tečku...nebo teda start ;o) a navíc to vrací i s úroky...a o tom to je. Hodně štěstí

Johana (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Re Dáša:
Mě je 40 a nevybral si mě kvůli kouření,tos špatně pochopila. Přečti si příspěvky z dřívějška.Došlo k tomo jinak.
Jeho žena se kurvila ,kouřila jinde ,jen jemu nikdy a tak když si on našel milenku,tedy mě,tak začla řádit.Došlo k ultimátu a on si jen vybral,šel od ní.Rozvedl se a žijeme spolu.Já kouřím a ráda a on mě na rukou nosí.Nejen kvůli tomu ,ale také někdy jenom proto.

john (Ne, 6. 1. 2008 - 20:01)

Kdo mi ho vykouří??

Dáša (Ne, 6. 1. 2008 - 20:01)

Re Johana: Jen by mě zajímalo, kolik ti je let? Mě by třeba nasralo to, že by si mě vybral jen k vůli tomu, že dobře kouřím... no nevím. Je to věc názoru.

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 19:01)

se Tě nebudu ptát.Od čeho jsi na tom světě?

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 19:01)

tobě tedy určitě ne debile.

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 18:01)

Jen kuřte,jako poslušné kurvičky.A hlavně polykat!

Magrathea (Ne, 6. 1. 2008 - 18:01)

..já taky nekouřím..a mrzí mě to, chtěla bych, ale mám z toho strach..bývalému příteli to nevadilo a u současného partnera jsem si vymyslela výmluvu, proč to prozatím nechci dělat..je mi to líto, ale nedokážu se k tomu odhodlat..snad časem..:/

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 17:01)

ja kouřím svému příteli kdykoli to je vhodné a kdykoli to je možné mam to rada a on taky je to vzrušující pocit jak pro něj tak hlavně pro mě míša

Reklama

Přidat komentář